Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27286 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 186 z 683 (komentarze od 7401 do 7440):
@Damper:
To ja juz wolę sprowadzić typa ,który ma na to szanse.
Serio uważacie ,że Watkins to poziom Arsenalu ?
@Piotrek95:
Ok , dzięki
Siema kiedy gramy z Monaco ?
Udany posąg , to jest coś już zawsze zostanie po nim ślad.
@Novazzy:
Dokładnie przecież City kadrowo to jest faworytem od kilku lat ,a dopiero wygrali po takim długim rozbracie z LM to jak zrobimy ćwierćfinał to będzie dobrze.
Lavia to giga talent ,ale jeśli my mamy coś wygrać to Partey na tą chwilę o niebo lepszy ,a eśli Havertz gra za xhake to w środku mamy przesyt. Pozatym pozbycie się w jednym oknie i granita i Tomasza to mógł być strzał w kolano.
Jest fajny kurs 1,70 że saka przekroczy 13 goli w lidze ,ale tego chyba nie można nigdy łączyć z innymi wydarzeniami?
Orientuje się ktoś ?
7Haag
@Joker_224:
Po tych zdjęciach co widziałem to tak by wychodziło ,a w sezonie nie zwracałem uwagi za bardzo.
Patrzyłem dzisiaj na foty meczowe , albo White jest wyższy niż te jego 185 , albo Timber nie ma 182
Ciekawe czy Timber by mógł grać właśnie za Zimę czy go nie wygryzie
@Piotrek95:
Nie płacze tylko wyrażam opinie i jestem ciekaw czy inni też tak myślą.
Ty jesteś zadowolony z gry i z indywidualnych błędów w każdym meczu? Po to jest strona żeby dyskutować
@Elastico07:
Z utd też dwie dlatego się obawiam ,ale jeszcze trochę zostało ,żeby to poprawić. Z Monaco to ostatni towarzyski ?
Vieira się odpalił : d
Coś słabo jesteśmy do sezonu przygotowani moim zdaniem oby było gotowi na City
Gdzie oglądacie ?
Macie linka , ogólnie nie ma się co podniecać bo my gramy 5 spotkanie w presezonie , a Barca chyba 1
Ooo właśnie wstałem widzę ,że strzelone na 3-3 tylko ,że Barca wszystkich wymieniła po przerwie
@dtdtdod:
No też właśnie ,a Rahu specjalnie sobie szukał jak najgorszego komenta to musiał do ery Wengera pojechać.
W zeszłym sezonie na pewno na meczach się nie wkurzałem tak jak wtedy. Się wkurzam bo uwielbiam ten klub i mnie strzelało jak przegrywaliśmy.
@dtdtdod:
Każdy kto tu kibicuje wie co się działo na meczach pewnie każdy nawet nerwy puściły. Nic ci nie muszę tłumaczyć.
Ja pisałem o ostrzeżeniach które teraz dostałem sam zrobiłeś regulamin i go nie przestrzegasz inne kluby można obrażać i za to nie ma ostrz
Połowa strony tu tak pisała w czasie meczu.
Łatwo sobie znaleźć komentarz jeszcze za ery Wengera i to w czasie meczu gdzie nas inne drużyny niszczyły.
@dtdtdod:
Chłopie ostrzeżenie za cytowanie czyli 2 razy za to samo to już przeginka. Nie nie przeklinam w co drugim komentarzu tak jak mi zarzucasz. Skończyłem z tobą rozmowę
Ostatnio narzekałem na ostrzeżenia i dostałem ostrzeżenie kolejne za to ,że zacytowałem tutaj za co dostałem poprzednie.
Ten kto daje te osty niech chociaż się podpisze ,ale pewnie mu wstyd.
Kto ogarnia tematy siłowni proszę o priv
Z góry dzięki za pomoc.
Ja niezaszczepiony ,a w czwartek operacja. Głupi dren nic nie dał odma mi się powiększyła.
Jutro to chyba księdza szukać , ale tak serio to mam lekkiego stracha. Do tej pory byłem okazem zdrowia.
Fakt,że w piłce i w sporcie dużo ostatnio przypadków no chyba ,że bardziej nagłośnione teraz.
Pięknie jakby Sancho był ich nr 9
@RIVALDO700:
Może podbiłem nie do tej wypowiedzi pięknie jak y Samochód został ich nr 9.
Co do Hojlinda to jest duża szansa ,że to będzie niewypał ta cena jest podyktowana tymi golami w reprze ,a nie tym co prezentuje w serie A. Gość mega przepłacony bardziej niż Rice do nas jeśli pójdzie za 75 plus
@RIVALDO700:
Było by pięknie
Mam nadzieję ,że Partey naprawdę zostaje bo LGc zabiera już się za Lavie to potem może być za późno.
@ArtetaBall:
To 700 to nie jest czysta pensja już gdzieś pisali,że to cały zarobek łącznie z prawami do jego wizerunku etc
Manchester ponoć dopina transfer Amrabata z Violi
Havertz za to co grał w CFC ma tu minimum zaufania. Już jest krytykowany po zagraniu 2 towarzyskich.
@tyson880:
No już 3 dostałem to uważam , dzisiaj jestem nerwowy bo myślałem ,że wyjdę że szpitala a tu nie uuujaaaa.
Już tu na łeb dostaje , głupia komórka coś słabo bateria trzyma. Nie wiem co ja mam zawsze mi się bateria jebie w telefonie. Tego mam tylko pół roku.
@kwiatinho:
No wiadomo ,ale to jest jedno słowo w zdaniu,a nie jakaś wiązanka puszczona przeze mnie. Ja zawsze mam tak ,że dostanę to się pilnuje ,ale po jakimś czasie jak za długo czysta kartoteka to muszę wyłapać : p
@kwiatinho:
Ja raz poleciałem na miesiąc. Teraz pisząc coś tak czułem ,że wyłapie ,ale musiałem.
@kwiatinho:
Za obrazanie użytkowników i pyskówkę rozumiem.
Za obrazanie sędziów z Premier League gdzie nas ****li równo.
Jak już jest regulamin niech będą konsekwentni bo nie są można przecież obrażać wybrane kluby
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Damper:
Jakbyśmy opchneli i Nketiaha i Baloguna to może by ktoś przyszedł lepszy.
Ja będę zadowolony jak przyjdzie Kudus.
Praktycznie za tydz gramy z City ,a tu nic nie wiadomo o sprzedazach