Z obozu rywala: Porażka Fenerbahce na inauguracje

Z obozu rywala: Porażka Fenerbahce na inauguracje 19.08.2013, 19:08, Adam Cygański 20 komentarzy

Rywalem Arsenalu w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów jest Fenerbahce SK. Poniżej prezentujemy, jak turecka drużyna spisała się w ostatniej kolejce Super Lig.

Konyaspor 3-2 (0-2) Fenerbahce

76’ T. Borek, 78’ A Camdali, 87’ R. Aydin – 16’ Y. Yobo, 32’ E. Belözoğlu

Zawodnicy Fenerbahce tak samo źle jak i Kanonierzy rozpoczęli sezon ligowy – od porażki. Podopieczni Ersuna Yanala przegrali na wyjeździe z Konyasporem 2-3. Spotkanie to doskonale zaczęło się dla Żółtych kanarków, które po 27. minutach i trafieniach Josepha Yobo i Emre Belözoğlu (rzut karny) pewnie prowadzili 2-0 i gdy wydawało się, że zainkasują pewne trzy punkty, losy meczu diametralnie się odwróciły. W 73. minucie sędzia tego spotkania podyktował rzut karny dla gości, jednak „11” nie wykorzystał Gunnar Heidar Thorvaldsson, jednak trzy minuty później jego koledzy byli już bezbłędni i po trafieniu Tomasa Borka zdobyli bramkę kontaktową. Dwie minuty później było już 2-2 (gol Aliego Camdaliego), a w 87. minucie stało się coś, o czy kibice Fenerbahce chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Recap Aydin pokonał Merta Gunoka, przez co wicemistrz Turcji z poprzedniego sezonu na inauguracje nowej kampanii wypuścił z rąk pewne trzy punkty.

Skład Fenerbahce: Gunok – Irtegun, Yobo, Kaldrim, Potuk (Ucan) – Belözoğlu, Cristian, Topuz – Kuyt (Webo), Emenike, Sow.

Ławka rezerwowych: Erkin, Kesimal, Kirintili, Korkmaz, Sahin.

Skrót meczu:

FenerbahçeLiga Mistrzów autor: Adam Cygański źrodło: własne
Yakub97 komentarzy: 574622.08.2013, 20:34

Oni nadal maja cos do udowodnienia fanom

dawcio090909 komentarzy: 187220.08.2013, 12:48

Jak będą grać tak jak w tym meczu to ich ogramy ale jak się zepną do kupy to po nas ;/.

jamniczek666 komentarzy: 28220.08.2013, 08:46

Duzo bledow po obydwu stronach. Ja bym postawil na gre ofensywna i ich rozbil.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3420.08.2013, 01:18

No nieźle, Fenerbahce też wtopiło. Mimo wszystko mecz w Turcji będzie bardzo ciężki.

granvorka komentarzy: 62720.08.2013, 00:20

Malo wairygodne dane. Bardziej wiarygodne sa dane dotyczace ile widzow oglada poszczegolne mecze. Wsrod lig pokazywanych przez NC+ najwieksza ogladalosc ma Ekstraklasa

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57020.08.2013, 00:13

@granvorka
castrolpredictor.onet.pl/bundesliga-przebila-wszystko-najatrakcyjniejsza-li,1,5569465,wiadomosc.html

granvorka komentarzy: 62720.08.2013, 00:08

W Polsce najchetniej ogladana jest Ekstraklasa. Masz zle dane

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57019.08.2013, 23:55

@granvorka:
Nie wiem jak ogólnie w Europie i na świecie, ale w Polsce atrakcyjność lig (tzn. najczęściej oglądanych) wygląda tak:

granvorka komentarzy: 62719.08.2013, 23:13

Nie wiem skad zdziwienie ze tyle sytuacji w tym meczu. Liga turecka to 3 najatrakcyjniejsza liga w Europie po wielkiej dwojce.

Gunner48 komentarzy: 792919.08.2013, 21:41

Emenike nas zniszczy. Per nie będzie większą przeszkodą od pachołka treningowego, z całym szacunkiem do niego..

Paniu76 komentarzy: 1246419.08.2013, 20:48

Tyle sytuacji, masakra :)

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078419.08.2013, 20:46

Świetny mecz, z tego co widać, u siebie będą niezwykle groźni

Verminator97 komentarzy: 1490019.08.2013, 20:25

Co za mecz o.O Dawno nie widziałem meczu z tyloma sytuacjami do strzelenia bramki. Emocje niesamowite ;)

immers komentarzy: 91519.08.2013, 20:21

Mecze ligowe nie będą mieć nic wspólnego z grą o LM, oba zespoły dadzą z siebie 130% i naprawdę będzie bardzo ciężko się nam przedostać...

rabov komentarzy: 29719.08.2013, 20:03

w tym meczu to mogloby byc nawet 8:4 pewnie;p

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068719.08.2013, 19:57

Im też powinny spaść morale przed meczem z nami.

mitmichael komentarzy: 4924319.08.2013, 19:35