Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 260 z 273 (komentarze od 10361 do 10400):
72 punkty, nie jest źle jak na debiut w typerze.
Ja tam liczę na naszych zapaśników, chociaż szczerze nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o szanse. Szkoda, że ciężarowcy się szprycowali, bo myślę, że powalczyliby o medal. Chociaż dzisiaj w nocy Bonk startuje, kto wie, może powtórzy sukces z Londynu :)
Anita Włodarczyk z rekordem świata!
Ja o Mustafiego jestem spokojny. Powinien w tym tygodniu przyjść.
Ox dzisiaj ma 23 urodziny.
sebastix11
W sensie ponosi pierwszą porażkę w sezonie jako ostatnia drużyna z ligi.
KySiO
Sprawdziłem z ciekawości i wygląda to tak:
15/16 - Leicester przegrywa ostatnie, wygrywa w PL
14/15 - to samo z Chelsea
13/14 - Everton ostatni przegrywa, ManCity triumfuje na koniec
12/13 - to samo z ManCity i ManU
11/12 - City ostatnie przegrywa i wygrywa w PL
Także sprawdza się, ale nie zawsze.
Na rozluźnienie proponuję wyścig medalowy Piotra Myszki. Liczymy dzisiaj na brąz!
Nie no, jak Wenger nie wyciągnie wniosków po tym meczu i nie ściągnie kogoś do ofensywy to o Top4 możemy sobie pomarzyć. Może jak spadniemy na jakieś 6 miejsce to ktoś się w tym klubie ocknie i zrozumie, że trzeba zmienić trenera. Może to i był drugi garnitur, może i przegraliśmy tylko jedną bramką, ale prawda jest taka, że Liverpool przeważał przez co najwyżej pół godziny w tym meczu. Gdyby dominowali dłużej, nie skończyłoby się to na czterech bramkach.
Nie no nie mogę...
Arsenal grał dobrze całą pierwszą połowę. Strzelił w tym czasie jedną bramkę.
Liverpool grał dobrze 20 minut i strzelił cztery.
Ox strzelił w idealnym momencie. Już trzymałem myszkę na krzyżyku, żeby wyłączyć tą żenadę. No ale jeszcze są jakieś nadzieje.
Pierwsz połowa obiecująca. Gramy okrojonym składem, a mimo to przeważamy w starciu z Liverpoolem. Szkoda zmarnowanego karnego, bo może po dwóch bramkach The Reds by się już nie podnieśli. A tak bramka stadiony świata i mamy wyrównanie. Bardzo dobrze wygląda defensywa, zwłaszcza, że na środku grają młodziki. Świetni Elneny z Coqiem. W ofensywie jak na razie najlepiej Ramsey chyba. Alexis mało widoczny, Walcott poza bramką nieskuteczny, Iwobi zaimponował tylko asystą. Z niecierpliwością czekam na drugą połowę i bramkę dla Liverpoolu w 90+4 minucie.
Kuźwa wiedziałem...
Moreno i Firmino wyglądają jak bliźniacy :P
No to jazda! COYG!
Chyba pierwszy raz chcę, żeby jakiś piłkarz odszedł z Arsenalu z mojej sympatii do niego. Joel powinien zrozumieć, że tutaj nie dostanie swojej szansy i odejść gdzieś, gdzie ją otrzyma. Może jak będzie grał świetnie (a to jest bardzo prawdopodobne) to Wenger zrozumie, jaki błąd popełnił.
Czyli dobrze zawodników wytypowałem poza Xhaką, tylko pozycje inne przewidywałem. Oby Alexis spisał się na ŚN.
Zlatan ledwo bramkę strzelił, a wszyscy już wróżą mu króla strzelców. No nieźle.
Myślę, że wyjdziemy czymś takim:
Cech-Bellerin, Holding.Chambers,Monreal-Xhaka,Coquelin-Ransey,Iwobi,Alexis-Walcott
Ładnie Polacy w badmintona Brytyjczyków pyknęli.
U mnie w fantasy same dwójki, tylko Negredo z Walkerem zagrali na więcej. Niestety na ławce Fabian i Barkley z 7.
Na czele stawki w typerze nowi użytkownicy, z czołowej piątki czterech zarejestrowanych w tym roku.
Mój debiut w typerze całkiem przyzwoity, 41 pkt póki co.
Simplleman oczywiście.
Sompolna wygrał.
Ja rozwiazalem zagadkę w pół minuty, szukając obrazu w Google. Ale nie chciałem psuć zabawy innym.
Oczywiście, że trudne. Przecież on nigdy nie grał w Arsenalu :P
Jeżeli będą zdrowi i w formie, to mogą grać na naprawdę wysokim poziomie.
1.Kto zostanie mistrzem Premier League? - City
2. Jak wyglądać będzie TOP 4? - City, Arsenal, Liverpool, United
3. Kto wygra FA Cup? - United
4. Kto wygra COC? - Live
5. Król strzelców? - Aguero
6. Król asyst? - Ozil
7. Najlepszy transfer? - Mustafi
8. Najgorszy transfer? - Mkhitaryan
9. Kto spadnie z ligi? - Crystal Palace, Hull i Burnley
10. Kto awansuje? - Newcastle, Wolves i Brighton
Dobra, proszę o wyrozumiałość, to moja pierwsza przygoda z Fantasy.
De Gea
Bellerin-Stones-Cahill-Walker
Eriksen-Tadic-Ramsey-Ayew
Negredo-Vardy
Dewry
Ok, dzięki.
Co z Pogbą? Czemu nie zagra?
Tyle czytałem o tym fantasy, że w końcu zdecydowałem się dołączyć. Wiem, że to się skończy katastrofą, ale jakoś dam radę.
Holding z Monrealem to w tej chwili chyba najlepsza opcja. Ewentualnie Chambers i Nacho.
To będzie moje pierwsze podejście do typera. Muszę przyznać, że sukcesem będzie, jeżeli będę typował regularnie każdą kolejkę.
Brawo!!!
Bardzo podobna sytuacja, jak z Majką :)
Jest brąz! Brawo!
Bardzo ładnie Polki płyną.
Dekarz123
Wystarczy kliknąć \"więcej statystyk\" po prawej - tam masz wszystkie najważniejsze rankingi :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Kondziu10
Jeszcze Delph i Sterling.