Komentarze użytkownika Arsenal_1886

Znaleziono 19521 komentarzy użytkownika Arsenal_1886.
Pokazuję stronę 464 z 489 (komentarze od 18521 do 18560):

Komentowany temat: Arsenal chce Cole'a, ale... 02.07.2010, 12:03

Wolałbym z dwojga złego ,aby nasz zespół opuścił Eduardo ,a nie Rosicky . Tomas nam w wielu momentach można powiedzieć ratował 'dupę' ,a Chorwat wręcz przeciwnie . Może to przez to ,że mniej dostawał szans na grę ,ale jeżeli już ją dostawał to marnował szansę ,a Czech wręcz przeciwnie . Za Eduardo powinniśmy spokojnie dostać te 10 mln euro ,więc myślę ,że 5 mln euro można dać na pensję Colowi ,a drugie pięć można je dać na zakup jakiegoś środkowego obrońcy typu ,np.
Bougherra .

Komentowany temat: Ozil otwarty na oferty United i Chelsea 02.07.2010, 12:00

rzuciła *

Komentowany temat: Ozil otwarty na oferty United i Chelsea 02.07.2010, 12:00

Oby Barca się odczepiła od Fabregasa ,a żuciła się na Ozila . Nie chcę ,aby ten utalentowany piłkarz wzmocnił naszych głównych rywali o tytuł .
Gdyby Mesut wzmocnił jednego z nich , to nasze szanse na mistrzostwo ,by trochę zmalały .
Ten gracz to przyszłość piłki . Oby ,więc zasilił Barcelonę ,która jest jego marzeniem od dziecka :)

Komentowany temat: Pierwsze zdjęcie nowych domowych trykotów! 01.07.2010, 11:07

Ja chyba se wyjazdową koszulką kupię ,a nie domową ,ponieważ mam domową koszulkę z zeszłego sezonu ,więc teraz wolę mieć
wyjazdówkę :P

Komentowany temat: Fabregas: Nie powiedziałem, że odchodzę 01.07.2010, 11:07

Edward > No prawda , w tym newsie nie zostało dodane - Everything possible

Komentowany temat: Fabregas: Nie powiedziałem, że odchodzę 01.07.2010, 10:54

Z jednej strony dobrze z drugiej nie .
Zła strona to taka ,że Cesc jest średnim kapitanem , nie dojrzałym jeszcze na taką funkcję czy
przez cały czas ostatni nie wypowiadanie się czy zostaje czy odchodzi . Znam lepszych kandydatów na kapitana niż Cesc .
Lepsza strona to taka ,że pozostanie u nas wspaniały piłkarz z wielką przyszłością .
Dzięki jego geniuszu możemy wiele wygrać .
Gdybyśmy go stracili to byśmy wiele stracili .
Żaden Gourcuff go nie zastąpi .
P.S - Barca ponoć wygrała bitwę z nami o
Ozila . Chciałem go ,ale tylko jako zastępcę dla Fabregasa ,a nie kolejny zawodnik do nas jak już nie mamy miejsca w składzie .

Komentowany temat: Melo i Ninis w Arsenalu? Czyli plotek ciąg dalszy 30.06.2010, 18:40

CharlieTheUnicorn > No to podaj mi jakiegoś piłkarza co po jednym sezonie odszedł :P
Ja sobie nie przypominam . Jeżeli chodzi o Ibre ,bo może uważasz ,że to on może po jednym sezonie odejść ,to jak narazie nie widzę ,aby już miał odejść .

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo Hiszpanii z Portugalią 30.06.2010, 18:38

Ja tak typuję -
1.Arsenal
2.Chelsea
3.United
4.City/LFC
Większe szanse daje City na czwarte miejsce niż LFC ,ponieważ gracze Manciniego się poważnie wzmacniają ,a gracze LFC przeciwnie .
W dodatku z tego zespołu mogą odejść filary drużyny takie jak Torres , Mascherano czy Gerrard ,ale już w to nie wierzę :P

Komentowany temat: Melo i Ninis w Arsenalu? Czyli plotek ciąg dalszy 30.06.2010, 18:36

Ninis to prędzej odejdzie do United ,a Melo raczej na 90% pozostanie w Turynie . Wątpię ,aby piłkarz po jednym sezonie odszedł do innego klubu .
Rzadko tak jest .

Komentowany temat: Arsenal zwalnia pięciu juniorów 30.06.2010, 18:35

Kerrea Gilbert mimo ,że już spokojnie ma 20 lat to i tak zawodzi . Bardzo słaby prawy obrońca .
Ale mu jak i pozostałym życzę owocnej kariery :)

Komentowany temat: Schwarzer wzmocnieniem także poza boiskiem 30.06.2010, 18:32

Jego doświadczenie będzie niezbędne ,aby zdobyć mistrzostwo Anglii . Sądzę ,że jest lepszym bramkarzem niż Almunia czy nasza pozostała dwójka .

P.S - footballshirtculture.com/images/Nike-TOTAL-90-TRACER-10-11-PL-match-ball.jpg Nowa piłka w lidze angielskiej na następny sezon . Kolor może nie jest jakiś wspaniały ,ale mam nadzieje ,że to będzie dla naszych graczy dobra piłka :) Liczę ,że nią zdobędą ponad 100 goli :P

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo Hiszpanii z Portugalią 30.06.2010, 12:24

goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2010/06/30/2002030/mark-schwarzer-set-for-arsenal-coaching-role-as-he-moves
Podobno jest naszym nowym trenerem :D

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo Hiszpanii z Portugalią 30.06.2010, 12:21

Roy Hodgson został nowym trenerem LFC ,więc teraz Schwarzer może nas zasilić w ciągu pięciu dni . Podobno nowy trener LFC chce widzieć w swoim nowym zespole , zawodnika z Fulham -
Hangelanda ! Będę zdenerwowany jak on zasili drużynę LFC . Powinien nas zasilić ,ponieważ to dobry i pewny obrońca . Do tego bardzo wysoki .

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo Hiszpanii z Portugalią 30.06.2010, 12:03

Jeżeli Del Bosque widzi trójkę Busquets , Xavi i Iniesta ,a tak samo Guardiola w Barcelonie to trudno ,by było Cescowi grać w pierwszym składzie na Camp Nou . Busquets jak i pozostała dwójka to są pewniaki do gry w pierwszym składzie ,więc Cesc miałby bardzo trudno grać tam w pierwszym składzie . Chyba ,że Guardiola ,by widział Inieste na skrzydło ,ale tam to już chyba chcą kupić
Ozila czy Mate .

Komentowany temat: AC Milan z ofertą dla Cole'a 30.06.2010, 11:56

Oby nasz :)

Komentowany temat: AC Milan z ofertą dla Cole'a 30.06.2010, 11:56

J.Cole nie wyjedzie poza Londyn ,a tym bardziej poza granicę ! Wybierze nas lub Tottenham .
To jest pewne ,więc spokojnie . Żadne śmieszne pieniądze ,które zafundują mu działacze Milanu nie przekonają go do wyjechania za granicę .
Chyba ,że to by była taka kasa ,że każdy gracz ,by się skusił . Jednak z słów powiedzianych przez Joe jakiś czas temu wątpię ,że Cole wybierze pieniądze ,a nie aspekty piłkarskie .
Ponoć mu zależy na tym drugim ,więc raczej pozostanie w Londynie i wybierze jeden z klubów .

Komentowany temat: Newcastle zainteresowane Lansburym 30.06.2010, 11:53

Bardzo lubię zespół Newcastle ,a Henri to bardzo utalentowany młody piłkarz . Pamiętam jak mu się przyglądałem podczas FA Youth Cup gdzie wraz z Wilshere czy Eastmondem dobrze grał .
Chciałbym ,aby Lansbury w drużynie Srok odgrywał kluczową rolę ,ale tam niewiadomo czy ,by miał pierwszy skład . Wilshere prędzej mógłby być tam kluczową postacią . Jednak wierzę w Henriego ,że pokaże tam klasę jeśli dołączy do zespołu z Tynneside .

Komentowany temat: Oficjalnie: Kościelny opuszcza Lorient 29.06.2010, 11:33

Na goal.com w tym poniższym linku , obcokrajowcy w komentarzach piszą bardzo pozytywne wiadomości o Koscielnym .
Piszą ,że Koscielny - Vermaelen może być jeden z najlepszych duetów w Premier League w najbliższym sezonie . Podobno świetnie główkuje i świetnie przechwyca piłki .

Komentowany temat: Oficjalnie: Kościelny opuszcza Lorient 28.06.2010, 22:39

youtube.com/watch?v=QlHVDnBb02U
Zobaczcie jaki ten trener Niemców jest sprośny i obrzydliwy :D Obejrzcie to ,albo wogóle przed jedzeniem :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Kościelny opuszcza Lorient 28.06.2010, 22:09

sport.pl/pilka/1,65080,8073158,Tran%C2%ADsfery__Barcelona_juz_zapomniala_o_Fabreg%C2%ADasie_.html
Podobno już o Cescu zapominają :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Kościelny opuszcza Lorient 28.06.2010, 22:07

Niewiem jak on sobie radził w Lorient ,więc nie będę się o nim wypowiadać jak gra .
Jeżeli Wenger coś w nim widzi i wydał za niego ,aż 10 mln euro chociaż to nieznany obrońca to jestem pewien ,że będzie to udany transfer . Wenger rzadko się myli ,więc mam nadzieje ,że będzie tak samo . Jeżeli Wenger go sprowadzi i zatrzyma Campbella na co bardzo liczę to nie liczcie za bardzo ,że Wenger jeszcze kogoś sprowadzi . Dla niego to wystarczy ,ponieważ według jego powrót po kontuzji Djourou będzie można powiedzieć transferem i raczej nie będzie chciał już kogoś kupować za niego .
Liczę ,że naszym piątym obrońcom zostanie utalentowany Nordhveit i będzie miał szansę się pokazać w meczach sparingowych jak i Carling Cup .

Komentowany temat: Van Marwijk: Nie obwiniam Van Persiego 28.06.2010, 20:34

Robin nie zabardzo pasuje do wysuniętego napastnika . On woli się cofnąć , rozegrać ,a tak w reprezentacji Holandii zbytnio nie może .
Do tego zadania mają pomocników . Mam nadzieje ,że Wenger w przyszłym sezonie go będzie wystawiać w roli cofniętego napastnika tak jak kiedyś Bergkamp u nas ,a nie jako środkowego napastnika . W Holandii na tej pozycji lepiej się nadaje Huntelaar ,a kiedyś Van Nisterlooy . U nas zapewne się lepiej będzie spisywać Chamakh czy Bendtner .

Komentowany temat: Holandia pokonuje Słowację 2-1, 80 minut Van Persiego 28.06.2010, 20:32

Holandia trudno będzie miała przeciwko Brazylii .
Może dzięki szczęściu i indywidualności Robbena wyga ,ale trudno będzie mieć .

P.S - youtube.com/watch?v=ybA0fOHFaKY
Bk z tego :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Kościelny opuszcza Lorient 28.06.2010, 20:20

Oby dzień 1 lipca był dla nas miły i żebyśmy mogli się cieszyć z transferów takich graczy jak
Koscielny , Schwarzer i J.Cole :)
Do tego jeszcze przydałby się chociaż Bougherra i możemy rozpoczynać sezon :P

Komentowany temat: Schwarzer wkrótce w Arsenalu? 26.06.2010, 18:39

Z graczy angielskich to największą przyszłość widzę u Wilshere , Eastmonda i Gibbsa . Mamy także utalentowanego Walijczyka Ramseya .
Ta czwórka będzie spokojnie stanowić o naszej sile w przyszłości :)

Komentowany temat: Urugwaj pierwszym ćwierćfinalistą! 26.06.2010, 18:14

MechelArshavin > Ten link co podałeś z tymi koszulkami to jeszcze pewności nie można mieć czy to będą nasze koszulki na 100% na następny sezon . Pamiętam jak rok temu też były na allegro koszulki Arsenalu zielone ,lecz później się okazało ,że to nie były nawet nasze trzecie stroje .
Ta koszulka co podałeś może będzie nasza ,ale lepiej trzeba z tym poczekać do 30 czerwca . Już wtedy napewno będą zaprezentowane nowe koszulki domowe . Jeszcze jedno :P
Te koszulki to są repliki ,więc raczej nie będą miały znaczka ligi angielskiej z boku koszulki .
Wiem ,bo rok temu kupiłem domową koszulkę za tą samą cenę i było bez znaczka ligi angielskiej . Zawiodłem się ,że to była replika ;/

Komentowany temat: Schwarzer wkrótce w Arsenalu? 26.06.2010, 18:07

Raczej będzie tak z bramkarzami naszymi na następny sezon -
1.Schwarzer
2.Fabiański
3.Mannone
Sprzedamy zapewne Almunie gdzieś tak za 2 mln do Hiszpanii zapewne . Szczęsny sądzę ,że będzie dopiero gotowy za dwa lata ,a nie po tym sezonie nowym . Teraz pogra sobie w Championship ,a potem w Premier League .

Komentowany temat: Wenger: Transfer już niebawem 26.06.2010, 11:29

Vpr > Właśnie ponoć Wenger się nim interesuje .
Jego cena to 17 mln euro . Wenger go widzi jako zastępcę dla Cesca lub jako partnera dla Cesca i Songa w pomocy .

Komentowany temat: Wenger: Transfer już niebawem 26.06.2010, 11:17

Cesc musi zostać w naszym zespole ,ponieważ to nasz mózg zespołu i kręgosłup . Jeżeli go stracimy to stracimy najważniejszą postać w naszym zespole . Jego strata bardziej zaboli niż odejście Henrego czy Vieiry . Wtedy mieliśmy dla Titiego takich zastępców jak Adebayor , Eduardo czy RvP , dla Vieiry mieliśmy Gilberto czy Flaminiego . Natomiast dla Cesca może mamy utalentowanych graczy takich jak Nasri , Diaby czy Arshavin ,ale to nie to samo jak narazie co Cesc . Może raz nam się udało wysoko wygrać z Porto 5 : 0 , pod nieobecność naszego kapitana ,ale to jest średniak ,a nie jakiś rywal z najwyższej półki . Barcelony już nie potrafiliśmy pokonać na Camp Nou bez Cesca . Moim zdaniem jeżeli ma odejść to po tym sezonie jak wpełni się rozwinie Nasri czy nasza młoda dwójka - Ramsey lub Wilshere .

Komentowany temat: Wenger: Transfer już niebawem 26.06.2010, 11:04

justarsenal.com/arsenal-to-sign-a-player-soon-koscielny-or-schwarzer/4423
Już niedługo ta dwójka nas zasili . Oby Wengerowi się do tego udało zatrzymać Campbella i sprowadzić J.Cola .
Z takimi transferami jak - Koscielny , Schwarzer , J.Cole i Chamakh mamy wielkie szanse na wygranie ligi :)
Jakby Wengerowi się do tego udało zatrzymać Cesca to naprawdę sądzę ,że to my będziemy teraz najsilniejszą ekipą w lidze .

Komentowany temat: Wenger: Transfer już niebawem 26.06.2010, 10:39

W poprzednim sezonie mieliśmy 55 meczy oficjalnych z czego obejrzałem 54 ! :D
Raz nie obejrzałem meczu z WBA ,bo nie było żadnych transmisji w internecie . Już chciałem to obejrzeć ,ale nie było linków :( Tylko tego meczu nie oglądałem . Obejrzałem nawet nasze wszystkie mecze przygotowawcze do poprzedniego sezonu :P Łącznie spokojnie obejrzałem 7 meczy sparingowych czyli obejrzałem przez cały sezon 2009/2010 ,
61 meczy :)

Komentowany temat: Song nigdzie się nie wybiera 25.06.2010, 17:55

4 mln to prędzej Eastmond kosztuje ,a Song o wiele więcej :P

Komentowany temat: Wenger: Transfer już niebawem 25.06.2010, 17:53

KingPersie > Za Cahilla chcą ponad 15 mln funtów ,więc Wenger tyle nie wyda na
środkowego obrońcę . Podobnie jest z Suboticem ,bo BVB chce za niego ponad 20 mln funtów .
Natomiast Taylor może ,by kosztował poniżej 10 mln funtów ,ale jest bardzo przywiązany do barw Newcastle . Chce być taki jak Terry dla Chelsea .

Komentowany temat: Babel bliski zmiany barw klubowych 25.06.2010, 16:00

Wielki talent ,ale niespełniony jak narazie .
Może Wenger coś ,by był wstanie z nim zrobić .
Podobno to miał być nowy Henry ,ale jakoś narazie tego nie widać . Do dziś pamiętam jak zanurkował w meczu z nami na Anfield podczas LM ;/

Komentowany temat: Chamakh chce transferu Gourcuffa 25.06.2010, 15:27

Wolę ,aby Cesc pozostał na Emirates niż byśmy mieli kupować kogoś w jego miejsce . Jednak jeżeli Cesc odejdzie to chciałbym ,aby ktoś go zastąpił pokroju Gourcuffa czy Ozila . Nie żaden Arteta czy Pienaar .

Komentowany temat: Fabregas: Guardiola moim idolem 25.06.2010, 14:11

Nasz nowy nabytek Chamakh ,już mówił ,że jak Cesc odejdzie to jego idealnym następcą będzie Gourcuff :P Ja tak samo uważam . Będzie nam niezbędny jak Cesc odejdzie ,ale jeśli Cesc pozostanie to raczej nie jest nam potrzebny kolega Marokańczyka .

Komentowany temat: Przyszłość Campbella wciąż niejasna 25.06.2010, 14:10

On powinien pozostać w Arsenalu ,ponieważ jest to świetny obrońca jak i duch zespołu . Do tego nie jest kontuzjogenny ,ale czasami szybko
się męczy . Jako nasz trzeci stoper
idealnie pasuje .

Komentowany temat: Fabregas: Guardiola moim idolem 25.06.2010, 14:07

Mi się wydaje ,że Cesc jest uzależniony od decyzji Arsenalu . To wszystko zależy od nas i Wengera .
Jeżeli Wenger będzie go chciał zatrzymać to zostanie i raczej nie będzie strzelać fochów .
Jeżeli natomiast odejdzie to będzie raczej bardziej szczęśliwszy ,ale tam nie ma pewności ,że będzie kluczową postacią jak u nas .

Komentowany temat: Schwarzer coraz bliżej Arsenalu 24.06.2010, 13:58

marcel010 > Ty zobacz natomiast co robił Almunia przez cały sezon ;] Jego błędy można policzyć na palcach obu rąk .

Komentowany temat: Schwarzer coraz bliżej Arsenalu 24.06.2010, 10:44

Oby ten transfer dał nam wiele korzyści ;p
Sądzę ,że Wenger sprowadzi go do końca czerwca .

P.S - Już niedługo zostaną pokazane nowe stroje Arsenalu domowe na sezon 2010/2011 ;p

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady