Komentarze użytkownika ArsenalChampion

Znaleziono 9592 komentarzy użytkownika ArsenalChampion.
Pokazuję stronę 239 z 240 (komentarze od 9521 do 9560):

Komentowany temat: Liga Mistrzów wraca na The Emirates! 29.09.2015, 21:35

gówno a nie 4:2 dla arsenalu prędzej olympiakos trzecia strzeli

Komentowany temat: Liga Mistrzów wraca na The Emirates! 29.09.2015, 21:34

co to kur** za taktyka na ten mecz ze olympiakos nas dominuje

Komentowany temat: Liga Mistrzów wraca na The Emirates! 29.09.2015, 21:33

wywalcie tego trenera bo się tego wytrzymać już nie da

Komentowany temat: Liga Mistrzów wraca na The Emirates! 29.09.2015, 21:19

Chamberlain idzie na króla strzelców

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 27.09.2015, 18:12

ta na pewno już to widze jak angielski zepół wygrywa lige mistrzów jak angielskie zespoły nie potrafią sobie poradzić z psv czy dynamo zagrzeb to gdzie maja lige mistrzów wygrać

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 26.09.2015, 20:41

wszyscy śmiali się z van gaala a jego united prowadzi w tabeli :D

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 22.09.2015, 22:48

Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut a my 5 goli w 6 spotkaniach

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 20.09.2015, 21:55

mistrzostwa z wengerem nie wygramy to co on odwałił w letnim okienku transferowym jest niepojęte

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 20.09.2015, 13:38

przed chwila grałem w fife 15 kariera Arsenal
mecz z Chelsea i sędziował Mike Dean :D

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 19.09.2015, 16:23

costa powinien zostać zawiszony na cały sezon albo wrzucony do zoo z małpami tam będzie się czuł jak w domu

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 19.09.2015, 16:21

ale Gabriel nie zasłużył na czerwoną kartke obejrzyjcie powtórke jeszcze raz i może przy okazji załóżcie okulary

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 19.09.2015, 15:49

niby dlaczego Gabriel zasłużył na czerwoną kartke ??
to on uderzył kosielnego? w twarz i go potem powalił ?

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 19.09.2015, 14:58

dzikuje nie oglądam tego siedzia debil

Komentowany temat: Sędzia-komediant zadecydował: Chelsea 2-0 Arsenal! 19.09.2015, 14:43

sędzia to jakiś idiota

Komentowany temat: Podnieść się po porażce: Chelsea vs Arsenal 19.09.2015, 14:40

przez takie zachowania sędziów odechciewa mi się oglądac piłke nożna

Komentowany temat: Podnieść się po porażce: Chelsea vs Arsenal 19.09.2015, 14:37

co za debil sedziuje to spotkanie

Komentowany temat: Podnieść się po porażce: Chelsea vs Arsenal 19.09.2015, 09:38

Arsenal wygra 3:1 bramki dziś zdobędą dla Arsenalu: flamini mertesacker Gibbs a dla Chelsea:baba

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 17.09.2015, 17:35

bez sensu jest fifie ze dodali reprezentacje kobiet bo kto niby będzie tym grać zamiast tego mogli by dodać nowe ligii a nie dodaja jakies pierdoły

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 23:04

wojt3q
ale powiedz mi po co są ci piłkarze których wymieniłem nic dobrego nie wnoszą do zespołu a tylko pobierają tygodniówke
na ich miejsce trzeba kupic lepszych piłkarzy

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:59

w Arsenalu potrzebna są duże zmiany trzeba zmienić trenera
sprzedać wilshera Gibbsa flaminiego debuchy artete , Rosickiego, campella
i kupic zawodników na ich miejsce

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:48

przegraliśmy dzisiaj z jednym z najsłabszych zespołów w lidze mistrzów wiec już nie piszcie ze 2 miejsce jest pewne

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:42

niech wenger po tym upokarzającym meczu poda się do dymisji

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:39

wywalcie tego dziada wkoncu bo tego się nie da oglądać
i po co nam napastnik

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:20

myślałem ze z Monaco to był przypadek a jednak się myliłem

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 22:15

ja już nie oglądam tej padliny nie ma sensu

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:40

fabregas1987
gdyby wenger kupił w letnim oknie jakiegoś porządnego napastnika to by giroud nie biegał dzisiaj w napadzie

Komentowany temat: Falstart Arsenalu w LM: Dinamo 2-1 Arsenal 16.09.2015, 21:37

Wenger out innego wyjścia nie widze

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 19:47

ta na pewno Arsenal to ogórki.a mecz valencia vs zenit pobije rekordy oglądalnośći

Komentowany temat: Rozpoczynamy zmagania w Europie: Dinamo vs Arsenal 15.09.2015, 19:21

czemu na canal+ nie ma meczu Arsenalu !!!!!!!
a jest valencia vs zenit to sa jakies jaja

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 14.09.2015, 20:14

jak chcemy walczyc o mistrza to z takmi zespołami jak Chelsea które okupują dolną część tabeli musimy wygrywać a nie wy tu o jakims remisie piszecie

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 13.09.2015, 12:49

*http://emocje.ncplus.pl/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=89918493449&utm_campaign=ncplus_LM_search&utm_term=pary%20ligi%20mistrz%C3%B3w#games-schedule

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 20:38

depay tez zagrał 1 dobry mecz a reszta to cienizna

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 20:26

aha to martial strzelił 1 bramke i już spacił te 50 mln co za niego zapłacili

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 17:51

omg szejki strzelili

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 17:36

jeszcze te pozne zmiany

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 17:33

a myślałem ze wallcota już nic nie przebije

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 17:08

ox za ramseya !!! niech wejdzie

Komentowany temat: Trzy punkty na własnym stadionie! Arsenal 2-0 Stoke 12.09.2015, 17:07

gothegunners
przestan pieprzyć człowieku w Barcelonie jakos nie był najlepszy na świecie

Komentowany temat: Odczarować Emirates Stadium, Arsenal vs Stoke! 12.09.2015, 16:08

SANCHEZ już 2 razy w słupek trafił

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 22:09

jak tak dalej będzie to tacy piłkarze jak Sanchez czy ozil odejda bo powiedzą ze Arsenal nie ma ambicji zobaczycie

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady