Komentarze użytkownika 12thierry14

Znaleziono 201 komentarzy użytkownika 12thierry14.
Pokazuję stronę 3 z 6 (komentarze od 81 do 120):

Komentowany temat: Edu negocjuje transfer Pino? 17.08.2022, 12:32

Niech zgadnę: ze względu na strajk pracowników lotniska Edu wciąż czeka w kolejce do wejścia na pokład samolotu...
A Pino sprzątnie nam Barca po kolejnej dźwigni!

Komentowany temat: Edu negocjuje transfer Pino? 15.08.2022, 23:40

@kuzguwu: Jak by tak zapłacić kaskę+Pepe - było by idealnie!

Komentowany temat: Edu negocjuje transfer Pino? 15.08.2022, 11:40

Zobaczyłem go w jedym meczu reprezentacji, ale nie sądziłęm że realne będzie ściągnięcie takiego kocura. Grą przypomina mi Alexisa ( dynamika ruchów, ciąg na bramkę, branie gry na siebie), chociaż mam na myśli bardziej wizualne podobieństwa niż poziom piłkarski (tu czas pokaże).

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Galatasaray 11.08.2022, 15:38

@DB10Bergkamp:
Zgadzam się. Wydaje się mentalnie nie nadążać. Dla Artety taktyka jest super ważna, dlatego Pepe nie wpasowuje się zbytnio w drużynę. Jest wycofany, to na pewno, nie wiem jak z jego jezykiem ang.

Komentowany temat: Romano potwierdza transfer Torreiry 08.08.2022, 15:37

Mentalne dno. Powinny być jakieś klauzule w kontraktach zabraniające podobnego zachowania. Miałeś Chamie złoty róg ostało ci się Galatasaray

Komentowany temat: Zapinamy pasy i startujemy: Crystal Palace vs Arsenal 05.08.2022, 17:02

@termint:
W innym kontekscie prywatny kucharz byłby wyrazem profesjonalizmu ale biorąc pod uwagę fakty widoczne na filmie to ten układ nie jest zdrowy.

Komentowany temat: Zapinamy pasy i startujemy: Crystal Palace vs Arsenal 05.08.2022, 16:17

Oglądając dokument jestem załamany jednym: naszym "przyszłym kapitanem" KT.
Chłopak miał byc liderem, a jest - przede wszystkim mentalnie - cienki.
2 lata po przeprowadzce do Londynu wciąż wielką tragedią dla niego jest opuszczenie domu. Miłośnik czekolady i jedzenia w ogóle - jego najbliższą osobą jest jego prywatny kucharz!

Można brać poprawkę na filmową narrację i powiedzieć że to pewnie nie prawda - ale można też odpowiedzieć na pytanie co tak naprawde dzieje się z jego chwiejną formą i zdrowiem (jak na kontuzje / leczenie wpływa dieta jest wiadome).

Komentowany temat: Kurs 100.00 na wygraną Arsenalu z Crystal Palace! 05.08.2022, 15:03

Zidentyfikowali kibiców Arsenalu jako dobrych kandydaów na nałogowców. Może rzeczywiście jest coś patologicznego w kibicowaniu temu klubowi xD

Komentowany temat: Były kapitan Arsenalu może wrócić do Premier League 04.08.2022, 10:07

W Chelsea nie są aż tacy głupi (jak my) - jak już to będzie wypożyczenie albo transfer za free.

@Garfield_pl: @Garfield_pl napisał: "Arsenal officials fear the recent comments of Edu might complicate their attempts to sell their unwanted stars. Edu claimed that it was “an investment” to pay high-earning but under-performing players to leave the club. [Mark Irwin, The Sun exclusive] #afc https://t.co/uF9J9RAnzx"

To jest narażenie klubu na wielomilionowe straty i potencjalny powód zwolnienia takiego dyrektora.

Edu mówi o koszcie trzymania zawodników do końca kontraktu i że to dlatego rozdajemy ich za free. Takie działanie jest krótkowzroczne bo utrwala reputację klubu który puszcza zawodników ot tak. Stąd kolejne przypadki dymania nas przez zawodników czy potencjalnych "kupców".

Wobec tego albo hajs za Bellerina albo chłop ląduje w klubie kokosa (jako przestroga dla innych).

Komentowany temat: Jesus: Nie chcę być supergwiazdą 23.07.2022, 22:54

Widzicie kontrast między gadką jego a Auby "będę legenda Arsenalu"?
Lepszy efekt zapowiadaja jednak słowa Jesusa...

Komentowany temat: Jesus: Nie chcę być supergwiazdą 22.07.2022, 23:09

@tyson880:
Jeśli Jesus jest dla Ciebie ważny to bardziej spróbuj Go naśladować. On nie tracił czasu na głupich kłótniach i udowadnianiu wszystkim że należy Mu się szacunek. Po prostu robił swoje.

O ile w paru ostatnich latach nie zmienił swojej mentalności o 180 stopni to nie nadaje się zupełnie.

Komentowany temat: Saliba wybrany Młodym Piłkarzem Roku Ligue 1! 16.05.2022, 12:44

Nie można mu skrócić wyporzyczenia jak kiedyś innemu Francuzowi, który grał na pozycji DM ?

Komentowany temat: Elneny o swojej przyszłości 25.04.2022, 10:59

Zasłużył na koszulkę z nr 4.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 11:41

@Moczyknur: Skąd te informacje? Z Plandemicznych grup na FB, czy innego gniazda ruskiej propagandy? Odrób lekcje z historii systemów totalitarnych, w szczególności zwróć uwagę na rolę (i naturę) propagandy w ZSRR i Rosji. Ewentualnie jedź do Rosji/Chin cieszyć się szczęściem obywatela ludowej republiki.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 11.03.2022, 11:34

Kto pamięta jak Chelsea w sztuczny, kupiony za przestępcze pieniądze sposób zdominowała swego czasu piłkę i skierowała w złą stronę - ten wie że słusznie klub powinien ponieść konsekwencje.
BTW mam nadzieję że Boris Johnson jest fanem któregokolwiek normalnego londyńskiego klubu i pomoże w powrocie Chelsea do jej należytego miejsca :)

@Dziadyga:
Nie odniosłeś się do związku między Rosją a rozpowszechnianiem teorii spiskowych. Otóż chodzi o niebezpieczeństwo znacznie większe niż szczepionki, dużo groźniejsze niż COVID. Tym niebezpieczeństwem jest zniszczenie więzi społecznych i zaufania do jakiejkolwiek informacji. Wpędzenie ludzi w strach i zaszczucie, tak żeby nie byli pewni co się dzieje, nawet widząc agresję Rosji.

@Dziadyga:
Mówisz że lubisz wnikliwość i samodzielne wyciąganie wniosków? Wytłumacz mi więc proszę jedna rzecz: wg. instytutu badań mediów, wyniki obserwacji kont Twitterowych zidentyfikowanych 24-go jako ruska propaganda( 500 kont) są następujące. 90% tych kont było wcześniej używanych do rozpowszechniania treści antycovidowo-szczepionkowych.

To są Bracie te chwile prawdy które odkrywają rąbka rzeczywistości.

Jestem pod wrażeniem tego jak propaganda Rosyjska rodem z RT okazała się sukcesem! Cała ich narracja m.in. promowanie teorii o inside job WTC niosła to hasło "USA samo jest zbrodnicze więc nie ma prawa krytykować Rosji".
Od lat 50 to samo: na oskarżenia o obozy koncentracyjne przywódca radziecki odpowiedział "a u was murzynów biją" Zabawne że dokladnie to samo zdanie wypowiedział Władimir Władimirowicz niedawno :). Nie wiem czy w odpowiedzi na likwidowanie nieprzychylnych dziennikarzy czy eksterminację narodu Czeczeńskiego.

Dzisiaj akurat koleżanka wrzuciła fajny wpis, trochę na temat:
(nic dziwnego że piszecie przeróżne rzeczy o Bogu jeśli go nie poznaliscie osobiście, nie doswiadczyliscie :) )
Odkąd się urodziłam cierpię na stany lękowe, jakbym lęk wyssała z mlekiem matki. Bałam się niezliczonej ilości rzeczy: ciemności, czyjegoś smutku, rozpoczynającego się dnia, chodzenia do szkoły, potem do pracy, bycia na widoku, odrzucenia, miejsc publicznych, samotności, ludzi i tego co o mnie pomyślą.
Gdy dorastałam i otwierały mi się dodatkowo oczy na problemy tego świata, momentami dopadał mnie taki lęk, że nie mogłam się ruszyć, leżąc sparaliżowana na łóżku.
Jestem bardzo wrażliwa, a więc jakiekolwiek zło na świecie, czy niepokojąca wiadomość były jak trucizna. Doszedł strach o to, że kiedyś na coś zachoruję, że umrze ktoś z moich bliskich, że dożyjemy katastrofy ekologicznej, że będziemy umierać z głodu lub pragnienia, że dosięgnie nas kiedykolwiek wojna; że będę miała dzieci, ale będę ciągle drżeć o ich bezpieczeństwo.
Zaczęłam obawiać się każdej zmiany na świecie, która mogłaby zwiastować nadchodzący koniec, cierpienie i utratę bliskich lub ich nieszczęście. Doszło nawet do tego, że bałam się być radosna, bo wtedy zbyt mocno kochałam i przywiązywałam się do chwili lub człowieka i dopadał mnie ból na myśl o stracie.
Gdyby to wszystko zsumować wychodzi na to, że bałam się dosłownie całego życia. Jak długo można tak żyć?
ALE. Jest ktoś kto mnie z tego wyratował i ratuje każdego dnia, gdy to wraca. Ktoś z kogo istnienia żartowałam, a kto dobitnie objawił mi swoją obecność oraz bezkresną miłość i opiekę.
Ktoś kto jest ponad wszelki lęk i ponad wszelkie, ziemskie okoliczności. Nieważne czy umiera planeta, czy nadchodzi pandemia, czy wojna.
Gdybym tylko kiedyś wiedziała, że śmierć może mnie nie dotyczyć, że nie byliśmy stworzeni do tego świata. Że życie tutaj to tylko przedsionek.
Gdy tylko dopada mnie ta paraliżująca panika, sięgam po Jego Słowo. I tylko to potrafi przynieść prawdziwe ukojenie dla mojej wrażliwej duszy.
A ten pokój jest dostępny dla każdego i moim obowiązkiem jest się nim dzielić z tymi, którzy jeszcze go nie znają.

„Ilekroć mnie trwoga ogarnie, w Tobie pokładam nadzieję. W Bogu uwielbiam Jego słowo, Bogu ufam, nie będę się lękał: cóż może mi uczynić człowiek?” Ps 56:4-6

„Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani nie lęka!” J 14:27

Pany gdzie obejrze powtórkę wczorajszego meczu? Przynajmniej 2 połowę?

Granit skurczybyku zamiast pierdzielić farmazony o tym jak cie niesprawiedliwie oceniają to zacznij grać na zbliżonym poziomie jak wczoraj i ogarnij się z faulami to nie będziesz miał wrogów wśród kibiców.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 22.02.2022, 01:22

@Moczyknur: Wojna informacyjna trwa w najlepsze. Powtarzasz ruskie frazesy 'usa prowadzi wojny', ' na zachodzie media kłamią' to tak jak radziecki przywódca zapytany podczas zagranicznej wizyty o Łagry - odpowiedział : 'a u was murzynów biją'. Jak masz wątpliwości kto bardziej kłamie to policz dziennikarzy zamordowanych

Komentowany temat: Raport kadrowy przed meczem z Brentford 18.02.2022, 15:44

Dobrze szło Cedricowi, powinien wyjść w pierwszym, ewentualnie Tomi na końcówkę. Przyda się zdrowy na Wolfes

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 01.02.2022, 00:06

Można by nagrać na ten temat odcinek serialu "All or nothing". Szkoda że u nas zrealizuje się ta druga opcja.

Komentowany temat: Oficjalnie: Aubameyang piłkarzem FC Barcelony 31.01.2022, 23:10

Niesamowite w jakim tempie Conte robi czystki na swoim podwórku. Od razu widać profesjonalizm i skupienie na swojej jasnej wizji. Arteta ma jeszcze dużo do nauki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Chambers zawodnikiem Aston Villi 27.01.2022, 23:46

Szkoda jego niewykorzystanego przez nas potencjału. W Fulham na DM ie się spisywał znakomicie.

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Matta Turnera 21.01.2022, 22:14

To tyle kasy co Runarsson, nie? To obrazuje jaki wał ktoś.zrobil na kupnie islandczyka.

Komentowany temat: Partey: Jestem gotów przyjąć całą krytykę 21.01.2022, 22:08

Wypowiedź z pokorą nie to co buta Xhaki.

Lokonga 38% swoich meczów w tym sezonie zagrał na defensywnym pomocniku. Co ciekawe 2/3 z tych meczów byo na 0 z tyłu.

Komentowany temat: Kolejny skandal z udziałem Aubameyanga? 18.01.2022, 23:26

To rzuca światło na umiejętność Artety do realnej oceny zawodnika. Wszystko fajnie Team spirit ale jak on buduje jeśli nie widział z kogo zrobił kapitana (znowu).

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolasinac piłkarzem Marsylii! 18.01.2022, 18:32

Gościu jako jeden z niewielu miał dobre ostatnie podanie

Komentowany temat: Klopp przed meczem z Arsenalem 13.01.2022, 12:16

Klopp jest jednym z najlepszych bo niesamowicie buduje relacje w swoim zespole. Są gotowi wskoczyć za drugiego w ogień, zostawić zdrowie na boisku. Od Artety różni się tym że takiego Xhake po incydencie z opaską Klopp wykopał by na pysk.

Komentowany temat: Arsenal z nową ofertą za Vlahovicia 05.01.2022, 15:45

Lacazette też wolał Atletico od Arsenalu - to a propos komentarzy że jest niechętny.

Komentowany temat: Mecz z Liverpoolem zostanie przełożony? 05.01.2022, 11:43

Powiem wam teraz jak jest naprawdę!

Cały ten spisek ma na celu skłucenie ludzi - podział na 2 zwalczające się plemiona. Ani zmarli na Covid, ani poszkodowani przez szczepionki nie są takim problemem jak rozwalenie więzi społecznych.

Widzimy to na załączonej ilustracji z forum internetowego, gdzie kiedyś można było pogadać o wszystkim a teraz... Sami widzicie.

Chyba warny za gównoburze / covidowy SPAM to nie był by zły pomysł.

Komentowany temat: Arsenal z nową ofertą za Vlahovicia 04.01.2022, 15:23

Vlaho napewno lepszy od Isaka - wbrew temu co mowią nie jest to hit jednego sezonu. Mankamenty to słaba gra głową jak na ten wzrost i gra kombinacyjna. Wciąż niewiadoma co do tego jak będzie się rozwijał i jak będzie z kontuzjami - wysoka masa i dynamika nie wróżą dobrze np kolanom.

Niesamowite jak poplultura + porno + Tinder zmieniły nasz świat. Ludzi przekonuje się że szczęście znajdą w dymaniu jak najczęściej, najlepiej rożnych partnerów. Sam tak żyłem - imprezy, ziółko, białko/koka i laski. Jednocześnie bezsens i żarcie antydepresantów, ale dziękuję Bogu że wyleczył mnie z tego syfu i pokazał mi że miłość i szczęście jest gdzie indziej.

Wyobraźcie sobie że po tym wszystkim dostałem dziewczynę anioła 9/10 - taką która nawet nigdy nie całowała się żadnym facetem. Teraz jesteśmy parę lat po ślubie i za parę dni będziemy mieć drugie dziecko :))

Takie rzeczy robi Jezus jak wpuści się go do swojego bałaganu! :D

Komentowany temat: Cedric na celowniku Fenerbahce 01.08.2021, 01:03

Bez sensu trochę jak z niektórymi transferami Wengera.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com