Z obozu rywala: Montpellier remisuje z liderem

Z obozu rywala: Montpellier remisuje z liderem 12.11.2012, 17:16, Adam Cygański 8 komentarzy

Arsenal w fazie grupowej Ligi Mistrzów będzie mierzył się z Schalke, Olympiakosem i Montpellier.

Tymczasem co tydzień na oficjalnej stronie Kanonierów pojawiać się będą informacje, jak te kluby radziły sobie w rozgrywkach ligowych.

Image and video hosting by TinyPic

Montpellier 1-1 PSG

60’ Cabella - 37’ Maxwell

Podopieczni Rene Girarda zremisowali w niedzielę z liderem Ligue 1 – PSG. Lepiej to spotkanie zaczęli Paryżanie, gdyż w 37. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Maxwella, mimo że po 10. minutach gry grali w dziesięciu, po czerwonej kartce dla Mamadou Sakho. W drugiej połowie MHSC za sprawą Remy’ego Cabelli doprowadzili do wyrównania. W 65. minucie siły się wyrównały, gdyż drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Younes Belhanda, jednak wynik meczu już nie uległ zmianie. Montpellier po 14 kolejkach z dorobkiem 13 punktów plasuje się na 14. miejscu.

Skład Montpellier: Jourdren – Jeunechamp (Bocaly), Congre, El Kaoutari, Bedimo – Saihi, Estrada – Cabella, Belhanda, Camara (Mounier) – Charbonnier (Herrera).

Skrót meczu:

Schalke 2-1 Werder Brema

59’ Neustadter, 69’ Draxler – 16’ Hunt

Schalke pokonało na własnym stadionie drużynę prowadzoną przez Thomasa Schaafa 2-1. Bramki dla Górników strzelali Roman Neustadter oraz Julian Draxler. Dla przeciwników trafił Aaron Hunt. Podopieczni Huba Stevensa nadal są wiceliderami niemieckiej Bundesligi. Ich strata do Bayernu Monachium wynosi 7 oczek.

Skład Schalke: Unnerstall – Howedes, Papadopoulos, Matip, Fuchs – Neustadter, Jones (Moritz) – Farfan, Holtby, Afellay (Draxler) – Huntelaar (Marica).

Schalke_vs_Werder_Bremen_2_1_GOALS_HIGHLIGHTS przez stadiony_swiata

AEK Ateny 0-4 Olympiakos Pireus

23’ Abdoun, 58’ Mitroglou, 85’ Fuster, 88’ Mitroglou

Olympiakos odniósł kolejne zwycięstwo w lidze. Tym razem Thrilpos rozgromili AEK Ateny 4-0, a bramki zdobyli Djamel Abdoun, David Fuster oraz dwie Konstandinos Mitroglou. Podopieczni Ernesto Valverde po 10. kolejkach greckiej Superligi mają na swym koncie aż 28 punktów.

Skład Olympiakosu: Carroll – Torossidis, Papazoglou, Siovas, Holebas (Modesto) – Greco (Maniatis), Fejsa, Machado (Ibagaza) – Fuster, Mitroglou, Abdoun.

Liga Mistrzów autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125114.11.2012, 14:27

Montpellier niespodzianke zrobiło ;D

rol18 komentarzy: 192913.11.2012, 20:05

To nie powinne być trudne spotkania więc raczej damy rady

mitmichael komentarzy: 4924313.11.2012, 00:57

Na szczescie Schalke mamy juz z głowy ale z Olympiacosem i Montpellier rowniez nie pojdzie Nam tak łatwo. Nie inaczej te mecze musimy wygrac

michal192837465 komentarzy: 765412.11.2012, 20:09