Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 260 z 273 (komentarze od 10361 do 10400):

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 16.08.2016, 15:58

Kondziu10

Jeszcze Delph i Sterling.

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 1. kolejki 15.08.2016, 23:47

72 punkty, nie jest źle jak na debiut w typerze.

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 15.08.2016, 17:49

Ja tam liczę na naszych zapaśników, chociaż szczerze nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o szanse. Szkoda, że ciężarowcy się szprycowali, bo myślę, że powalczyliby o medal. Chociaż dzisiaj w nocy Bonk startuje, kto wie, może powtórzy sukces z Londynu :)

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 15.08.2016, 16:18

Anita Włodarczyk z rekordem świata!

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 15.08.2016, 15:47

Ja o Mustafiego jestem spokojny. Powinien w tym tygodniu przyjść.

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 15.08.2016, 10:01

Ox dzisiaj ma 23 urodziny.

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 14.08.2016, 20:29

sebastix11

W sensie ponosi pierwszą porażkę w sezonie jako ostatnia drużyna z ligi.

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 14.08.2016, 20:23

KySiO

Sprawdziłem z ciekawości i wygląda to tak:
15/16 - Leicester przegrywa ostatnie, wygrywa w PL
14/15 - to samo z Chelsea
13/14 - Everton ostatni przegrywa, ManCity triumfuje na koniec
12/13 - to samo z ManCity i ManU
11/12 - City ostatnie przegrywa i wygrywa w PL

Także sprawdza się, ale nie zawsze.

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 14.08.2016, 19:45

Na rozluźnienie proponuję wyścig medalowy Piotra Myszki. Liczymy dzisiaj na brąz!

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 14.08.2016, 19:28

Nie no, jak Wenger nie wyciągnie wniosków po tym meczu i nie ściągnie kogoś do ofensywy to o Top4 możemy sobie pomarzyć. Może jak spadniemy na jakieś 6 miejsce to ktoś się w tym klubie ocknie i zrozumie, że trzeba zmienić trenera. Może to i był drugi garnitur, może i przegraliśmy tylko jedną bramką, ale prawda jest taka, że Liverpool przeważał przez co najwyżej pół godziny w tym meczu. Gdyby dominowali dłużej, nie skończyłoby się to na czterech bramkach.

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 14.08.2016, 18:54

Nie no nie mogę...

Arsenal grał dobrze całą pierwszą połowę. Strzelił w tym czasie jedną bramkę.
Liverpool grał dobrze 20 minut i strzelił cztery.

Komentowany temat: Stary (nie)dobry Arsenal. Porażka 3-4 14.08.2016, 18:25

Ox strzelił w idealnym momencie. Już trzymałem myszkę na krzyżyku, żeby wyłączyć tą żenadę. No ale jeszcze są jakieś nadzieje.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 17:53

Pierwsz połowa obiecująca. Gramy okrojonym składem, a mimo to przeważamy w starciu z Liverpoolem. Szkoda zmarnowanego karnego, bo może po dwóch bramkach The Reds by się już nie podnieśli. A tak bramka stadiony świata i mamy wyrównanie. Bardzo dobrze wygląda defensywa, zwłaszcza, że na środku grają młodziki. Świetni Elneny z Coqiem. W ofensywie jak na razie najlepiej Ramsey chyba. Alexis mało widoczny, Walcott poza bramką nieskuteczny, Iwobi zaimponował tylko asystą. Z niecierpliwością czekam na drugą połowę i bramkę dla Liverpoolu w 90+4 minucie.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 17:30

Kuźwa wiedziałem...

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 17:22

Moreno i Firmino wyglądają jak bliźniacy :P

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 16:56

No to jazda! COYG!

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 16:17

Chyba pierwszy raz chcę, żeby jakiś piłkarz odszedł z Arsenalu z mojej sympatii do niego. Joel powinien zrozumieć, że tutaj nie dostanie swojej szansy i odejść gdzieś, gdzie ją otrzyma. Może jak będzie grał świetnie (a to jest bardzo prawdopodobne) to Wenger zrozumie, jaki błąd popełnił.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 16:02

Czyli dobrze zawodników wytypowałem poza Xhaką, tylko pozycje inne przewidywałem. Oby Alexis spisał się na ŚN.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 15:59

Zlatan ledwo bramkę strzelił, a wszyscy już wróżą mu króla strzelców. No nieźle.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 14.08.2016, 13:19

Myślę, że wyjdziemy czymś takim:

Cech-Bellerin, Holding.Chambers,Monreal-Xhaka,Coquelin-Ransey,Iwobi,Alexis-Walcott

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 13.08.2016, 20:52

Ładnie Polacy w badmintona Brytyjczyków pyknęli.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 13.08.2016, 20:38

U mnie w fantasy same dwójki, tylko Negredo z Walkerem zagrali na więcej. Niestety na ławce Fabian i Barkley z 7.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 13.08.2016, 20:32

Na czele stawki w typerze nowi użytkownicy, z czołowej piątki czterech zarejestrowanych w tym roku.

Komentowany temat: Szlagier na otwarcie sezonu: Arsenal vs Liverpool! 13.08.2016, 20:29

Mój debiut w typerze całkiem przyzwoity, 41 pkt póki co.

Simplleman oczywiście.

Sompolna wygrał.
Ja rozwiazalem zagadkę w pół minuty, szukając obrazu w Google. Ale nie chciałem psuć zabawy innym.

Oczywiście, że trudne. Przecież on nigdy nie grał w Arsenalu :P

Komentowany temat: Wenger: Cała trójka ma coś do udowodnienia 12.08.2016, 23:25

Jeżeli będą zdrowi i w formie, to mogą grać na naprawdę wysokim poziomie.

1.Kto zostanie mistrzem Premier League? - City
2. Jak wyglądać będzie TOP 4? - City, Arsenal, Liverpool, United
3. Kto wygra FA Cup? - United
4. Kto wygra COC? - Live
5. Król strzelców? - Aguero
6. Król asyst? - Ozil
7. Najlepszy transfer? - Mustafi
8. Najgorszy transfer? - Mkhitaryan
9. Kto spadnie z ligi? - Crystal Palace, Hull i Burnley
10. Kto awansuje? - Newcastle, Wolves i Brighton

Dobra, proszę o wyrozumiałość, to moja pierwsza przygoda z Fantasy.

De Gea
Bellerin-Stones-Cahill-Walker
Eriksen-Tadic-Ramsey-Ayew
Negredo-Vardy

Dewry

Ok, dzięki.

Co z Pogbą? Czemu nie zagra?

Tyle czytałem o tym fantasy, że w końcu zdecydowałem się dołączyć. Wiem, że to się skończy katastrofą, ale jakoś dam radę.

Komentowany temat: Wenger o środku obrony 12.08.2016, 12:58

Holding z Monrealem to w tej chwili chyba najlepsza opcja. Ewentualnie Chambers i Nacho.

Komentowany temat: Startuje typer Kanonierzy.com z nagrodami! 11.08.2016, 21:02

To będzie moje pierwsze podejście do typera. Muszę przyznać, że sukcesem będzie, jeżeli będę typował regularnie każdą kolejkę.

Brawo!!!

Bardzo podobna sytuacja, jak z Majką :)

Jest brąz! Brawo!

Bardzo ładnie Polki płyną.

Dekarz123

Wystarczy kliknąć \"więcej statystyk\" po prawej - tam masz wszystkie najważniejsze rankingi :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady