Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27168 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 168 z 680 (komentarze od 6681 do 6720):
Remis musi być następny mecz lfc to sheffield
Lepiej chyba Villa poza top 4 jeśli mamy kupić luiza
@BizoNxd6:
Bylismy lepsi, ale Brentford dosc dobrze bronilo i w sumie poza golami nie bylo setek. Na pewno nalezaly nam sie dwa karne jak i mogla byc druga zolta dla Kaia.
@ZielonyLisc:
Takie 6,5 na 10 , popelnil jeden blad, a tak w obronie dobry wystep. W offie cos probowal ,ale nie za bardzo mu szlo.
Zinchenko już pajacuje
Hahah parodia
Podejdź do monitora fajo
7 tylko mowilem
Pełna koncentracja teraz mamy dużo graczy z ofuu na boisku
KING KAI
To są jakieś żarty co te gnoje robia
Niepotrzebnie chcemy wejść do bramki
@spazi_28:
8 maz ,a obstawiam 5
Kompletnie się już gra nieuklada
Teraz ostro na czas graja
Ta druga sytuacja nie wiem Kai tracił już piłkę ,ale na trossardzie to ewidentny karny
Ten Pelka to jest upośledzony
Dawno nas sędziowie nie wydymali
Karny jak nic
W ogóle trochę mnie zawiodła Arteta bo to było do przewidzenia ,że będzie elektryczny i nie powinniśmy mu zagrywać piłek ,a często mu grali
Najgorsze jest to ,że w tym meczu nie mieliśmy ogromu sytuacji jak w ostatnich spotkaniach. Zaczynam się bać o wynik.
W tym meczu już wybijał raz gdzie rywal był bardzo blisko ,masakra.
Ten mecz był ciężko nie mieliśmy ogromu sytuacji będzie ciezko
Już drugi raz Ramsdale ryzykuje na centymetry przed przeciwnikiem.
Postawiłem na utd , mogą wygrać na 4 i tak nie mają szans to się rozegra pomiędzy Spurs i villa
ale Joshua mu zafundował KO, gosc poszedl spac. Jedne z lepszym KO jakie w zyciu widzialem
@Moczyknur:
To też oglądałem , jescze Slayers na rtl.
Z nowych anime to Atak Tytanów polecam , kumpel w ogole nie ogląda anime to łyknął i się zachwycał. Genialna ścieżka dzwiękowa też robi swoje.
@Mastec30:
Oglądało się za dzieciaka na rtl jak sie nie myle. Podwórko robilo sie puste o 15 heeh
Kiedys odpalilem po latach i nie dalo sie tego ogladac :D
@cyniek1994:
On mial zaczeta DBS ciekawe czy ktos za niego to skonczy, akurat ja tego nie czytam.
Najpier tworca Berserka ,a teraz DB.
Twórca dragon balla.nie żyje 68 lat
@tomaszszef:
nie wiem , zobaczymy jak Ramsdale ostatnio po tak dlugiej przerwie nie byl pewny.
@Lamoreaux:
Ja wiem ,że Napoli jest ujowe,ale jeszcze mogą awansować , a co do psg jak Mbappe wyjdzie mecz to różnie może byc
jeszcze Lipsk walczy
Jakie mieliśmy najwyższe zwycięstwo z klubem z top sic chyba 3 bramkami max , może Chelsea u siebie się uda jakieś 4-0 jebnac pięknie by było.
Kai motm
Saka smutny siedzi
Jeszcze jeden gol i będzie rekord tego sezonu
Źle to wygląda z gabin
Szczerze mógłby mikel wpuścic Ramsdale bo i tak za tydzień zagra więc przydałoby mu się.
Oby saka coś wbił dzisiaj
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jesus faktycznie w LM jak inny piłkarz ,ale ogólnie często irytuje bo albo za długo trzyma piłkę albo nie poda lepiej ustawionemu koledze bo się chciwi na bramkę.