Z obozu rywala: Porażka Schalke na Veltins-Arena

Z obozu rywala: Porażka Schalke na Veltins-Arena 24.09.2012, 16:33, Adam Cygański 19 komentarzy

Mecze 1. kolejki Champions League już za nami. W swoim pierwszym meczu w tych rozgrywkach Kanonierzy pokonali mistrza Francji – Montpellier 2-1. W drugim meczu grupy B, Schalke również 2-1 pokonało Olympiakos Pireus.

Poniżej przedstawiamy, jak w miniony tydzień drużyny te radziły sobie w rozgrywkach ligowych:

Image and video hosting by TinyPic

Montpellier 1-1 Saint-Etienne

70’ Camara – 45+2’ Aubameyang

Drużyna Montpellier po raz kolejny udowodniła, że w obecnym sezonie jest kompletnie bez formy. Tym razem mistrzowie Francji z minionego sezonu tylko zremisowali z drużyną Saint-Etienne 1-1. Tuż przed końcem pierwszej połowy podopieczni Rene Gurarda nawet przegrywali po bramce Pierre-Emericka Aubameyanga, jednak punkt dla gospodarzy w 70. minucie uratował Souleymane Camara. Montpellier po 6 kolejkach Ligue 1 jest na 16. miejscu w tabeli, z dorobkiem pięciu punktów.

Skład Montpellier: Jourdren – Jeunechamp, Yanga-Mbiwa, Hilton, Bedimo – Saihi (Estrada), Stambouli – Cabella, Belhanda (Ait Fana), Mounier – Camara (Herrera).

Skrót meczu:

Schalke 0-2 Bayern Monachium

55’ Kroos, 58’ Muller

Schalke doznało pierwszej porażki w nowym sezonie. Podopieczni Huuba Stevensa przegrali 0-2 na własnym stadionie z Bayernem Monachium. Pierwsza połowa tego meczu nie przyniosła żadnej bramki, jednak w ciągu 3 minut, pomiędzy 55., a 58. minutą, Bawarczycy rozstrzygnęli losy spotkania na własną korzyść. Schalke po 4 kolejkach znajduje się na 5. miejscu w tabeli, z dorobkiem 7 punktów.

Skład Schalke: Unnerstall – Howedes, Papadopoulos, Matip, Fuchs – Jones (Hoger), Neustadter – Farfan, Holtby (Barnetta), Draxler (Afellay) – Huntelaar.

FC Schalke 04 0-2 Bayern Monachium FutbolManiak.eu przez f100000462793569

Olympiakos Pireus 4-1 Panthrakikos

4’ i 50’ Djebbour, 27’ Holebas, 29’ Skliopidis (s.) – 83’ Kyvelidis

Olympiakos kontynuuje swoją passę zwycięstw w nowym sezonie. Tym razem Grecy po dwóch trafieniach Rafika Djebboura, jednym Jose Holebasa i samobójczej bramce Demetria Kyvelidisa pewnie, 4-1 pokonali Panthrakikos. Olympiakos po 4 kolejkach jest liderem greckiej ekstraklasy z kompletem punktów.

Skład Olympiakosu: Carroll – Torossidis (Fuster), Manolas, Contreras, Holebas – Maniatis, Modesto, Ibagaza – Abdoun (machado), Djebbour, Fetfatzidis (Mitroglou).

Liga Mistrzów autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.10.2012, 15:14

Najgorszy mecz z Grekami ;p

scKanonier94sc komentarzy: 318925.09.2012, 11:46

Wazne zeby wygrac z Grekami, a wtedy juz bedzie mozliwosc jakiegokolwiek potkniecia , bo takie moga sie zdarzyc;p

xtc9999 komentarzy: 225.09.2012, 11:21

dla mieszkajacych w Anglii i chcacych zobaczyc niezle widowsko w przyszla srode dobra nowina!! dalej mozna kupic bilety w general sale na mecz arsenalu z olimpiakos, cena 52 funty (w koncu moja malzonka zobaczy o co w tym wszystkim chodzi jak sie oglada mecz na zywo na emirates!!!)
zdrowko

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52425.09.2012, 10:43

Wyjście z pierwszego miejsca w grupie to nasz obowiązek, no bo nie oszukujmy się-nasi rywale nie są zbytnio wymagający. Jednak jak wiadomo nie można nikogo lekceważyć

michal192837465 komentarzy: 765424.09.2012, 20:28

Rozmiażdżymy rywali w swojej grupie. ;]

schade komentarzy: 386224.09.2012, 19:44

NineBiteWolf -> Zgadzam się, Aubameyang dałby nam jakość.

Olymiakos ciśnie. A wydawało się, że będą najłatwiejsi w tej grupie.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078424.09.2012, 19:38

wyjdziemy z 1 miejsca z tej grupy

fabregas1987 komentarzy: 2582424.09.2012, 19:00

Olympiakos w tej lidze to ma taki lajt ;d
jedynie mecze z Panathinaikosem i AEK mogą im jakiekolwiek problemy sprawić ;p

FcArs komentarzy: 127524.09.2012, 18:33

Spokojnie damy rade. Jeszcze wygrajmy ze 2 spotkania a póżniej będzie mozna dać odpoczynek niektórym podstawowym graczom ;p

yeni komentarzy: 163924.09.2012, 18:12

@NineBiteWolf

obserwuje go od PNA i wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie;) Mysle ze jakby dac Chamakha + 2,3 miliony to bylby nasz;)

bartosz93m komentarzy: 103524.09.2012, 18:02

damy rade schalke bez Raula nie jest juz tak groźne

afckonrad9101 komentarzy: 783424.09.2012, 17:42

Dobrze ze najblizsze mecze w LM gramy u siebie , mysle ze po tych dwoch meczach bedziemy juz niemal pewni awansu...

mitmichael komentarzy: 4924324.09.2012, 17:38

Popatrzmy jednak na przeciwnika Schalke - jak dla mnie Bayern to przyszły,stary Mistrz Niemiec. Schalke i Olympiacosem beda ciezkie spotkania - niemiecka ekipa jest bardzo fajnie zorganizowana a Grecy juz Nas raz w tamtym sezonie pokonali - zreszta w wygranym meczu na ES tez nie było łatwo.

przemass89 komentarzy: 63624.09.2012, 17:29