Komentarze użytkownika ArsenalChampion

Znaleziono 9592 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 227 z 240 (komentarze od 9041 do 9080):

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 04.07.2017, 22:12

trzeba się skupić na zdobyciu mistrzostwa a w lidze Europy niech sobie pograją rezerwowi

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 02.07.2017, 00:16

plytek
i tak Arsenal płaci 2-3 razy więcej niż borussia
a co do tych groszy to gdyby Sanchez i ozil podpisali nowe umowy to by byli jednymi z najlepiej zarabiających w premier league
ja rozumiem ze jest moda na wyśmiewanie się z Arsenalu czy obrażanie jak kto woli to nazywać ale własni kibice nie muszą tego robić

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 01.07.2017, 14:38

Bednarek oficjalnie w southampton ?
no to za 2 sezony będzie zawodnikiem liverpoolu

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 28.06.2017, 11:49

Wątpie ze cazorla w takim wieku i po tak ciężkiej kontuzji wróci do formy
moim zdaniem Arsenal powinien znaleźć nowego zawodnika na jego pozycje

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 28.06.2017, 01:26

a rok temu Arsenal dawał za manolasa 40 mln funtów i roma odrzuciła a tu nagle przyjmują od zenita za 30 mln euro

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 27.06.2017, 23:17

jakiś czas temu lacazette nagle zmienił zdanie co do ligi mistrzów i mówił ze jego przyszły klub wcale nie musi grac w lidze mistrzów. a wiadomo jaki klub się nim interesuje który nie gra w lidze mistrzów i na niego stać , wiec raczej do Arsenalu chętnie by dołaczył

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 27.06.2017, 22:51

wenger się ośmiesza gadkami typu ""mogłem mieć tego zawodnika""
nawet nie wiem po co on to w ogóle gada

Komentowany temat: West Ham chce Walcotta? 25.06.2017, 12:22

ostatnia szansa żeby sprzedać go za jakieś przyzwoite pieniądze

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 24.06.2017, 15:09

wengerowi zostało 2 lata kontraktu i raczej go nie przedłuży ,wiec zdaje sobie sprawę z tego ze jest to ostatnia szansa aby wygrać mistrzostwo

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 24.06.2017, 15:06

a czemu niby Arsenal i liverpool nie mają szans na mistrzostwo ?
obie drużyny mają skład aby to mistrzostwo wygrać , pamiętam jak rok temu większość tu pisała ze mistrzostwo roztrzygnie się miedzy drużynami z Manchesteru .Pisanie już w czerwcu o tym kto jest faworytem do zdobycia mistrzostwa jest debilne

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 10.06.2017, 16:03

wezcie sobie nawet nie zartujcie ze ten rusek przejdzie do Arsenalu
wenger mówił ze będzie szukał zawodników z najwyzaszej półki. a tu takiego typa kupuje ? to by było śmieszne.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 10.06.2017, 11:53

ramsey to jest cienias już dawno temu powinien być sprzedany, w tym sezonie był słabym ogniwem naszego zespołu mimo to i tak wychodził w podstawie . Wszyscy którzy w niego tak wierzą znowu się na nim zawiodą w przyszłym sezonie , jaki jest tego sens ?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 09.06.2017, 17:57

kolasinac będzie zarabiał 150 tys funtów na tydzień to czemu lacazette by nie miał zarabiać 200 ?
pozatym z xhaka i mustafim tez tak było ze mieli przejść za mniej a ostatecznie okazało się ze każdy kosztował 20 mln więcej ,niż się podawało w mediach

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 17:16

jeśli wenger sprzedaje tak tanio to oznacza
1.nie potrafią porwadzić negocajcji , 2.albo ze kasa na transfery w arsenalu jest ogromna i nie potrzeba więcej ,tylko trzeba ją po prostu wydać

Komentowany temat: Sky Sports: Szczęsny odchodzi do Juventusu 05.06.2017, 17:58

debilna decyzja wengera

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 02.06.2017, 16:15

niektórzy tutaj z powodu nie postawienia przecinka czy kropki dostają *******ca.
po co się kogoś czepiać z takiego powodu jak wiadomo o czym napisał.
podejście typu "wiem o co chodzi ale i tak się musze przyczepić"

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 31.05.2017, 16:48

Naiwni są ci ludzie na tej stronie którzy myślą ze Arsenal będzie w przyszłym sezonie walczył o mistrzostwo z wengerem na ławce trenerskiej

Komentowany temat: Bild: Bayernu nie stać na Sancheza 30.05.2017, 08:01

Manchester city to niech spie...

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 24.05.2017, 06:29

niech Sanchez idzie do jakiegoś psg bayernu nawet za mniej , byle nie do innego angielskiego klubu po co wzmacniać konkurencje

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 23.05.2017, 19:09

podobno usmanov ma złożyć druga oferte
ciekawy jestem czy jeśli usmanov złozy oferte w wysokości powyżej 2 miliardów to czy kronke postanowi sprzedać swoje udziały może się skusi

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 23.05.2017, 18:18

to teraz wymiencie mi kluby które mogą sobie pozwolić na wydanie ponad 100 mln euro w 1 okienku transferowym . raczej dużo ich nie bedzie

Komentowany temat: Arsenal po Onyekuru 22.05.2017, 22:00

Marioht
no to jest właśnie zawodnik pokroju gabriela jesusa, onyekuru ma 19 lat nastrzelał mnóstwo bramek
a jeszcze to zrobił w lidze lepszej niż brazylijska
brać i się nie zastanawiać

Komentowany temat: Arsenal po Onyekuru 22.05.2017, 20:58

mam nadzieje ze ten gracz jest kupowany z myślą o przyszłośći a nie na teraz

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 22.05.2017, 20:30

czyli kronke zostaje ? jeśli tak to sobie poczekamy na mistrzostwo kolejne 15 lat

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 21.05.2017, 23:45

jak w takim klubie jak Arsenal graja tacy piłkarze jak :ramsey,gibbs,gabriel,walcott,wilshare ,welbeck,coquelin. to gdzie tu myslec o mistrzostwie.
a jeszcze do tego pajac na ławce trenerskiej który mówi ze ramsey to kompletny zawodnik kur.. komedia

Komentowany temat: Wenger: Brak Ligi Mistrzów jest przygnębiający 21.05.2017, 23:26

piootrek2
ah ci kibice tacy źli a ten wenger taki wspaniały przecież w ostatnich latach Arsenal odnosił same sukcesy, kibice nie maja się czego czepiać

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 21.05.2017, 21:30

chyba jedyna nadzieja na lepsze czasy jest przejecie przez Usmanova Arsenalu lub zatrudnieje jakiegoś porządnego szkoleniowca który ogarnie ta drużynę

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 21.05.2017, 21:25

Ramsey w tym sezonie miał 0 bramek !!!!!
dla mnie ten typ jest do sprzedania i to natychmiast nie dość ze nie zdobywa bramek to zawsze irytuje swoja gra spowalniając akcje.
może jakieś chiny wyłoża ze niego gruby hajs ,wtedy Arsenal by zrobił interes życia

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 21.05.2017, 19:23

najpierw to trzeba wypieprzyć Wengera a dopiero potem robić transfery

Komentowany temat: Pierwszy raz bez Ligi Mistrzów, Arsenal 3-1 Everton 21.05.2017, 17:29

Soulstorm
sa jeszcze wenger stay'e ?

Komentowany temat: Są trzy punkty, jest nadzieja: Arsenal 2-0 Sunderland 19.05.2017, 13:59

2 najważniejsze mecze 38 kolejki Arsenal vs everton i liverpool vs boro a oni puszczają city vs watford to jest jakas kpina

Komentowany temat: Są trzy punkty, jest nadzieja: Arsenal 2-0 Sunderland 16.05.2017, 23:00

Ramsey to jest typ który nie nadaje się na poziom Arsenalu nauczcie się tego wkoncu co z tego ze wyjdzie mu 1 mecz na 10 ,go trzeba po prostu pozbyć się latem tak samo jak gabriela Gibbsa walcotta

Komentowany temat: Trzy punkty obowiązkiem: Arsenal - Sunderland 16.05.2017, 15:49

odejście wengera z tego klubu będzie najlepszym transferem ostatnich lat

Komentowany temat: Dominacja na wyjeździe: Stoke 1-4 Arsenal 15.05.2017, 19:25

ehhh ten Wenger zawsze ma jakąś wymówke nawet jak przegra 2:10.
Niczym się nie różni od Mourinho pod tym względem

Komentowany temat: Dominacja na wyjeździe: Stoke 1-4 Arsenal 15.05.2017, 16:19

już przestańcie tak panikować
przecież Arsenal jest 7 podwzgledem tygodniówek piłkarzy, wiec zarobkami piłkarzy można tu spokojnie zachęcić
a pozatym Arsenal, to znana marka na cały świecie jest mnóstwo piłkarzy którzy na pewno by tu chcieli grać

Komentowany temat: Dominacja na wyjeździe: Stoke 1-4 Arsenal 14.05.2017, 23:12

Plan jest prosty
sprzedajemy: wallcota,welbecka,mertesacker.gibbsa,ospine,pereza
kupujemy: kolasinaca, lacazetta,zahe,milinkovica savica

Komentowany temat: Dominacja na wyjeździe: Stoke 1-4 Arsenal 14.05.2017, 21:43

Arsenal tez się zaraz przełamie i nie zakwalfikuje się do ligi mistrzów 1 raz od 20 lat

Komentowany temat: Dominacja na wyjeździe: Stoke 1-4 Arsenal 13.05.2017, 22:21

jakby Arsenal walczył o mistrzostwo tak jak o 4 miejsce to zdominował by tą lige na 20 lat

Komentowany temat: Kanonierzy wciąż w grze! Southampton 0-2 Arsenal 11.05.2017, 19:08

Lemar to jest 2 najlepszy zawodnik po mbappe w Monaco
a Bakayoko to czasami wali takie błędy jak z polskiej ekstraklasy

Komentowany temat: Mecz ostatniej szansy: Soton vs Arsenal 10.05.2017, 15:37

chyba wcale nie było by tak źle gdyby eleven wykupiło premier league bo to jest jakiś żart co te canal + odwala ,nawet nie potrafią podać powodu czemu dzisiaj nie ma meczu arsenalu o 20:45
no chyba ze zaraz rudzki na swoim facebooku napisze debilny powód ze nie ma transmisji Arsenalu bo gra padake

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady