Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27168 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 159 z 680 (komentarze od 6321 do 6360):
Jak ja sobie patrzę na te saki i fodeny to gdzie oni do takiego Alexisa w prime. To był dzik niesamowity.
Jeśli to tylko doświadczenie to może pójdzie lepiej za rok bo podstawowy skład nie licząc napastnika będzie taki sam.
Po prostu zagraliśmy poniżej oczekiwań i nasze gwiazdy nie pokazały tego co potrafią, może lepiej było zrobić typowa murarke i liczyć na kontrę.
Jak by City awansowało widział bym większą szanse na ligę , a tak już tego nie odpuszcza.
Mogło by być już to okienko transferowe
Jak City mając taką przewagę doprowadziło do karnych , niebywale.
City ponad 30 strzałów i odpadli ja pierdu też sfrajerzyli
Wstyd totalny oni zawodza w najwazniejszych momentach juz mnie nie oszukacie za rok.
Jestesmy zalosni ile oni potrzebuja jeszcze 10 lat
Koniec sezonu można się rozejść możecie się podniecać w następnym sezonie i znów w 3 dni sezon zawala
Dajcie im jakiś psychologów
Brak slow
Odpadliśmy w żałosnym stylu ,a po pierwszej połowie nadzieja byla
Sędzia nas dyma
@1886gunner1886:
To byłem w kiblu wtedy , nie widać go kompletnie
Nasi to debile z tymi faulami
Nketiah , a tross gdzie hahahshahhaha
Arteta wpuszcza drewno z Brazyli zamiast jokera co zawsze nam ratuje dupę ktoś mu powie ,że nie będzie dogrywki ???
Rice zejdź z boiska
Z wypowiedzi mikela przed meczem to wnosze ,że to wina drużyny nie jego , brak głowy i tyle
Obie teraz powinni zapierdizelac jak po duracell ,a nie dreptaja sobie
@3rdpitch:
Jezusowi w okno
Brazylijskie drewno
Nawet nie walczymy nosz kuzwa to nasz progres
Oczy krwawią
Jak już przegrywać to po walce nasi znów pokazują brak metalu po golu gramy gówno totalne
Nasi są z przodu bez jajec kompletnie
Nasi już bez wiary chociaż to jeden gol takie BvB nas niszczy obecnie
Tu prędzej oni strzela
Mówiłem dane już mógł na 2-0 wpakować , tragedia
Zaraz 2-0 znając mental nasyzh
Raya też nic ekstra nigdy nie wyciągnie
To jest konkret ,a nie jakieś zabawy w polu karnym i wciskanie setnego podania w gąszcz rywali
Pozamiatane
Rice nie ogarnia strasznie wolny
Rice podmienili
Ale Rice słaby dzisiaj
Mam nadzieję ,że City wygra po dog
Szkoda strzału Martinelliego.
@krzykus1990:
Ta dupa chyba tylko z Aston tak było nie panikuj
Rice słaby dzisiaj
Mamy większą kulturę gry lepiej gramy , ale więcej zimniej krwi pod bramka
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Hey gdzie kupić oryginalna koszulkę Bayer Leverkusen , xhaka. U nas jest adidas tu nie wiem co to za marka.
Czy na stronie baya tylko ?
Chce wiedzieć jaka cena ktoś wystawił na olx za 225 tylko ,że xxl