Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 265 z 273 (komentarze od 10561 do 10600):
Niektórzy to by chyba chcieli, żebyśmy na ten dzień mieli już załatwionych 8 transferów, każdy za 50 mln.
Bez przesady, jest 2 lipca. 2 LIPCA. Mamy jeszcze całe okienko na transfery. Nie twierdzę, że na stówę ktoś przyjdzie, ale cierpliwości. Nie możemy już teraz krytykować Wengera, bo na ocenę okienka przyjdzie czas 1 września. Na razie poczekajmy i dajmy mu szansę. Nie liczę, że dojdzie jeszcze kilka gwiazd, ale czuję, że dojdzie chociaż ten napastnik. Wenger wie, co robi i nie ma sensu go krytykować już teraz.
maciekbe
Właśnie oglądałem to w telewizji i tylko czekałem, aż ktoś to wrzuci na youtube :D
Arsene Wenger expects to complete a deal for Japanese prospect Takuma Asano, writes John Cross.
Gunners boss Wenger is hopeful of getting a deal for the 21-year-old over the line in the next few days.
Wenger has met with the representatives of Lyon's Alexandre Lacazette but the French club want in excess of £40million, which is way above Arsenal's valuation.
Oby tylko cena za Lacazette rzeczywiście nie okazała się za wysoka. Mam nadzieję, że Wenger w końcu odważy się sięgnąć głębiej do kieszeni.
Typujecie na tym bet.pl?
Muszę się pochwalić, że właśnie wygrałem tam 20 zł xD
Czyli dwóch piłkarzy, którzy byli jednymi z największych zawodów w minionym sezonie, teraz należą do najlepszych na Euro.
Skoro nie było go na wspólnym zdjęciu, to znaczy, że na stówę odejdzie. Jestem pełen nadziei co do tego transferu.
U mnie na pierwszym miejscu na liście życzeń Lacazette. Ale jeżeli to się nie uda, to może być i on, cena mniej więcej ta sama.
Ja tam nie mam nic przeciwko. Jak chce, to niech przychodzi :)
O, akurat pieniądze mi doszły :) Ale dzięki za pomoc.
A dlaczego mam się bać na konto bankowe? I gdzie indziej mógłbym wypłacić?
Gunerxxx
Otóż ostatnio wygrałem trochę pieniędzy i postanowiłem wypłacić część przelewem na konto. Przelew zleciłem 2 dni temu, wczoraj nie miałem już tych środków na bet-at-home, ale na konto jeszcze nie przyszły. Była to moja pierwsza wypłata, więc nie wiem, czy mam się martwić, czy jest to normalne.
Mam pytanie: typuje ktoś może na bet-at-home? Bo mam problem z tą stroną.
Dla Pani Maryli to ja mam radę.
Wiem, że lubi zwariowane kreacje na koncertach, więc niech na następny przebierze się adekwatnie do swojej wypowiedzi - za cebulę.
No dobra, jedna z naszych ulubionych drużyn pokazała charakter, spełniła nasze oczekiwania i wreszcie możemy być z niej dumni.
To teraz czas na tą drugą.
Arsenal are reportedly still hoping to sign Real Madrid star Karim Benzema but will only be able to land him if Los Blancos sign Robert Lewandowski.
According to Kike Marin of Spanish outlet El Confidencial (h/t Uche Amako of the Express), Gunners boss Arsene Wenger is "ready to pounce" on the striker, but the move will only be sanctioned if Real can prise Lewandowski from Munich.
Nie wiem, ile jest w tym prawdy, ale to raczej nie ma prawa się zdarzyć. Lewy nie przejdzie do Realu, a Benzema do nas. Chociaż nie będę płakał z tego powodu.
Gol Lewego to druga najszybsza bramka w historii Euro.
Chyba nigdy "Nic się nie stało" nie było tak adekwatne do sytuacji. Pierwszy raz mogę to szczerze zaśpiewać.
I niechże Polska w końcu strzeli więcej niż 1 bramkę w meczu na Euro!
I niechże Polska w końcu strzeli więcej niż 1 bramkę w meczu na Euro!
No dobra, pomijając to, że w 2 minucie moje statystyki poszły się iebac, tp gramy całkiem niezły meczyk. Szkoda straconej bramki, ale jeszcze wszystko jest możliwe. W drugiej pokażemy im, jak się to robi!
No dobra, może być wcześniej niż za 3 godziny, ale będzie awans i koniec kropka!
Panowie, za jakieś 3 godziny będziemy w półfinale Euro. Tej wersji się trzymajmy!
Ogląda w ogóle ktoś to Zagłębie?
A ja chciałbym znowu karne. Niech zejdę na zawał,a co mi tam :v
Królem strzelców raczej nie zostanie. Obstawiam, że strzeli jakieś 15-20 goli, z czego większość będzie ratowała im tyłki i tylko dzięki niemu MU będzie na podium :p
Nie no, wiadomo, jakim napastnikiem jest Zlatan, ale zawsze pozostaje jakiś tam margines. Zawsze coś może pójść nie tak.
United znalazło następcę RvP, zanim my to zrobiliśmy :v
Odważna decyzja Zlatana. Przechodząc do takiego klubu, już raczej może być pewny, że nie uda mu się wygrać LM. Inna sprawa, że kluby, z którymi mógłby to osiągnąć, raczej nie byłyby nim zainteresowane. Ale fajnie, że do Premier League zawita taka gwiazda. Jeżeli tylko będzie grał słabo przeciwko nam, to będę się naprawdę cieszył :P
Ja jestem ciekaw, co pokaże Chelsea pod wodzą Conte. Na Euro Włochy wymiatają póki co, więc może on się okazać strzałem w dziesiątkę. W ogóle ciekawy sezon się zapowiada. Ktoś musi być poza top4 spośród Machesterów, Chelsea, Live i nas. Stawiam na któryś z Manchesterów właśnie.
Śmiejemy się, że chcemy Japończyka, a City właśnie kupiło jakiegoś gościa z ligi australijskiej.
Manchester City ściągnął Aarona Mooya ze swojego filialnego klubu Melbourne City.
goonerhead.com/posts/e25m-bid-accepted-euro-2016-star-to-sign-for-arsenal-announcement-soon/
Nie jestem przekonany co do tego transferu. Obawiam się, że może on zablokować ściągnięcie topowego snajpera. Poza tym, my go tak naprawdę nie potrzebujemy.
2016.06.29, godz. 20:06, adek230aa
Ja będe za Portugalią i Cr7 IEBAC POLSKE
To jest dla mnie totalny debilizm. Nie wiem, co ci ludzie mają w głowach.
Racja, kompletny debilizm. Ja, mimo, że czuję większą więź z Arsenalem, niż z reprezentacją, to będę kibicował naszym nawet, gdyby grali z drużyną złożoną z zawodników, którzy wygrali dla nas LM.
To jest po prostu patriotyzm - kibicujesz komu chcesz, ale zawsze jesteś murem za reprezentacją swojego kraju.
Ściągnijmy go jako 3 (mam nadzieję) napastnika. Będzie dobry do rotacji, zagra kilka meczy w pucharze i wejdzie na 10 minut w lidze, to okaże się, czy się nadaje. To może być nieoszlifowany diament, a tym transferem przecież nic nie ryzykujemy.
Jeżeli to będzie nasz jedyny napastnik tego lata, to racja, będzie to kompromitacja. Ale nic nie ryzykujemy tym transferem, więc ściągnięcie go + np. Lacazette nie byłoby niczym złym. Transfer byłby zbędny, ale kto wie, może jeszcze wbije nam kilka bramek.
Aha, i coraz więcej plotek na temat tego Japończyka. Żadne konkretne źródła, ale kto wie.
Gdybym miał wybierać skrzydłowego, byłby to Mahrez. Ale nie chcę u nas nikogo na tę pozycję, bo to by oznaczało, że nie przyjdzie żaden klasowy napastnik.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ok, są potrzebne zmiany, nowy trener jest potrzebny. Ale nie oznacza to, że powinniśmy umniejszać jego zasługi, że już nie wspomnę o obrażaniu.