Komentarze użytkownika ArsenalChampion

Znaleziono 9592 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 234 z 240 (komentarze od 9321 do 9360):

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 01.06.2016, 21:00

przecież ta tansmisja z komentarzem izaka się nawet załadowac nie chce

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 30.05.2016, 07:31

zapata kolejny wynalazek wengera jeśli go kupi to będzie to jakiś żart bo znając wengera był by to jedyny napastnik sprowadzony w tym okienku a sam zawodnik ma słabe statystyki jak na 25 lat na pewno nie jest to poziom druzyny która ma bic się o mistrzostwo

Komentowany temat: "Arsenal złożył ofertę za Zapatę" 28.05.2016, 13:01

ale proszę bardzo bez żartów

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 26.05.2016, 14:45

Tottenham mnie zadziwia klubik bez historii (tylko 2 mistrzostwa anglii to słaby wynik tym bardziej ze ostatnie mistrzostwo zdobyli wieki temu)w lidze mistrzów gra raz na ruski rok, w premier league najczęściej zajmują 5-8 miejsce a sa w top 10 najcenniejszych klubów

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 25.05.2016, 14:58

Xhaka jest drugim najdrożej sprzedanym piłkarzem w Bundeslidze więcej kosztował tylko kevin de bruyne

Komentowany temat: Zarobki klubów Premier League w sezonie 2015/16 24.05.2016, 22:41

teraz już wiadomo dlaczego sporo zagranicznych inwestorów pojawiło się w premier league łatwy zarobek

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 24.05.2016, 21:59

Kiedy wkońcu Granit xhaka oficjalnie zostanie zawodnikiem Arsenalu ???

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 19:49

skoro królowie interesów machester united zapłacili za jakiegoś wtedy nieznanego martiala ponad 60 mln
to się nie dziwie Lyonowi że żąda za lacazette sporej kasy

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 19:41

Morata jak na 23 lata ma już znakomite statystki nie wiem czemu sporo osób pisze że on jest słaby

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 14:28

sparku
daj linka do ich wypowiedzi na temat naszej pomocy

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 14:06

do Arsenalu na 100% przyjdzie jeszcze napastnik przecież wenger nie jest chyba taki głupi żeby grać giroud cały sezon

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 13:46

stroje spoko ale ten pasek na środku jest brzydki

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 19.05.2016, 20:27

no wiadomo Xhaka jest w Londynie i podpisuje kontrakt z Chelsea bo zaoferowali 2 miliony euro więcej niż Arsenal

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 19.05.2016, 10:56

ta na pewno Real,Barcelona,Bayern nadal są bogatsze od Angielskich zepołów. i to właśnie do tej 3 chcą iść najlepsi zawodnicy na świecie a nie do słabych zespołów z premier league

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 17.05.2016, 22:20

lacazette niech idzie do lepszego klubu który przynajmniej gra w lidze mistrzów bede mocno zdziwiony jeśli by wybrał West ham w co wątpie

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 17.05.2016, 22:19

lacazette jest za dobry żeby grac w west hamie

mam nadzieje że szybko odpadną

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 16.05.2016, 09:53

drogi napastnik do Arsenalu latem pewnie nie przyjdzie do klubu po strzeleniu 3 goli przez Giroud wczoraj
co wy wengera nie znacie ?????

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 20:07

Giroud 3 gole
no to o sprowadzeniu klasowego napastnika możemy już sobie tylko pomarzyć

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 18:00

no to teraz zacznie się gadanie wengera że
''w porównaniu do poprzednich sezonów zaliczyliśmy progres i transfery są nie potrzebnie ponieważ ten skład ma odpowiednią jakość żeby zdobyc w przyszłym roku mistrzostwo''

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 15.05.2016, 17:44

wtf co tam się dzieje w newcastle

Komentowany temat: Czas pożegnań: Arsenal vs Aston Villa 15.05.2016, 10:07

Tak naprawdę to Rosja zasłużyłą żeby wygrać eurowizje 2016 a nie Ukraina z jakąś beznadziejna polityczną piosenką

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 23:21

Dla mnie najlepsze były 1.Irlandia 2.Litwa 3.Słowenia 4.Szwajcaria 5.Białoruś 6.Dania jedynie Litwa weszła z tych kraji które wymieniłem Łotwa tez całkiem niezła
ale żeby Izreal wszedł do finalu kto na taki shit głosował

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 23:07

Kraje które odpadły miał dzisiaj lepsze piosenki nie te które weszył do finału moim zdaniem

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 12.05.2016, 09:07

nie no przecież to by było śmieszne gdyby Wenger porządnie wzmocnił tylko pomoc
a olał atak i obrone a to są pozycje z którymi mamy największy problem i to już kur od lat bo Wenger sobie olewa okienka transferowe i trzyma piłkarzy którzy dawno już nie powinni grać w tym klubie

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 11.05.2016, 09:06

xhaka + jeszcze jakiś obronca i napastnik np. howedes i lacazette
bo inaczej to nawet nie mamy co zaczynać sezonu bo to będzie kompromitacja

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 10.05.2016, 23:50

nie no raczej nowy napastnik na pewno przyjdzie do Arsenalu skoro welbeck wyleciał na tyle miesięcy l byle to był zawodnik który możę dac Arsenalowi mistrzostwo
no chyba że Wengerowi znowu odwali i będziemy grali walcottem jak srodkowym napastnikiem

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 10.05.2016, 23:44

xhaka,howedes,lacazette ,yarmolenko w Arsenalu
no i mamy mistrzostwo

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 10.05.2016, 07:07

to jest wina Wengera że mamy taki cienki skład który wymaga teraz przbudowy żeby grać dobrze w lidze mistrzów i w premier league należy wzmacniać skład co okienko transferowe a on sobie je totalnie olewał przykładem jest okienko transferowe 2015/16 gdzie nie kupił żadnego zawodnika z pola żałosne

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 09.05.2016, 22:51

Ale się nagle zebrało pod koniec tych kibiców leicester najlepsze ze wiekoszc z nich jeszcze w wrześniu nie potrafiła wymienić chociaż z 5 zawodników
no ale prawdopodobnie większość kibiców leicester odejdzie już w przyszłym sezonie bo nie ma szans żeby leicester powtórzyło tak dobry sezon

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 09.05.2016, 14:18

ja to czekam na wypowiedz Wengera w stylu że ten skład ma odpowiednia jakość żeby zdobyć w przyszłym roku mistrzostwo i nie będzie zbyt aktywny w letnim okienku transferowym

Komentowany temat: Nie na CZWARTYM miejscu: Man City 2-2 Arsenal 08.05.2016, 21:12

jeden z najlepiej zarabiających trenerów na świecie 12 lat nie potrafi zdobyc mistrzostwa w każdym innym klubie dawno już by go nie było
ja rozumiem że co roku jest liga mistrzów no ale ludzie trzeba wkoncu pójść do przodu a nie stać w miejscu tym bardziej w tak wielkim klubie jak Arsenal marka znana na całym świecie mnóstwo pieniędzy idzie na transfery i tygodniówki zmiana menadżera jest w tym klubie potrzebna i to od zaraz tylko debil tego nie widzi
ja naprawdę nie rozumiem jak można bronić wengra wyjasnijcie mi to

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 18:10

Ten mecz miał być o mistrzostwo które miało się roztrzygnąć miedzy Arsenalem a city
a okazuje się ze to mecz tylko o 3 miejsce

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 07.05.2016, 11:38

lepszy jest taki niż zebysmy co roku sprzedawali gwiazdy bo wtedy to mistrzostwa na pewno przez kolejne 10 lat nie wygramy Sanchez z ozillem powinni zostać na jeszcze przynajmniej 2 lata
bo skład na mistrzostwo mamy wystarczy kupic lepszego niż giroud napastnika i jakiegoś obronce np. manolas z romy

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 07.05.2016, 11:31

jak już ozil i Sanchez będą chcieli odchodzić to trzebac dać taka cene ze nikt nie będzie w stanie ich kupic typu 100 mln za każdego i watpie ze ktoś będzie chciał tyle płacić

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 06.05.2016, 23:11

Podobno Tottenham będzie grał mecze ligi mistrzów sezon 16/17 na Wembley

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 06.05.2016, 22:03

facebook.com/LondonsRed/photos/a.420575477997913.99276.420236458031815/993638047358317/?type=3&theater

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 05.05.2016, 23:09

mirror.co.uk/sport/row-zed/watch-arsenal-fan-try-troll-7902896

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 04.05.2016, 12:32

https://www.youtube.com/watch?v=A3rQPEgjouk

Komentowany temat: Skromne, ale jednak zwycięstwo: Arsenal 1:0 Norwich 02.05.2016, 18:34

Legia wygrała puchar polski no to znowu kibice lecha będą mieć pretensje o byle co do sędziego

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady