Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 166 z 273 (komentarze od 6601 do 6640):
Tylko nie to. To może być początek końca tego klubu.
Wtedy jedyną nadzieją będzie Dangote i jego afrykańskie dolary.
Zdecydowanie Alexis.
No to nieźle. Wkrótce będziemy jedynym klubem na świecie, w którym niemal wszystkie udziały posiada bóbr.
https://www.facebook.com/TrollBundesligaOffical/videos/1426810357432043/?fref=mentions
Taki to pożyje ;o Ile ja bym dał za taki cinema room...
@mic_now:
Innym razem nazwał go beksą i tchórzem.
Ogólnie myślę, że miał dużo zastrzeżeń, co do jego zaangażowania i były one raczej słuszne, bo w tej kwestii niewiele się zmieniło.
Mourinho już pracował z Ozilem w Realu i z tego, co mówił Ozil, nie układało im się najlepiej. Dlaczego teraz miałby po niego sięgnąć? Jakoś mi się to nie widzi.
Byłby to już drugi nasz transfer, którego by nie było, gdyby nie ban Atletico xd
@Elastico07:
Wengerowi może i się kończy kontrakt w 2019, ale umówmy się - to raczej oczywiste, że posiedzi tu trochę dłużej.
Zapytać zawsze można.
Szkoda Eboue, zawsze był z niego dobry śmieszek. Do dzisiaj, jak o nim pomyślę, to przychodzi mi na myśl ta akcja:
https://www.youtube.com/watch?v=n5mj0Huxajk
@AceVenturaLFC:
"Tylko nawiązałem do tego, że obwiniacie wyniki Liverpoolu tym, że Ox jest pracownikiem tego klubu"
Myślę, że trochę zbyt poważnie bierzesz te komentarze. Raczej każdy, kto tak pisze, wie, że to nie jest zasługa tylko Oxa. To zwykłe smieszkowanie, bo trzeba przyznać, że sytuacja wygląda komicznie.
@AceVenturaLFC:
To raczej nie. Jak kiedyś byłem chwilowo na banicji, to tylko nie mogłem dodać komentarza (mogłem wpisać, ale się nie dodawał). Także raczej można się normalnie logować, tylko ma się mniejsze prawa.
@AceVenturaLFC:
Raczej nie na IP, bo wielu robi potem nowe konta. Bo rozumiem, że ban na IP oznacza, że nie można założyć nowego?
@ZielonyLisc:
Przeczytałem "OX strzelił" i już myślałem, że jakiś cud się stał ;D
Arsenal haven't kept five clean sheets in a row in the Premier League since January 2006.
W typerze zabrakło bramki, a Lacazette niespecjalnie zapunktował.. Ale cóż, najważniejsze są 3 punkty i wskoczenie do TOP5.
Ramsey, ty już dzisiaj nie strzelasz.
No to 1-1 w prętach.
Nachooo!
Nie ma to jak mecz ulubionej drużyny oglądany przy misce pysznego żurku...
Nic więcej człowiekowi do szczęścia nie potrzeba.
Ale byłby gol ;o
COYG!
Dobrze, że jest Niles na ławce, będzie miał kto wejść na podtrzymanie wyniku w 95 minucie.
Składzik:
https://pbs.twimg.com/media/DLC0xj4XcAE7xg4.jpg:large
@cutler:
Już bez przesady, za niedługo będziecie obwiniać Wengera, że nie kupił każdego zawodnika, który potem odpalił gdzieś tam w trzeciej lidze czeskiej...
Ja w typerze mam 2-2.
Czemu na Flashscore Watford ma 3 bramki, z czego jedna to asysta Holebasa? xd
Po pierwszym meczu już 21 punktów w Fantasy. Not bad.
Lossl Hahahaha
Taki wynik mam w typerze, ale raczej się nie utrzyma. A Daviesa kupiłem do Fantasy ;D
Ja dobrze, że się zorientowałem, że jak użyłem Wildcarda to mogę jeszcze zrobić poprawki przed startem kolejki. W efekcie zamieniłem 4 zawodników z mojego pierwotnego składu i teraz jestem zadowolony z tego, co złożyłem.
Olivier Giroud kończy dzisiaj 31 lat.
Oby tylko nasi nie zagrali, jak bobry jakieś niedorobione.
@praptak:
Czemu wysłałeś 2 razy to samo zdjęcie? :v
A Kroenke naprawdę wygląda jak niedorobiony bóbr.
Ostatnio administracja coś przewrażliwiona, weźmy przykład pierra, który chyba w 2 tygodnie 5 warnów zgarnął, chociaż w gruncie rzeczy pisał wartościowe komentarze.
Fuck, już się ucieszyłem, że może nadchodzą lepsze czasy, a okazuje się, że to Kroenke chce kupić udziały Usmanova :/
Następnym razem przeczytam dwa razy, zanim się ucieszę.
Artjoms Rud?evs rozwiązał kontrakt z FC Koln i zakończył karierę w wieku 29 lat. Kończy tak wcześnie z powodów osobistych.
To nieźle Wildcarda użyłem, trzy dni później trójka nowych już kontuzjowana.
To se niezłego wybrałem kapitana w Fantasy :/
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ronaldo przekazał swoją Złotą Piłkę na aukcję charytatywną, została sprzedana za 600 tysięcy.