Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 205 z 273 (komentarze od 8161 do 8200):
Jeżeli zawodnik wbiegnie w pole karne, wywalczy sobie pozycję, zostanie sfaulowany i zdobędzie bramkę z karnego, to ma ona mniejszą wagę? Przecież strzeliłby i tak. Oczywiście nie mówię, że każdy karny tak wygląda, ale nie należy mówić, że te bramki się nie liczą.
pierre_afc
A, to mam prawo tego nie pamiętać.
Rafson95
A,to chętnie się dowiem, o kogo chodzi.
Chociaż teraz sobie przypomniałem, że bodajże Eto'o był włączony w transfer Ibrahimovicia do Barcelony. Co nie zmienia faktu, że tego typu transfery są raczej rzadkością.
Ja to bym sceptycznie podchodził do wszelkich informacji o wymianach zawodników lub włączeniu kogoś w transakcję. Szczerze, to nie wiem, czy takie coś rzeczywiście kiedyś miało miejsce. Oczywiście poza FIFĄ.
RIVALDO700
Serio to aż takie dziwne? Właściwie to już od początku 3 klasy zaczęliśmy ustalanie , a miejsce i termin były znane już w styczniu, czyli gdzieś na rok przed.
No i klops, bo w dzień mojej studniówki gramy z Crystal Palace. Ale cóż, są sprawy ważne i ważniejsze...
P.S. Sprzedam garnitur, nieużywany :v
TomHen1990
Dzisiaj o 9 mają ogłosić.
Jutro o 9 nowy terminarz Premier League.
Dewry
O, to ciekawe. To mogłem się nie przyznawać, że to nie ja ;D
Ja go widziałem pierwszy raz u TurboKrzycha i potem się jeszcze tylko dowiedziałem, że jest raperem.
Nie no, tak naprawdę to nie wiem do końca, za kogo mnie biorą :P Ale posłuchałem na youtube i zdecydowanie nie moje klimaty. Tylko rymy mamy podobne ;D
mistiqueAFC
Jak nie ja, jak ja ;D
Dewry
I półtora roku anonimowości w pysk strzelił... :P
Kanonier204
Co to za hit Zenka? Bo do niczego mi nie pasuje, co znam ;D
mistiqueAFC
Jako, że mam wenę, to dokończę refren:
"A ja jestem Wengerem,
nie przepłacam zbyt wiele,
młody francuski talent
w nocy mi się śni,
w lecie zawsze mam fajrant
nie będę płacił jak wariat
żeby na czwartym miejscu skończyć Premier League"
Aż mi się nasunęła przeróbka:
"A ja jestem Wengerem,
Muszę robić w niedzielę"
Słuchałbym ;D
Mbappe-Giroud. To dziś zobaczymy przedsmak tego, co czeka nas w przyszłym sezonie w AFC.
cwalin
To może jeszcze jest dla nas jakaś szansa. Może jednak zagramy z Bayernem ;D
Jeżeli rzeczywiście Lemar dostępny jest za 30 mln, to grzech nie kupić.
kamilo_oo
Na filiserze wszystko zlikwidowali. Tylko Rick Astley leci xd
Le 10 Sport: Prezes Ol. Lyon może zgodzić się na wymianę Lacazette na Giroud.
Ciekawe, ja chyba bym poszedł na taką wymianę. Już nieważne, kto jest lepszy, kto gorszy, ale o ile Wenger nie stawia na Giroud, o tyle myślę, że Lacazette miałby pewne miejsce w pierwszym składzie.
Arsenal are adamant they will not entertain any offers for Alexis Sánchez regardless of whether or not he signs a new deal. [Daily Mail]
imprecis
Argument z reprezentacją nietrafiony, bo w tej samej reprezentacji Mbappe, którego chcesz u nas, jest za Giroud.
Reprezentacja Iranu jako trzecia drużyna zapewniła sobie udział w Mistrzostwach Świata w Rosji.
Bayern Munich have contacted Arsenal regarding Alexis Sánchez; a bid will be made this week. [@tancredipalmeri]
Dla graczy: W FIFA 18 mają się pojawić legendy (ikony) Maradony, Jaszyna, Ronaldo i - uwaga - Henry'ego!
Obyśmy przedłużyli kontrakt ze Szczęsnym i od przyszłego sezonu wskoczył do bramki. Nie możemy sobie pozwolić na jego odejście.
Arsenal have been quoted a fee of €55million (£48.7m) plus €12m (£10.6m) in add-ons if they want to sign Alexandre Lacazette. [Telegraph]
***
Spanish club Levante are interested in Lucas Pérez and have enquired about the possibility of signing him. [cadena ser]
https://www.youtube.com/watch?v=RENMBrj7LEA
Podsumowanie sezonu Arsenalu według Dissblastera.
Abstrahując juz od Oxa, to chyba połowie składu kończy sie za rok kontrakt, a my ich nie przedłużamy. Nie zdziwmy sie, jak w 2018 zostaniemy z samymi Ramseyami e składzie.
Jestem ciekaw, ile osób na tej stronie ogląda ligę rosyjską, że transfer jest tak krytykowany. Ja bym mu dał szansę, może będą z niego ludzie. Wiadomo, że nie jest to zawodnik z topu, ale miejmy nadzieję, że i na takich przyjdzie pora.
O Calhanoglu pisał SPORTBILD, a przynajmniej na facebooku pisali, że pisał.
Albo go kupimy za dwa lata za 100 baniek i będziemy mieli swojego Pogbę.
To se jeszcze poczeka, bo nie wydaje mi się, by Barcelona chciała go kupić. Oby tylko nie zwlekał zbyt długo i przyszedł do nas.
Bayer 04 Leverkusen has accepted a 17.5 m£ bid from Arsenal [SPORT BILD]
Chodzi o Calhanoglu. W sumie, brzmi jak promocja przy dzisiejszych cenach.
Robert Pires: "I know Mesut Özil loves London and wants to stay at Arsenal." [SportBILD]
Miało być "mu". Znaczy, mi też został, ale jeszcze mam kilku po drodze.
Hat-trick.
To został mi już tyko Lubański. Jeszcze w tym roku powinien zostać najlepszym strzelcem w reprezentacji.
Lewandowski po raz kolejny.
Hajto z kolei zakochał się w Grosiku, co jest przy piłce to go chwali jak nie wiem.
1-0.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Arsenal have made a €12 million bid for Fenerbache defender Simon Kjaer, according to TurksVoetbal.
No tak, najlepiej wzmacniać pozycje, na których nie potrzeba wzmocnień i to jeszcze jakimiś jaśkami.