Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27188 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 432 z 680 (komentarze od 17241 do 17280):

Komentowany temat: Obowiązkowe zwycięstwo: Arsenal 3-0 Bournemouth 13.09.2017, 16:17

aaa ogarnąłem mialem zaznaczone ,ze to bonus LOL

Kuponic poszedl :D

Komentowany temat: Obowiązkowe zwycięstwo: Arsenal 3-0 Bournemouth 13.09.2017, 16:14

Siemka zarejstrowałem się na forbet bo tam był najlepszy kurs ,zeby postawic ,ze Arsenal wygra LE, tymczasem jest tam limi moge maksymalnie postwaić 30zł jaka żenada 1 raz się z czymś takim spotykam.

Komentowany temat: Obowiązkowe zwycięstwo: Arsenal 3-0 Bournemouth 09.09.2017, 17:10

wtf

Komentowany temat: Liczy się tylko zwycięstwo! Arsenal vs Bournemouth 09.09.2017, 16:08

Kolas idealny na wachadło od poczatku to mowilem brawo Dany ,ze nie zwaliles

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Bournemouth 09.09.2017, 15:31

Sanchez lawa przeciez on musi z Laca grac razem

Komentowany temat: Wenger: Zatrzymanie Sancheza będzie nas drogo kosztować 06.09.2017, 16:03

Ilu z tych 107 to największe gwiazdy druzyny. Weneger nie kompromituj sie

Komentowany temat: Podsumowanie okienka transferowego 06.09.2017, 13:31

Widać, że Wenger nie panuje nad zespołem.
Mustafi jeden sezon i już chce odejść.
Hektorka to bym oddał pisałem już w czasie okien ka i tak jest cienki jak barszcz, poprzedni sezon do dupy

Komentowany temat: Nowe kontrakty dla pięciu piłkarzy? 05.09.2017, 21:06

Te informacje to porażka Welbeck hjaha

Komentowany temat: Podsumowanie okienka transferowego 04.09.2017, 21:10

@Simpllemann:

Dzięki za info nie poznałem pp głosie, a głupoty pierdzieli i było mi to dziwne

Komentowany temat: Podsumowanie okienka transferowego 04.09.2017, 21:06

Hej kto komentuje z barkiem?

Komentowany temat: Podsumowanie okienka transferowego 04.09.2017, 13:59

Darek wszystko przed słowem ale jest gowno warte

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 01.09.2017, 20:36

Hejka jest jakaś wypowiedz Gibbsa i Chambo po odejsciu? po na stornie nic nie ma

Komentowany temat: Neville: Okienko transferowe Arsenalu nie było złe 01.09.2017, 13:25

Skład jest dobry dosyć tylko z tym panem u steru wygląda to do dumy.

Oczywiście wzmocnienia by się przydaly

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 01.09.2017, 12:33

Dlatego ozila trzeba się pozbyć i Ramsey niech gra na spo

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 16:54

nawet jak sprowadzimy ich obu nasz srodek pomocy i obrona to ser szwajcarski nic nie osiągniemy czym się tu podniecać

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 16:26

I tak nie ma si co podniecac nasya gra w defie to padaka poki tam nie bedzie poprawy to lipa

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 15:13

Jakby ramsey zagrał czy sezon na ofensywny pomocniku to by było super w reprezentacji potrafi się prezentować

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 15:09

Arsenal będzie głupi jak się zgodzi
Ox za 40 a Sanchez zza 55 różnica między nimi jest gigantyczna. Sancheza poniżej 70 nie schodzić

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2017, 13:48

Lfc dało nam 45 mln ojro powinniśmy Sancheza zostawić i kupić kogoś. Kurde ile my mamy na transfery chyba nic musimy na zero

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 31.08.2017, 09:47

Wenger już dawno udowodnił, że słowny nie jest wystarczy przypomnieć choćby ostatni sezon

Komentowany temat: BBC: Liverpool dogadał się z Arsenalem 30.08.2017, 19:32

53mln euro Laca
45mlne euro OX ahahhah

Komentowany temat: BBC: Liverpool dogadał się z Arsenalem 30.08.2017, 19:31

Serio 40mln funtów jeszcze więcej niż CFC haahah mega dobry deal :)

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 30.08.2017, 13:27

Dzięki za występy z armata na piersi :)
Powodzenia w WBA

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 30.08.2017, 13:26

Dzięki za występy z armata na piersi :)
Powodzenia w WBA

Komentowany temat: Evans preferuje przenosiny do Manchesteru City? 29.08.2017, 19:45

30mln funtów to dobry obrońca ,ale nie wart takiej kasy niech go City bierze.

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 15:57

Widzę ,że tu ludzie też tylko śmieszkują ja pytałem czy można coś z tym zrobic w dupsku to mam kupił i tyle.

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 15:55

@miki9971:

można coś z tym zrobic gdzies zaznaczalem przy tworzeniu aukcji ,ze nie ma zwrotu. Nic nie zataiłem napisałem co szwankuje ,że do wymiany łożyska itd :P

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 15:50

można takiego śmieszka pociągnąć do odpowiedzialność w końcu jakiś regulamin jest

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 15:49

@songoku95:

allegro.pl/magdalena-brodecka-i6942014562.html

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 15:44

Hejka wystawiłem samochod na allu za 10 koła i ktoś kupił ,a nawet się nie odezwał mieliście coś podobnego??

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 13:41

Mustafi musiał podpasc

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 13:40

Mustang musiał podpasc

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 29.08.2017, 13:37

Taaa aguero by do nas chciał hahahh

100%

To było pewne już w wakacje pisałem alexis odchodzi na 1,,%

Komentowany temat: Guardiola zagra va banque w sprawie Alexisa? 29.08.2017, 10:55

Jak pisałem, że na 100% go sprzedamy to mnie tu wyśmiali. Wenger będzie sprzedawał gwiazdy z rocznym kontraktem jak zawsze.

Pamiętam jego świetna wypowiedź, że zostawianie ludzi z rok ważnym kontraktem to nic złego.

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 20:15

włączam

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 20:15

@praptak:

Okej :) spoko, naprawdę co jak co ,ale Arsenal kocham i strasznie sie denerwuję na meczach do tej pory nie mam humoru po tym wpierdzielu z LFC. Wiem, ze nie walczymy o mistrzostwo ,ale mimo wszystko to i tak boli. Nawet jak gramy z Barca włącza mecz i wierzę ,że coś zdziałają

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 20:13

@COYG19:

Dokłądnie jak od dobrych kilku sezonów piszę, że się skończył, a ludzie go bronią.

Komentowany temat: Wstyd, żenada, kompromitacja. Liverpool 4-0 Arsenal 28.08.2017, 20:10

@praptak:

Lepiej niż my kim ty jesteś ,ze tak twierdzisz?
Nie znasz mnie i nie uważam ,że Wenger bardziej kocha klub ode mnie.
Jakby go kochal to by go opuścił

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady