Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27177 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 223 z 680 (komentarze od 8881 do 8920):

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:55

@Piotrek95:

Oczym ty gadasz jak nie szkodzi jak podpiszemy na 2 ,5 roku , zostaniemy znow oplacac dziada na kolejne 2 lata . WTF koniec durnej polityki

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:55

Dobra mi juz tak podniesli cisnienie wylaczam dzisiaj juz strone ide sobie nalac drinka ,moze jutro bedzie lepszy dzien

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:54

S****ysynu nie do ciebie to jako powiedzenie mialo byc

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:54

@Rynkos7:

Ja wole nie robic zadnego niz brac jakiegokolwiek dziada z CFC.

Zasady s****ysynu

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:50

@Piotrek95:


TO duza tyg dla dziada 31 letniego (Rocznie 32) , ktory juz pikuje w dół z forma.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:41

Kuźwa cfc będzie miała problem pozbyć się za godziwe pieniądze kogokolwiek z kadry , taki jorginho ma wysoką tygodniówkę ,a my im pomagamy ogarnąć ten syf

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:39

@sWinny:

Dali by już spokój jak nie rzucimy 80-90 to nic z tego nie będzie nasi dokładają po 5 baniek. Już wolę Tielemansa czy onane

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:38

@Marzag:

Mało widziałeś odpadów z niebieskiej części Londynu?

Dobrze ,że jutro koniec okienka bo mi podnieśli ciśnienie. Nie chce nikogo z CFC bo to wiesniaki.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:36

@enrique:

Obyś miał rację ,romano i Orni to napisali więc się martwię.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:29

MUdryk , caicedo latem Rice też ktoś zwinie jak tak Edu będzie działał.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:27

Ja już wolę nikogo nie kupować nisz znów brac odpad z CFC jeszcze kuźwa zapłacą 15-20 mln za dziada.

Myślałem ,że Arsenal.skonczyl takie frajerskie akcje.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:25

@enrique:

Romano też wrzuca o jorginho

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:19

Arsenal tym transferem pokazuje ,że jest gorszy. To ,że nam oodebrali Mudryka rozumiem ,ale dostac kolejny odpad z CFC ja *******ee

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 20:09

Jorginho buahhaha no nie to wolę dać 90 za Ekwadorczyka

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 18:48

@Mastec30:

120m nie odrzuci bo nawet latem tyle za typka nie dostana.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 17:27

@danielosik:

Co za bzdura gral świetny sezon potem parę słabszych meczy to tak samo jakbyśmy my sprzedali Martinelliego.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 16:58

@executer1:

Lokonga to może gościowi buty czyścić na ta chwile

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 13:33

W sumie jak mamy kupić ryżego latem to może terazTielemans to i tak na rezerwę tylko. Gość w prime też świetny ,przy Artecie nabierze chęci do gry.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 13:25

@aguero10:

Ta Cancelo był w tej grupie niezadowolonych.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 11:17

bylo 65+5 i nagle poszli 75+10 nie widze tego

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 11:10

Czekamy na Orniego lub Romano

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 00:39

@ZielonyLisc:

Wiedziałem ,że tak będzie.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 30.01.2023, 00:02

@kwiatinho:

Zdziwie się jak nie odrzuca , latem może ugrają więcej.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 29.01.2023, 17:40

@Dominik11:

Pewnie średni był Jesus i zina

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 29.01.2023, 17:17

Coś czuję ,że okienko transferowe się dla nas skończyło

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 29.01.2023, 11:26

Się okazało ,że Parteya zdrowy i odpuścili ofertę. Ciekawe co zrobią jak się Parteya polamie za 2 lub 3 Rygi trzeba kogoś choćby wypożyczyć.

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 29.01.2023, 11:11

@Garfield_pl:

Po co się pozbywać Tiernego. Ten Fresneda to wskoczy na poziom Szkota za 2 lata może

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 28.01.2023, 18:13

@havoc:

Tylko ponoć ten cały zubidubi nie chce do nas isc

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 28.01.2023, 13:30

@Marcinafc93:

Czekam na romano nie sadze , ze my tyle damy predzej chelsea. Afc max 80 strzelam

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 27.01.2023, 23:24

Ja po tym meczu uważam ,że podstawą możemy łyknąć City. Wymienionym Trossarsd za Gabiego do podstawy

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 27.01.2023, 23:20

Caicedo się pożegnał dacie linka nic nie widzę n ainsta ,a juz pydka po meczu

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 27.01.2023, 23:04

Na tym eleven komentują jakby to były szachy ,emocje jak na grzybobraniu

Komentowany temat: Arsenal przegrywa z City 0-1 i odpada z Pucharu Anglii 27.01.2023, 22:16

Turner wszystko wyciąga

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 21:42

Holding do zmiany ,ale ładnie grają więcej sytuacji niż City.

Komentowany temat: Ornstein: Martinelli z nowym kontraktem 27.01.2023, 19:50

Tak myślałem ,że ten cały spotrac się myli bo niemożliwe ,żeby Gabi miał 90k bo tyle podawali.

Teraz coś wiadomo ile ma zarabiać ?

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 17:44

@Piotrek95:

Ja tam nie chce żadnych Hiszpanów którzy za 2 lata będą płakać do Barcy i Realu.

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 12:50

@Joker_224:
Przecież caicedo już od dawna imponuje w Brighton nawet tutaj sporo osób się nim zachwycało jak jeszcze na Transfermarkt miał wartość 8mln.

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 12:39

@kylo100:

I co z tego , wiadomo było że odrzuca te 60 do wtorku jest czas.

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 12:38

@silvano95:

Myślę ,że sam zawodnik woli grać u nas. Nie musi przyjąć oferty cfc jak Mudryk.

Komentowany temat: Pierwsza z trzech bitew: Man City vs Arsenal 27.01.2023, 12:33

Jak to się uda to sztos ,Caicedo już teraz jest bardzo dobry ,a chłopak ma 21 lat dopiero.

Dawno nie pamiętam tak dobrego okienka zimowego.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady