Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 202 z 273 (komentarze od 8041 do 8080):

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 20.06.2017, 09:52

Juventus are the latest side to show an interest in Arsenal full-back Hector Bellerin, reports Tuttosport.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 20.06.2017, 09:49

@mallen:

Co do Girouda i Lacazette'a, to weź pod uwagę, że nawet nabijając staty w Lyonie nie był w stanie wygryźć Girouda, a nawet miał problemy z uzyskaniem powołania. Jeżeli Lacazette miałby go wygryźć, to Giroud musiałby się nie przebić w Marsylii

Komentowany temat: Marca: Rafinha chce grać pod skrzydłami Wengera 20.06.2017, 09:36

Ja też bym chciał, a przydam się w Arsenalu mniej więcej tak samo, jak Rafinha. Ten transfer nie miałby sensu, a o wymianie na Bellerina nie ma co myśleć.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 22:51

Dawidowicz 58% xD To nawet u nas Alexis tyle nie zdobywa, jak nam mecze sam wygrywa.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 22:44

Jakbyśmy się 10 minut wcześniej obudzili to może byśmy mieli jakieś szanse na zwycięstwo.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 22:19

Nasi się przewracają sami o siebie. Boże, ty widzisz i nie grzmisz...

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:59

Mi to by siadł Walcott taki z Ramseyem.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:34

Na mój filmweb też zapraszam, nick zawsze taki sam.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:24

Szwed z krwi i kości strzela ^^

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:23

Powtórka z rozrywki.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:22

@Placio:

Chyba coś przekręciłeś ten nick brata, bo nie ma nikogo takiego ;D Nie można chyba dawać polskich znaków w nicku.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:10

@notopyk:

Telewizor zajęty, rodzina ogląda serial na jedynce ;D

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:08

@mistiqueAFC:

O, ten już śmiga, dzięki panowie!

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:07

@RafaNowa:

Nie działa :/

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:05

Podrzuciłby ktoś streama? Nigdy o to nie pytam, ale na meczykach nawet nie ma z czego wybierać.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 21:03

@Placio:

Dzień dobry, przyznam, że nie wiedziałem, że są jeszcze tak młodzi Kanonierzy ;)

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 20:15

@TheGunners273:

Myślę, że mimo wszystko klasy bramkarza nie definiuje to, że zachował czyste konto z Wigrami Suwałki.
Gorzej jednak, że i tak jest on najlepszą opcją, bo może i Drągowski piłkarsko lepszy, ale przykład Kapustki pokazał, co znaczy regularna gra.

Komentowany temat: Sky Sports: Kolejka chętnych po Oxa 19.06.2017, 19:45

Dać mu nowy kontrakt i uciąć wszelkie spekulacje.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 19:43

@Master10:

Biorąc pod uwagę, że mówimy o ligowych rywalach, a Ox to Anglik, to myślę, że 40 mln to optymalna cena, nawet z rocznym kontraktem. Ale, tak, jak pisałem, najlepiej będzie dać mu nową umowę i myślę, że właśnie tak się stanie.

@pierre_afc:

Widocznie te okienka są już zbyt przewidywalne ;D Tylko czekać, aż pojawią się klasyki typu Kalou, Rabiot, Brozovic...

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 19:36

@Master10:

25+? Ja myślę, że powinniśmy nie sprzedawać Oxa za więcej, niż 40 mln. Inna sprawa, że w ogóle bym go nie sprzedawał.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 19:35

AC Milan striker Carlos Bacca has emerged as a target for Arsene Wenger, according to France Football.

Chyba dzisiaj o Bacce nie było. Tak, czy siak, nie chcę takiego półśrodka u nas. Już wolę zostać z Giroud.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 18:38

@simpllemann:

Wiem, teraz się zorientowałem ;D

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 18:37

@Piotrek95:

Zwycięzcy grup plus najlepsza drużyna z drugiego miejsca. W sumie sam pośpieszyłem się z tym, że remis z Anglią nam starczy, bo dopiero teraz się zorientowałem, że 2 miejsce nie gwarantuje gry dalej. A z 4 punktami z 2 miejsca raczej byśmy nie wyszli.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 18:33

Dla nas wygrana Słowacji byłaby korzystnym wynikiem. Gdyby udało się wygrać ze Szwecją, wskoczylibyśmy na 2 miejsce w grupie i potem wystarczyłby nam remis z Anglią.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 17:05

Chambers w pierwszym składzie, Holdini znowu ławka.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 14:35

Plotki, ploteczki.

Marco Asensio is considering leaving Real Madrid in the close-season, with Juventus and Arsenal sharing an interest, Diario Gol report.

***

Tottenham are ready to battle it out with arch-rivals Arsenal for Manchester United defender Chris Smalling, according to The Sun.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 14:17

@RahU:

Zobaczy się, też o tym pisałem raczej w ramach bajeru, ale wiadomo, że co użytkownik, to inne pomysły na dodatki na stronie ;)

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 13:47

@19TOMEK91:

Ostatnio myślałem o tym, że fajnie byłoby wprowadzić np. niebieski kolor liczby komentarzy w sytuacji, gdy ktoś mi odpowiedział, a ja jeszcze nie przeczytałem. Na pewno byłoby to przydatne przy natłoku komentarzy i w mniejszych newsach, do których często zaglądam tylko raz.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 12:33

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 12:26

@Gunner012:

2 runda, zespoły są podzielone na 3 grupy, Legia jest w 3.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 11:57

@RahU:

Tak, rankingi komentujących i redaktorów, te, które kiedyś były z boku.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 11:53

@RahU:

Mam dwa pytanie:
>Wrócą jeszcze rankingi użytkowników?
>Czy profile zostaną uzupełnione o portale społecznościowe?

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 11:49

Potencjalni rywale polskich drużyna mogą napawać optymizmem, same ogórkowe ligi. Chociaż to z takim lubimy odpadać.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 08:29

No i w sumie button "dodaj komentarz" też bywał kłopotliwy, zdarzały się przez to floody.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 08:27

@Szebson:

Mnie zawsze wkutwiało to, że jak chciałem kliknąć "czytaj dalej " pod głównym newsem to otwierałem trzy różne newsy, zanim w końcu trafiłem. Teraz już na szczęście nie ma tego problemu.

Komentowany temat: Arsenal obserwuje Zivkovicia 19.06.2017, 06:20

60 baniek za zawodnika z takimi statystykami? Podziękuję. Powalczyłbym o tego Lobotkę, to może być kozak w środku pola.

Komentowany temat: Suarez: Bellerin chce trafić do Barcelony 19.06.2017, 06:19

Jakby chciał odejść, to by nie podpisywał kontraktu rok temu. Chyba, że nagle mu się zatęskniło za domem, ale sam Bellerin już wyjaśnił wszystko swoim wpisem.

Komentowany temat: Bild: Asano zostaje w Stuttgarcie 19.06.2017, 06:16

Wiele nie tracimy, ale myślę, że gdyby był ciut droższy to pewnie pozwolenie by się znalazło.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 18.06.2017, 21:02

@Sandruus_afc: @Dewry:

Niechęci może nie czuję, ale nie wiem, czy ekonomia, bądź księgowość to rzecz, którą chcę robić przez resztę swojego życia, póki co traktuję to raczej jako Plan B, zobaczę, może za rok mi się zmieni. I tak - jest wiele przedmiotów które były dla mnie męczarnią, w tym...ekonomia, a właściwie podstawy ekonomii, a także statystyka. Ogólnie mogę napisać to, co w Sylwestra, czyli nie polecałbym raczej tego kierunku, gdyby ktoś się wybierał.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 18.06.2017, 20:52

@Dewry:

Aha, to chyba u mnie w szkole nie jest aż tak źle. Ja w sumie zwątpiłem na początku 3. klasy, bo 13 godzin rachunkowości w tygodniu mnie przerażało. Ale teraz już ją lepiej zrozumiałem i też mogę powiedzieć, że nie jest to taki zły kierunek ;D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady