Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27187 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 403 z 680 (komentarze od 16081 do 16120):

Komentowany temat: Zaliczka przed rewanżem: Arsenal 4-1 CSKA 07.04.2018, 13:48

Słaby skład lfc stawiam 1-2 dla the reds

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 4-1 CSKA 07.04.2018, 11:14

@Sobieski14:

Asysty, a z czego podanie do laci było za mocne.

Komentowany temat: Zaliczka przed rewanżem: Arsenal 4-1 CSKA 07.04.2018, 00:05

@Alonso:

Można pobrać ten serial bo nigdzie nie mogę znalezc z napisami.

Komentowany temat: Zaliczka przed rewanżem: Arsenal 4-1 CSKA 06.04.2018, 09:39

Ja i tak jestem wygrany już w tym sezonie.
Wygramy Le wygrywam kaskę i cieszę się z trofeum, nie wygramy być bye Wenger :)

Mimo wszystko wolę wygrac to LE

Komentowany temat: Zaliczka przed rewanżem: Arsenal 4-1 CSKA 05.04.2018, 23:13

@Argudo:


Ojjj nie z wengerem na ławce, widzę że wystarczy kilka męczy i niektórzy płyną :)

Komentowany temat: W drodze do LM: Arsenal vs CSKA 05.04.2018, 22:57

Jak mnie wkurza jak prowadzimy wysoko w pierwszej połowie, a oni opuszczają i oddają inicjatywę po huuuuu..... I w drugiej nic nie strzelili

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs CSKA Moskwa 05.04.2018, 20:48

Gdyby nie Cech to skład był by optymalny :)

Komentowany temat: W drodze do LM: Arsenal vs CSKA 05.04.2018, 15:34

Hejka, jaką frekwencja była w meczu ze Stoke?

Komentowany temat: Przedmeczowa konferencja prasowa 05.04.2018, 14:27

Jaka była frekwencja że stoke?

Komentowany temat: W drodze do LM: Arsenal vs CSKA 04.04.2018, 22:30

Chyba gol prawidłowy

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 02.04.2018, 08:26

Ok widzę odpowiedzi podzielone :d
Najlepiej wygrac I tyle

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 01.04.2018, 23:28

Sorki zawiesił mi się tel

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 01.04.2018, 23:26

Mam pytanie jeśli przegramy w finale z Atletico to jesteśmy w LM. Bo oni już mają Awans z ligi?

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 01.04.2018, 23:26

Mam pytanie jeśli przegramy w finale z Atletico to jesteśmy w LM. Bo oni już mają Awans z ligi?

Komentowany temat: Garncarze odprawieni z kwitkiem: Arsenal - Stoke 3:0 01.04.2018, 23:26

Mam pytanie jeśli przegramy w finale z Atletico to jesteśmy w LM. Bo oni już mają Awans z ligi?

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:49

Przymula

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:49

Te delete media Player przytula myślałem, że to będzie ładnie chodzić

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:48

Ramsey już polamany

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:44

Nasi zawsze Żenada święta, sylwester ehhh

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 00:40

Taktycznie

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 00:40

@Simpllemann:

No pojedynek rozczarował, faktycznie obaj i tak to wyglądało

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 00:31

Uuu nie trafiłem myślałem, że to potrwa 10 rund

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 00:15

@arsenallord:
Wilder Co by nie powiedzieć ma super genetyke kurde 2m I 97kg i przy tej wadze i szybkości takie kowadlo w lapie

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 00:11

Parker wariat, :p

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 31.03.2018, 23:58

Ciekawe jak tam kondycja aj tak jak sądziłem to będzie minimum 9 rund

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 31.03.2018, 23:54

Runda dla Parkera, joshua w ogóle ciosów nie wyprowadza lol

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 31.03.2018, 23:45

@roxx292:

Za jakieś 30 sek walczy xD

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 31.03.2018, 23:41

Ciężka wytypować ja stawiam joshua wygra przez ko w 10

9r

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 31.03.2018, 11:18

@Simpllemann:

No fakt to chyba najgroźniejszych rywal Antka w siłę wieku, że tak powiem.

Wilder Co dzisiaj dawali to nie mam pytań wiadomo, że to dla szumu, ale i tak debil na wypowiedź.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 31.03.2018, 10:47

@Simpllemann:


Ja mam tak samo, Antek wyciągnął wnioski z Takama i zrobił dobra wagę.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 30.03.2018, 16:25

@pumeks:

Ok dziękuję , po prostu wolałem zawsze zapłacić i mieć spokoj i nie martwić się, że mi padnie link.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 30.03.2018, 14:26

Mam z multimedia właśnie gadałem z babka nie ma opcji, żebym mógł korzysta c z na plus go.

Dobra widzę, że nikt nie pomoże szukam dalej innej strony

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 30.03.2018, 14:11

@matmal77:

Tam pewnie jakiś kod klienta czy coś będzie trzeba wpisać, a mnie w domu nie ma, zresztą nie wiem gdzie mam te papiery

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 30.03.2018, 13:40

@gunners007:

Ja potrzebuje na 3 dni na weekend epl i walkę joshuy, 4 zł mnie nie zbawi. Mam canal plus w domu, ale jestem na wyjeździe

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 30.03.2018, 13:29

Jak doładować konto na tym cholernym web. Tv kiedy s było normalnie teraz przelewu się n ie da zrobić tylko jakiś mint.

Chyba, że ktoś zna inne strony

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 29.03.2018, 17:08

Hejka dawno nie korzystałem z weeb.tv jak chcę doładować to przez sms nie można, przez bank też nie mogę jest tylko jakiś mint??

Komentowany temat: Saga kontraktowa Elneny'ego i Wilshere'a 18.03.2018, 15:04

Uczciwa oferta jak panu Wilsherowi nie pasuje to nara i tyle nie jest to zbawca Arsenalu

Komentowany temat: Ćwierćfinał Ligi Europy: Arsenal vs CSKA Moskwa 18.03.2018, 13:52

Hejka wie ktoś może jaki jest rekord co do zdobyczy bramkowej w 1 meczu pojedyńczego piłkarza. W EPL pamiętam Aguero strzelił 5 goli.

W LM czy w najlepszych ligach zdobył ktoś więcej? Nie wiem za bardzo gdzie to sprawdzić

@Marcinafc93:

Lepiej w finale mamy większe szanse

Kibice Milanu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady