Z obozu rywala: Co słychać u grupowych rywali z LM?

Z obozu rywala: Co słychać u grupowych rywali z LM? 07.11.2011, 15:15, Marcin Stefaniak 25 komentarzy

Zaraz po przerwie reprezentacyjnej Kanonierzy wrócą do gry na najwyższych obrotach. Po spotkaniu z Norwich 19. listopada, podopiecznym Wengera przyjdzie zmierzyć się na The Emirates z drużyną Borussii Dortmund w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Miniona kolejka okazała się udaną dla wszystkich grupowych rywali Arsenalu, bowiem każda z drużyn wygrała swoje spotkanie.

Borussia Dortmund 5-1 Wolfsburg

Sobota, 5. listopada

Borussia rozbiła na własnym stadionie drużynę Wolfsburga, pakując przeciwnikom aż 5 bramek. Młody pomocnik drużyny z Dortmundu, którym interesuje się Arsenal, Mario Gotze otworzył wynik spotkania w 12. minucie. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy było 2-0, strzelcem bramki Shinji Kagawa. W 60. minucie gola kontaktowego dla Wolfsburga zdobył były Kanonier - Alexander Hleb, jak się później okazało była to jedyna bramka dla drużyny gości. Gospodarze błyskawicznie odpowiedzieli trafieniami Bendera i Lewandowskiego, a wynik spotkania na 5-1 ustalił Mario Gotze.

Aris Saloniki 2-3 Olympiakos Pireus

Drużyna Olympiakosu świetnie zaczęła spotkanie i już w 7. minucie było 1-0 po trafieniu Rafika Djebboura. W 28. minucie podwyższył Francois Modesto. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. W 77. minucie gracze Arisu złapali kontakt i strzelili na 1-2, jednak już 7 minut później przewaga Olympiakosu powiększyła się do dwóch bramek za sprawą Jeana Makouna. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3.

Olympique Marsylia 2-0 Nice

Niedziela, 6. listopada

Gracze Marsylii zaliczyli 3 zwycięstwo z rzędu w lidze. Pozwoliło im to awansować na 8. miejsce w tabeli francuskiej Ligue 1. Wynik spotkania otworzył dopiero w 75. minucie Jordan Ayew, który pojawił się na boisku 3 minuty wcześniej. W doliczonym czasie gry Loic Remy podwyższył na 2-0, wykorzystując rzut karny.

Liga MistrzówZ obozu rywala autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com/własne
scKanonier94sc komentarzy: 318908.11.2011, 15:52

grupa silna ;p nie to co ma MU

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125108.11.2011, 15:17

Świadczy to o tym, że grupa silna ;)

cavlary komentarzy: 262008.11.2011, 10:35

Damy radę, ale wtedy Borussia będzie miała nikłe szanse na awans. Zależy jaki wynik będzie w 2 spotkaniu

karlo komentarzy: 906908.11.2011, 09:29

Spokojnie nikt nam nic złego nie zrobi i awansujemy z pierwszej lokaty.

Leehu komentarzy: 1049607.11.2011, 20:06

@fabregas1987: W LM im nie idzie.

scKanonier94sc komentarzy: 318907.11.2011, 19:46

Lewy i Piszczek regularnie albo w 11 kicckera, albo goal.com to cos musi znaczyc;p

fabregas1987 komentarzy: 2581507.11.2011, 19:22

Borussia akurat teraz zaczela grac tak dobrze, przed meczem z nami, no ale niestety ktos musi im ta passe zepsuc :D

mitmichael komentarzy: 4924307.11.2011, 19:10

Marsylia znowu miała problemy a Borussia radzi sobie coraz lepiej. Olympiacos od dawna dobrze sobie radzi. Chcialbym aby BVB awanowała ale wazniejszy jest Nasz awans dlatego za 2 tygodnie trzeba pokazac kto w tej grupie jest najlepszy

luku komentarzy: 37307.11.2011, 18:46

rozbijemy bvb i czuję że to będzie cool mecz ; )

MajsterLM komentarzy: 124907.11.2011, 18:42

Ładny debiut Michała Probierza w Grecji... bez niego ŁKS się rozpada natomiast Aris rośnie w siłę :)

damian199656 komentarzy: 762607.11.2011, 17:27

Z BVB musimy wygrać. Nie radzą sobie dobrze na wyjazdach, więc nie powinno być problemów

Geistinho komentarzy: 506 newsów: 107.11.2011, 17:03

kwejk.pl/obrazek/635772/on,nie,odszed%C5%82.html

:)

PEHA komentarzy: 242107.11.2011, 16:45

zgadzam sie, BVB w LMnie gra tak jak wlidze. Nic nie pokazali i z nami tez im sie nie uda. Pierwsze miejsce mamy na wyciagniecie reki hmmm nogi. Prowadzimy w grupie wiec to my dyktujemy warunki.OM musi czekac az my sie potkniemy, co oczywiscie nie nastapi :D

HellSpawn komentarzy: 618507.11.2011, 16:40

BVB nic nie gra w LM. Liczę na łatwe zwycięstwo 2:0 i bramkę RvP i Songa :)

Zameg komentarzy: 13407.11.2011, 16:40

Ach szkoda Hleba fajnie było popatrzeć jak biega w koszulce Arsenalu : <

meisterek komentarzy: 228907.11.2011, 16:35

Wszyscy wygrali - my tez.

Szef komentarzy: 1303507.11.2011, 16:27

no nie wiele braklo a Probierz w debiucie w Arisie by od razu zrobil taki wynik ze miesiac by go na rekach noszono

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 207.11.2011, 16:13

Hlebowi sie zachciało Barcelony to teraz na koniec kariery wrócił sobie do Niemiec i gra w słabym Wolfsburgu.

Ehh...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223707.11.2011, 15:48

pelek - oczywiście, że tak.

pelek komentarzy: 214607.11.2011, 15:41

"Młody pomocnik drużyny z Dortmundu, którym interesuje się Arsenal..."
Rozumiem że to dodał sobie autor tłumaczenia, bo raczej na oficjalnej by tak nie napisali?

Zaloguj komentarzy: 216607.11.2011, 15:40

Jak zagra Verma obstawiam 3-0, jak nie zagra to 3-1.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 107.11.2011, 15:38

jak nie zagramy jakos frajersko to 1 miejsce gwarantowane

pajdi komentarzy: 378007.11.2011, 15:26

Co do BVB to już po losowaniu grup pisałem tutaj, że wyjdziemy my i Marsylia,a Borusia będzie walczyła o 3 miejsce, nie chce mi się szukać komentarza :P
My jak i Marsylia regularnie gramy w LM, BVB wraca do elity po długiej przerwie, a tutaj potrzebne jest doświadczenie.
Odnośnie meczu z Niemcami, nie zagra Subotic to spore osłabienie, biorąc pod uwagę formę RVP. Wróże łatwe zwycięstwo 2,3 :0

Zaloguj komentarzy: 216607.11.2011, 15:25