Komentarze użytkownika ArsenalChampion

Znaleziono 9592 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 206 z 240 (komentarze od 8201 do 8240):

Komentowany temat: Tuchel: Nie byłem blisko dołączenia do Arsenalu 27.07.2018, 17:47

@gnabry_: a co ten tuchel wygrał w swojej karierze trenerskiej że to inny poziom

Komentowany temat: Zadecydowały karne. Arsenal przegrywa z Atletico 27.07.2018, 15:16

@kamilo_oo: legia finansowo zjada ekstraklase , nie ma szans żeby spotkały ich takie problemy jak wisłe

Komentowany temat: Oficjalna prezentacja 3. kompletu strojów 27.07.2018, 10:56

A cóż to za niewiasta idzie na czele przed naszymi piłkarzami ?

Komentowany temat: Zadecydowały karne. Arsenal przegrywa z Atletico 27.07.2018, 10:34

Ale nie rozumiecie ze to nie jest fifa i jak podpisujęcie z kimś kontrakt na kilka lat i ten piłkarz się nie sprawdzi i chcecie go potem sprzedać to muszą się zgodzić obie strony, a naprzykład po co miałby odchodzić skoro tak wysokiego kontraktu nie dostanie od słabszych klubów , no i niestety będzie tu tylko blokował miejsce. W arsenalu jest masa takich piłkarzy

Komentowany temat: Zadecydowały karne. Arsenal przegrywa z Atletico 26.07.2018, 21:56

czego wy się spodziewaliście po górniku to było wiadome ze przegrają , cud ze chociaż Jagiellonia wygrała

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 26.07.2018, 16:16

Guendouzi pokazał się dzisiaj bardzo dobrej strony widać ze ma talent , pare razy może za długo trzymał pilke przy nodze ale ludzie on przyszedł tu z Ligue 2 i prawdopodobnie jeszcze nie grał meczu z takim mocnym rywalem jak Atletico , ale oczywisce polaczki musza po narzekac bo to jest przecież w ich naturze

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 26.07.2018, 15:46

@Damaks: wypad na swoją stronę trollu z chesea.pl

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 26.07.2018, 14:45

Wygraliśmy Premiera league u 23 , wiec młodzież mamy utalentowaną

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 26.07.2018, 14:26

hehe wyzywanie piłkarza bo zrobił błąd w jakimś nic nie znaczącym meczu
Kanonierzy.com w całej okazałości

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 26.07.2018, 14:15

*oblak

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 26.07.2018, 14:14

Oblał w formie

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 22:45

w Polsce probelem jest fatalny system szkolenia młodych piłkarzy a nie ze dzieciakom nie chce się wychodzić z domu , wiekszosc piłkarzy którzy robia kariery już w młodym wieku musi uciekać za granice aby cos w piłce osiagnać , wyjątkiem tu jest Lewandowski

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 22:38

@Witowo95: zobaczymy jak tam w czwartek będzie z Rio ave , będę trzymać kciuki za Jage tak jak za inne polskie zespoły w pucharach , no ale trzeba patrzeć realistycznie z Portugalczykami Jagiellonia ostro dostanie po dupie i będzie sukces jak chociaż 1 polski zespół będzie w 3 rundzie eliminacji ligi europy

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 22:23

Lech czy taka Jagiellonia już by od takiego spartaka dostawali w dupe 0:3 taka słaba jest polska ekstraklasa , pozatym 0:1 jest jeszcze do odrobienia w dwumeczu

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 22:12

Dembele jest wkurzony na swoją sytuacje w Barcelonie , i na Instagramie lajkuje zdjęcia Arsenalu xD

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 22:07

Everton kupuje typa który przez pół roku co tam błysnoł a przez kolejne poł totalnie zniknoł . najśmieszniejsze jest to ze wydaje na niego 40 mln funtów

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 20:36

@pauleta19: no tak lepiej niech do ligi mistrzów starają się dostać takie zespoły jak Lech dla których po dobrym sezonie liczy się tylko to aby jak najbardziej napchać sobie kieszenie i sprzedać półskładu a potem zdziwienie że przegrywają z amatorami z Litwy czy Islandii. Dobrze że o lige mistrzów walczy Legia bo jest zdecydowanie najlepszym polskim zespołem i wizerunkowe ma szansę najlepiej pokazać polską lige i pogódzcie się z tym

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 20:25

Ehhhh ten kompleks kibiców innych polskich drużyn do legii , jakbyście jescze nie ogarneli to dobre wyniki najlepszego polskiego zespołu w pucharach czyli legii są korzystne również dla innych polskich zespołów jak i całej Ligi wiec podojście niektórych aby kibicować przeciwnikom legii jest idiotyczne

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 17:10

Son będzie grał na igrzyskach , 18 sierpnia się zaczynają, i musi zdobyc medal ,bo inaczej idzie do wojska ( tak to nie jest żart )

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 14:51

@Snapi: Dużo osób wierzy w kryzys napastników to jest dopiero śmieszne

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 24.07.2018, 14:29

@lays: a co ma z nim być ? zostaje w arsenalu

Komentowany temat: Pierwszy poważny sprawdzian: Arsenal - Atletico 23.07.2018, 21:30

@RIVALDO700: no tak bo każdy czołowy zespół powinien wydawac 200 mln co okienko

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 23.07.2018, 00:56

Wolverhampton to angielski czy portugalski klub ?

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 22.07.2018, 12:13

@songoku95: no właśnie ostatni sezon dobitnie pokazał że Arsenal to za wysokie progi dla alexa , jak jesteś takim jego fanem to chyba powinieneś chcieć żeby odszedł do lazio bo to jest jeden z najlepszych klubów do rozwoju dla młodych piłkarzy, W arsenalu konkurencja jest za duża i nikt nie będzie czekał aż iwobi nauczy się kopać piłke

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 22.07.2018, 11:59

Dla mnie ani iwobi ani ox to nie są piłkarze na miarę Arsenalu ,ale pod względem umiejętności Ox zjada iwobiego

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 22.07.2018, 11:54

@songoku95: ale chamberlain miał dużo większy potencjał od iwobiego , potrafił czasami błysnąc świetnym zagraniem w arsenalu robił to rzadko no ale jednak jakaś jakość posiada zmiana klubu wyszła mu na dobre bo za wengera notował regres , A taki iwobi od momentu debiutu 3 lata temu nic się nie rozwija cały czas gra jak 19 latek który dopiero wchodzi do piłki do tego jescze nie potrafi jej mocno kopnąć

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 22.07.2018, 11:45

@songoku95: jakoś od 2 lat się już tego kopania nie potrafi się nauczyć

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 22.07.2018, 11:13

Iwobi największy talent xD piłkarz który nie potrafi mocno kopnąć piłki

Komentowany temat: Marca: Sommer zastępcą Ospiny 21.07.2018, 22:03

Po co wrzucać newsa o Marca , przecież to jest taki hiszpański the sun

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 21.07.2018, 15:02

Gazidis jeszcze rok temu był tu najbardziej znienawidzonym człowiekiem zaraz po Wengerze i Kroenke(wkoncu ten pan go tu zatrudnił). A nagle staje się na tej stronie bohaterem i wszyscy modlą się aby nie odchodził

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 22:43

widze ze Jagielonia pokazuje forme przed meczem z Rio ave

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 18:39

@lays: no jak mail o tym pisze to na 100% jest to wiarygodne xD

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 15:29

@pierre_afc: Dokładnie , widać było ze Depay umiejętności ma ogromne ale jednak w Manchesterze zabrakło mu doświadczenia i za szybko zrobiono z niego następcę Ronaldo i możliwe ze psychicznie się spalił
wypożyczenie do Lyonu dobrze mu zrobiło nabrał doświadczenia w grze na dosyć wysokim poziomie i teraz to może być zupełnie inny piłkarz niż 3 sezony temu

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 15:19

@Marcinafc93: ma dopiero 22 lata i ogromny potencjał widać to po jego grze , prędzej czy później te statstyki zacznie robić
pozat ym dyskusja o Comanie w kontekście jego przejścia do Arsenalu jest bezsensu , Bayern to nie Borussia ze sprzedaje każdego piłkarza gdy tylko dostanie worek pieniędzy . Coman nie odejdzie bo to przyszłość Bayernu

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 15:14

@pierre_afc: pokazywać się przez lata z dobrej strony a tylko przez jeden sezon, to jest duża róznica

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 15:13

Coman nic nie pokazał ?
Wy oglądaliście piłke nożna w ostatnich sezonach
przecież to jest piłkarz który z taka łatwością wygrywał pojedynki. do tego piękne asysty i rajdy choćby w lidze mistrzów. a trzeba pamiętać ze on ma dopiero 22 lata

Komentowany temat: Kolejny sparing Arsenalu 20.07.2018, 15:08

O nie leno popełnil błąd w swoim 1 nieoficjalnym meczu !!!
SPRZEDAĆ GO NATYCHMIAST !!!

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 15:05

chyba ze z tym evertonem to tez jakas bajeczka

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 15:04

@pierre_afc: no nie wiem nie wiem , oglądałem go pare razy i faktycznie się wyróżniał ale trzeba pamietac ze to jednak słaba liga francuska i gdyby faktycznie byłby taki dobry to już by dawno został kupiony przez jakiś czołowy klub a jak na razie to słychać o zainteresowaniu Evertonu . Może właśnie problemem jest to ze jego cena została tak sztucznie podbita i nikt nie chce za niego az tyle płacić

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 20.07.2018, 14:55

większość tych transferów za grube miliony to tak naprawdę podbijanie ceny przez agentów , media którzy wymyślają zainteresowanie Realu ,Barcelony itd. Idealnym przykładem jest Alisson dzięki czemu jego wartość tak podskoczyła . potem naiwni kibice się podniecają ze liverpool wygrał bój o niego z Realem i Chelsea xD . Dokładnie to samo jest z Malcomem którego agent wymyślił zainteresowanie wielu klubów dzięki czemu jest wart 50 mln

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady