Komentarze użytkownika ArsenalChampion

Znaleziono 9592 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 210 z 240 (komentarze od 8361 do 8400):

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 23:31

@FabsFAN: najgorzej jak Harry kane udziela wywiadu

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 23:22

@enrique: już 11 lipca England coming home

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 23:10

@FabsFAN: bez przesady chorwacja ma bardzo szeroki skład , i wystarczy ze na mecz z anglia wyjdzie ze 2 innych zawodników i na jakości nie stracą

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 23:00

Chorwacja poradzi sobie z Anglią

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 22:55

Francja vs Belgia przedwczesny finał

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 18:33

*kibicował

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 18:32

Gdyby w Anglii grała spora ilość piłkarzy Arsenalu to bym im kibicowała tak nie widze sensu , do tego ich kibice anglii mają w sobie za dużo pychy

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 18:27

@Marioht: przyfarcili z drabinką i tyle , w półfinale prawdopodobnie zagrają wkoncu z dobrze poukładana taktycznie drużyną która ma umiejetnośći (chorwacją) i tyle będzie z ''Wielkiej ojczyzny footballu"'

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 18:25

To ze kibicujemy Angielskiej druzynie to nie znaczy ze Angli to nasza ojczyzna i mamy jej kibicować tym bardziej ze gra tam spora ilość piłkarzy tottenhamu

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 18:17

@Marioht: Ta faktycznie , zapracowali sobie wystawiając rezerwy z Belgią

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 17:24

Szwecja gra padake na tych mistrzostwach , ktoś wkoncu musiał ich wyjaśnić , szkoda tylko ze robią to Anglicy

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 15:03

@TheBestGooner: to ty już jesteś 1 kandydatem do -20

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 07.07.2018, 13:22

takie osobniki jak Fabsfan pokazują , że na tym Prawie to sobie może poradzić każdy nawet największy głupek

Komentowany temat: Torreira: Znam już swoją przyszłość 07.07.2018, 11:01

Torreira ma 100 razy większy potencjał od nzonzi ego

Komentowany temat: Sky Sports: Arsenal pragnie pozyskać N’Zonziego 06.07.2018, 22:47

@lays: ty wiesz ze kontrakty piłkarzy tez kosztują ? wkoncu trzeba przedłużyć z ramseyem

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 21:39

Dawać Brazylia !!!

Komentowany temat: Sky Sports: Arsenal pragnie pozyskać N’Zonziego 06.07.2018, 20:28

@pauleta19: zespół nie składa się tylko z pierwszego składu

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 20:15

Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Ornstein nic nie pisał że torreira to ostatni transfer

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 17:18

Ktoś chyba zapomniał wyjaśnić Caceresowi że strzela się do bramki piłki nożnej a nie rugby

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 16:55

@Simpllemann: jak ktoś gra dobrze, to nie można go chwalić ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 16:44

@GioFANafc: ta faktycznie prawie bramke zdobyli ale tragedia

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 16:39

@Marcel90: przecież to nie torreira podawał , ty oglądasz mecz czy słuchasz to co komentator gada ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 15:49

@karateman: Na tej stronie można chwalić Manchester City ,United,Tottenham,Chelsea, Liverpool . Ale Arsenal już nie , musisz na to uważać

Komentowany temat: Ricardo Torreira: Testy medyczne dopiero po Mundialu 06.07.2018, 15:38

@thide: niby czemu ma być problemem

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 00:17

@RIVALDO700: no niestety kłamstwo powtórzone tysiąc razy wkoncu staje się prawdą

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 06.07.2018, 00:10

@RIVALDO700: po prostu się naczytał kanonierzy.com i powtarza twoje farmazony

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 05.07.2018, 19:45

@GKS_AFC: o Neymara też ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 05.07.2018, 17:15

@Skotii: Gdyby Bednarek był Anglikiem to by miał pewny skład w southampton i już by o nim media pisały ze jest cudownym dzieckiem angielskiej piłki.
a tak mysle ze może być odsunięty na ławke

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 05.07.2018, 13:43

Niby ze Ronaldo słaby bo ma 33 lata ?
to wymiencie lepszych piłkarzy w wieku 25-30 lat

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 05.07.2018, 00:11

Ale Zaza to bardzo solidny napastnik , wiec bardzo dobry transfer milanu.
Mam wrazenie ze niektórzy za bardzo patrza przez pryzmat tego ze się ośmieszył z karnym na euro

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 04.07.2018, 22:07

@lays: Przecież to Wenger nie chciał dyrektora sportowego, bo chciał mieć pełną władze nad klubem, mówił to kiedyś w wywiadzie

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 04.07.2018, 16:02

Dziwne ze Ozilowi zapamietuje się tylko złe zagrania i brak zaangażowania, a zapomina mu się zagrania którym wygrywał nam mecze
typ w jednym sezonie premier league osiągnął 17 asyst w półroku a wy się chcecie go pozbyć -_-
a potem byłby płacz że słabo gramy

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 04.07.2018, 00:06

Ja tej Anglii nie lubie za dużo kurczaków tam gra, niech ich szwecja wyjaśni

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 03.07.2018, 23:53

@lays: ale rosja gra z chorwacja w cwiercfinale

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 03.07.2018, 21:59

Ile oni będą oszeczedząc to naszą bestie

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 03.07.2018, 17:00

w piłce nożnej pieniądze to nie wszystko
skoro tak wam przeszkadza ze w Arsenalu nie ma petrodolarów to czemu wybraliście sobie ten klub do kibicowania ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 03.07.2018, 16:51

@kwiatinho: Jakie zaangażowanie , kupił sobie zabawke i się chwali teraz przed swoimi kolegami a na meczu to był może ze 3 razy , prędzej czy później ta zabawka mu się znudzi

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 03.07.2018, 16:04

@kwiatinho: dla ciebie City to ambitny klub z głodem zwycięstw , dla mnie to po prostu zabawka arabskiego szejka

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 03.07.2018, 15:59

@kwiatinho: większość klubów na świecie ma wyznaczony budżet i mogą wydać tyle ile na to pozwala z wyjątkami takimi jak city psg united , które maja nieograniczony budżet potem są takie chore sytuacje jak 200 mln za neymara

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 03.07.2018, 15:51

@kwiatinho: jak się ma nieograniczony budżet to sobie można pozwolić na sprowadzanie co roku zawodników za tyle pieniędzy

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady