Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27177 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 225 z 680 (komentarze od 8961 do 9000):

Komentowany temat: Oficjalnie: Leandro Trossard piłkarzem Arsenalu! 21.01.2023, 13:39

Linette co za forma , szok

Komentowany temat: Oficjalnie: Leandro Trossard piłkarzem Arsenalu! 21.01.2023, 12:56

Spotka je w FA cup trzeba za wszelką cenę wygrać to da kopa mentalnego ,że możemy ich ubić w lidze.

Komentowany temat: Oficjalnie: Leandro Trossard piłkarzem Arsenalu! 20.01.2023, 21:01

@Ech0z:

Dokladnie nie od razu Rzym zbudowano. Rice to praktycznie taka sama bomba. Jak utrzymamy obecny sklad wiele wzmocnien nie potrzeba. Srodek pola tylko.

Komentowany temat: Oficjalnie: Leandro Trossard piłkarzem Arsenalu! 20.01.2023, 21:00

Depay za 3-4mln poszedl od nas by chcieli z 30 pewnie

Komentowany temat: [Aktualizacja] Here we go: Kiwior graczem Arsenalu! 20.01.2023, 13:51

Hey ta suma go chyba wprowadza do topu najdroższych transferów Polaków.

Powodzenia :)

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 13:09

Ja tam nie widziałem za bardzo jego meczu tyle wiem ,że jest podstawowym graczem Spezii.
Skoro Mikro go sprowadza to liczę ,że się przyda.
W sumie zamiast w Lidze europy gracz jednym z pary Gabriel- Salina można zagrać Holding i Kiwior niech podstawy odpoczywają.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 11:52

@GenzoArs:

Dokladnie no chyba ,ze sie ma 10 lat bo wtedy mialem maly epizod z Utd ,ale tylko dlatego ,ze uwielbialem Beckhama.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 11:22

@coooyg11:

No mam nadziejw :ze wiedza co robia dla mnie jest anonimowy ,a przewaznie juz sie slyszy o takich mega talentach.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 11:19

@Ups147:

Dla mnie wciaz to ryzyko nie kazdy bedzie gral tak dlugo najgorzej maja tacy jak Son bazujacy na szybkosci. Alexis sanchez tez dobrze sie prowadzil , a zaliczyl zjazd.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 11:18

W profilu Jopciu tez z bledem napisal Manchaster. Nawet nie umie poprawnie napisac nazwy swojego klubu.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 11:15

@Jopciu:

MANCHASTERU xD xD

Nie da sie kibicowac arsenalowi i diablom, chyba, ze to takie niedzielne kibicowanie

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 11:11

@songoku95:

Nie to nie jest kilka lat grania na wysokim poziomie wielu pilkarzy ostatnio dobija po 35lat na wysokim i wy myslicie :ze to juz regula.
Kiedys kazdy zjezdzal do bazy po 30 i z wieloma nadal tak jest. Nie kazdy bedzie gral tak dlugo.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 20.01.2023, 11:10

@kylo100:

To chyba plota 19 baniek za jakiegos no name. Slyszal ktos o nim ma malo minut nawet w swoim zespole transfermarkt wycenia go na 1mln no xD

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 22:10

@GreKa:

Mówią o stronach internetowych i aktywności w komentarzach.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 22:06

@Ech0z:

To City ma jakąś stronę. Z top six to chyba tylko devilpage żyje reszta to shit.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 21:46

O kurlaaa

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 21:44

Dobrze się zaczyna

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 18:31

Jeśli to nie fake to za mecz z Oxford też dostaliśmy 40k kary

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 18:29

Mi się wydaje ,że skoro chcą Rice latem to w zimę nie przyjdzie nikt bo my nie sprowadzamy półśrodków. Pozostaje się modlić codziennie o zdrowie Parteya i Xhaki.

Śledzę mecze Brighton ,ale ktoś tam napisał ,że Trossarsd konfliktowy prawda to ? Miał konflikt z obecnym menedżerem ?

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 17:03

Chyba im bardz zależało by już z utd był w kadrze bo pewnie by trochę stargowali.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 17:02

Arsenal have reached an agreement with Brighton & Hove Albion to sign Leandro Trossard. Fee #AFC will be paying #BHAFC understood to be £27m. Subject to normal processes 28yo Belgium international’s move now being described as ‘done deal’
@TheAthleticFC

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 15:42

Może już wcześniej gadali skoro nie był w kadrze na lfc decyzja trenera

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 15:30

@Womanizer: dobra nie wiedziałem ,że on ma kontakt tylko do 2024

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 15:23

@Womanizer:

Rice nie pójdzie za 80 na tyle go wyceniają.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 13:49

@zuczek1987:

29 ma w grudniu. Z 3-4 sezony powinien dać radę.

W Brighton gra bardzo dobrze staty w EPL takie same jak Gabi. Spokojnie można bez strachu wpuszczac w 60 minucie czasami w podstawie ,żeby nie zakatować Saki i Gabiego

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 19.01.2023, 06:55

Co przeżywacie mieli do nas 9pkt i mecz z nami spokojnie mogli myśleć o walce o mistrza dopiero 18 kolejka.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 17:47

Niektórzy tu by wzięli byle kogo byle był jakiś transfer.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 16:49

Jak słyszę ,że tu ktoś chce Sterlinga to nie mam pytań.

Już wolę brak transferów niż tego typa. Poza tym ma kijowy charakterem nie potrzeba tu takich.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 14:52

@miki9971:

W końcu Hajto i większość byłych piłkarzy to najlepsi eksperci :)

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 13:35

Jeszcze atak jest dobry nketiah /Jesus
Środek pomocy i skrzydło do wzmocnienia

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 13:35

Beczymy ,że wąska kadra więc o co chodzi.

Tierney , white , zina , tomiyasu muszą zostać. Jedynie cedric od biedy do sprzedania ,ale chyba lepiej latem nie teraz. Mamy na boki obrony 4 klasowych graczy. Właśnie bramkarz i obrona to jedyna mocna strona Arsenalu, reszta formacji nie ma odpowiednich zmienników.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 13:18

@Matelko:

Dla brazola chyba za wcześnie jeszcze na epl.
Arteta nawet go nie wpuszcza w lidze

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 13:13

@Matelko:

Nelsonowi to dał bym szansę jeszcze gral dobrze i złapał kontuzje. Do końca sezonu jak cos pokaże to może ma szansę zostac

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 11:52

@Ech0z:

To pięknie bo stracą pkt , CP kami na wyjeździe u siebie powalczą.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 10:35

Ja jestem pewny ,że Arteta nie chce byle kogo i do końca okienka będą próbować i jak ktoś przyjdzie to na koniec stycznia.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 07:40

@ozzy95:

Ok ,dzięki za info

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 18.01.2023, 07:01

Hey kto oprócz Casemieo jest zagrożony pauza ?

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 18:51

Be4Again

nawet ten nick jest do dupy prawdziwy szanujący się kibic by go nie ustawił.
Pamiętam jak się wkurzałem na te 4 miejsce za Wengera.

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 17.01.2023, 14:25

@Kaczaza:

On ma półtora roku kontraktu jeszcze niektórzy twierdzą ,że pół. Więc 30 to chyba max niby gdzieś info ,że 25 w funtach chcą. Tylko te wszystkie źródła co o nim piszą są średnie. Ja czekam na domino lub orsteina nic innego mnie nie intresuje

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady