Komentarze użytkownika 12thierry14

Znaleziono 219 komentarzy użytkownika 12thierry14.
Pokazuję stronę 4 z 6 (komentarze od 121 do 160):

Pany gdzie obejrze powtórkę wczorajszego meczu? Przynajmniej 2 połowę?

Granit skurczybyku zamiast pierdzielić farmazony o tym jak cie niesprawiedliwie oceniają to zacznij grać na zbliżonym poziomie jak wczoraj i ogarnij się z faulami to nie będziesz miał wrogów wśród kibiców.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 22.02.2022, 01:22

@Moczyknur: Wojna informacyjna trwa w najlepsze. Powtarzasz ruskie frazesy 'usa prowadzi wojny', ' na zachodzie media kłamią' to tak jak radziecki przywódca zapytany podczas zagranicznej wizyty o Łagry - odpowiedział : 'a u was murzynów biją'. Jak masz wątpliwości kto bardziej kłamie to policz dziennikarzy zamordowanych

Komentowany temat: Raport kadrowy przed meczem z Brentford 18.02.2022, 15:44

Dobrze szło Cedricowi, powinien wyjść w pierwszym, ewentualnie Tomi na końcówkę. Przyda się zdrowy na Wolfes

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 01.02.2022, 00:06

Można by nagrać na ten temat odcinek serialu "All or nothing". Szkoda że u nas zrealizuje się ta druga opcja.

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 31.01.2022, 23:10

Niesamowite w jakim tempie Conte robi czystki na swoim podwórku. Od razu widać profesjonalizm i skupienie na swojej jasnej wizji. Arteta ma jeszcze dużo do nauki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 27.01.2022, 23:46

Szkoda jego niewykorzystanego przez nas potencjału. W Fulham na DM ie się spisywał znakomicie.

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Matta Turnera 21.01.2022, 22:14

To tyle kasy co Runarsson, nie? To obrazuje jaki wał ktoś.zrobil na kupnie islandczyka.

Komentowany temat: Partey: Jestem gotów przyjąć całą krytykę 21.01.2022, 22:08

Wypowiedź z pokorą nie to co buta Xhaki.

Lokonga 38% swoich meczów w tym sezonie zagrał na defensywnym pomocniku. Co ciekawe 2/3 z tych meczów byo na 0 z tyłu.

Komentowany temat: Kolejny skandal z udziałem Aubameyanga? 18.01.2022, 23:26

To rzuca światło na umiejętność Artety do realnej oceny zawodnika. Wszystko fajnie Team spirit ale jak on buduje jeśli nie widział z kogo zrobił kapitana (znowu).

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolasinac piłkarzem Marsylii! 18.01.2022, 18:32

Gościu jako jeden z niewielu miał dobre ostatnie podanie

Komentowany temat: Klopp przed meczem z Arsenalem 13.01.2022, 12:16

Klopp jest jednym z najlepszych bo niesamowicie buduje relacje w swoim zespole. Są gotowi wskoczyć za drugiego w ogień, zostawić zdrowie na boisku. Od Artety różni się tym że takiego Xhake po incydencie z opaską Klopp wykopał by na pysk.

Komentowany temat: Arsenal z nową ofertą za Vlahovicia 05.01.2022, 15:45

Lacazette też wolał Atletico od Arsenalu - to a propos komentarzy że jest niechętny.

Komentowany temat: Mecz z Liverpoolem zostanie przełożony? 05.01.2022, 11:43

Powiem wam teraz jak jest naprawdę!

Cały ten spisek ma na celu skłucenie ludzi - podział na 2 zwalczające się plemiona. Ani zmarli na Covid, ani poszkodowani przez szczepionki nie są takim problemem jak rozwalenie więzi społecznych.

Widzimy to na załączonej ilustracji z forum internetowego, gdzie kiedyś można było pogadać o wszystkim a teraz... Sami widzicie.

Chyba warny za gównoburze / covidowy SPAM to nie był by zły pomysł.

Komentowany temat: Arsenal z nową ofertą za Vlahovicia 04.01.2022, 15:23

Vlaho napewno lepszy od Isaka - wbrew temu co mowią nie jest to hit jednego sezonu. Mankamenty to słaba gra głową jak na ten wzrost i gra kombinacyjna. Wciąż niewiadoma co do tego jak będzie się rozwijał i jak będzie z kontuzjami - wysoka masa i dynamika nie wróżą dobrze np kolanom.

Niesamowite jak poplultura + porno + Tinder zmieniły nasz świat. Ludzi przekonuje się że szczęście znajdą w dymaniu jak najczęściej, najlepiej rożnych partnerów. Sam tak żyłem - imprezy, ziółko, białko/koka i laski. Jednocześnie bezsens i żarcie antydepresantów, ale dziękuję Bogu że wyleczył mnie z tego syfu i pokazał mi że miłość i szczęście jest gdzie indziej.

Wyobraźcie sobie że po tym wszystkim dostałem dziewczynę anioła 9/10 - taką która nawet nigdy nie całowała się żadnym facetem. Teraz jesteśmy parę lat po ślubie i za parę dni będziemy mieć drugie dziecko :))

Takie rzeczy robi Jezus jak wpuści się go do swojego bałaganu! :D

Komentowany temat: Cedric na celowniku Fenerbahce 01.08.2021, 01:03

Bez sensu trochę jak z niektórymi transferami Wengera.

Komentowany temat: Arsenal wycofuje się z Florida Cup 21.07.2021, 23:54

LOL mylicie miłość z papką serwowana nam przez popkulturę. Jeśli tak pojmujemy rzeczy to nie ma się co dziwić że świat wygląda jak wygląda.

Komentowany temat: Xhaka: Mourinho wie, jak zdobywać tytuły 01.06.2021, 16:44

Zero

Komentowany temat: Wygrana nie wystarcza na puchary: Arsenal 2-0 Brighton 31.05.2021, 21:39

@domino178: A kto maczał palce przy powstaniu Ufoludków?

Zblazowanego modnisia który miał formę 4 sezony temu nikt od nas nie kupi;/

Komentowany temat: Romano: Balogun podpisał kontrakt z Arsenalem 14.04.2021, 20:30

Rachunek jest prosty Nketiah out

Komentowany temat: Porażka w szlagierze: Arsenal 0-3 Liverpool 03.04.2021, 23:06

Pepe Ceballos Auba Chambers dali ciała

Komentowany temat: Gole Luiza, Lacazette'a i Pepe! Leicester 1-3 Arsenal 01.03.2021, 15:27

Cedric >>>>Modniś

Komentowany temat: Bellerin zostanie sprzedany latem? 26.02.2021, 13:40

Przytulić 20-30M, Cedric podstawa, AMN rezerwa i lecimy.

Komentowany temat: Yaya Sanogo zawodnikiem Huddersfield 25.02.2021, 11:20

SirNoGoal

Komentowany temat: Henry menedżerem Bournemouth? 18.02.2021, 16:17

Wierzę że może być z niego świetny trener, bo jest typem człowieka który stara się, pracuje aż stanie się najlepszym.
Byłaby to piękna historia gdyby Henry popracował trochę nad warsztatem i za parę lat przyszedł do Arsenalu.

Komentowany temat: Luiz z nowym kontraktem? 16.02.2021, 09:08

Nasz najlepszy rozgrywający, (nie licząc ostatniej passy ESRa).

Komentowany temat: Ryan: Kocham Arsenal 11.02.2021, 23:25

U mnie zaczęło się od Euro 2000. Oglądałem mecz Francja Dania, i urzekła mnie gra jednego murzyna z 12tką. Przeczytałem jego nazwisko na koszulce ale nie wiedziałem jak je wymawiać. Od razu stał się moim ulubionym piłkarzem a potem dowiedziałem się że gra w Arsenalu...

Willock "wierny swojemu słowu" - a jednak ten piłkarz ma jakieś atuty!

Komentowany temat: Runarsson usunięty z listy zgłoszonych do Ligi Europy 03.02.2021, 15:50

LOL

Komentowany temat: Clattenburg: Sędziowie podjęli złą decyzję 03.02.2021, 14:56

Nie ma co się skupiać na winieniu sędziego, bo problemem był fakt oddania inicjatywy przeciwnikowi w sytuacji naszej dominacji i końca połowy.
To jest nauczka którą muszą wziąć raz na zawsze, bo ja nie wiem gdzie były ich (nie tylko Luiza) mózgi w tym momencie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mustafi piłkarzem Schalke! 02.02.2021, 10:37

To wyjątkowy moment. Wspominajmy więc te nieprawdopodone chwile. Na początek polecam: https://youtu.be/HA78_rutM_8?t=137


Niesamowite użycie ciała do przyblokowania Zahy. To jeden z momentów Arsenalu ostatnich lat, których nigdy nie zapomnę.

Komentowany temat: Oficjalnie: Maitland-Niles wypożyczony do West Bromwich! 02.02.2021, 10:16

Grosik go nauczy jak robić wiatr na skrzydle

Komentowany temat: Oficjalnie: Willock wypożyczony do Newcastle! 02.02.2021, 10:15

Jeśli nie mają mega dziury na jego pozycji to nie widzę żeby miał tam specjalnie pograć.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mustafi piłkarzem Schalke! 02.02.2021, 10:12

Jeszcze wróci do reprezentacji zobaczycie.

Komentowany temat: Luiz: Zaczynamy być prawdziwym zespołem 31.01.2021, 08:43

Jeśli pytacie dlaczego Luiza dostał kontrakt i gra w pierwszym składzie, to właśnie że względu na ten wkład do zwycięskiej mentalności.

Komentowany temat: Oficjalnie: Martin Ødegaard Kanonierem! 27.01.2021, 15:37

@kaman17: NIe mówię że ma opowiadac niestworzone historie o tym jak kibicował Invincibles. Jednak co innego mieć gracza skupionego w 100% na sobie a co innego gdy docenia klub i projekt w którym ma przywilej wziąć udział.
Ważniejsze jakie odczucia będzie miał Arteta...

Komentowany temat: Oficjalnie: Martin Ødegaard Kanonierem! 27.01.2021, 14:31

Byłem bardzo za tym transferem jednak sposób w jaki się wypowiadał w wywiadzie sprawia wrażenie że:
-wybrał ten ruch ze względu na swoją własną korzyść pogrania (co stawia pod znakiem zapytania jego zaangażowanie)
-brak mu pewności siebie
-niezbyt identyfikuje się z Arsenalem

Obym się mylił i zobaczył faceta (22 to już nie dziecko) który wejdzie w ligę jak robią to piłkarze klasy światowej.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady