Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27190 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 441 z 680 (komentarze od 17601 do 17640):
Z kim mial grac lol on cały sezon w ogóle nie walczy ,a co do samej gry poda to też słabiutko. rozumiem jakby posyłał piłki partrnerom ,którzy by marnowali ,albo by rozgrywał ,a on gówno zrobił.
Właśnie ta wypowiedz Wengera ,ze w ciągu 3 lat wygra mistrzostwo jest prawdziwa ,wiarygodna z arsenal.com ktoś potwierdzi.
Pomijam ,ze dla mnie to nie 3 lata bo mistrza to my nie wygraliśmy od miliona lat z tą ..........
Imprecis to jak wytłumaczysz ciągłe porażki z tak mocnym składem on jest cienki i nie posiada krzty charakteru.
SON GOKU ahhahahh jak Alexis zostanie przesyłam ci dobrą wódkę , nie wierzę w to.
Ogólnie wkurza mnie jak ludzie wymieniają nasze największe giwazdy Alexisa i Mesuta i , ze odejda.
JAKI Kuźwa Mesut co on gra , jak chce to niech odchodzi zagrał jeden dobry sezon i tyle on jest mizerny brak u niego charakteru, walki ,mentalnosci.
KTO ZA WENGEREM RĘCE W GÓRĘ , pokażcie się cwaniaczki!!!
ruffii Sancheza okej , Ozila toc to łamaga
CFC skuteczniejsze tak, lepsze nie
IMPRECIS Jestes trzeźwy?
ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA AhaAHHAHAHHAHAH
pokazał to z hazardem!!!!!!
Wenger nie ma jaj ,zeby zrobic teraz 2 zmiany??????????????????????
COQUELIN JAKI KOKS haaha
COQUELIN TO MIERNY PIŁKARZ WIEDZIAŁEM O TYM, ALE ŻEBY BYŁ SŁABSZY OD HAZARDA LOL
Henry nie pierwszy raz głupoty gada.
timiii w TVN też mówią to co im karzą trzeba mieć własny mózg.
Dla mnie jest chore to, że nagle na poczatku meczu wszyscy słuchają Alexisa gdy ten nawołuje do pressingu ,a w innych meczach go zlewają.
Dostali zjebe i gdyby nie porażka z Watford to by grali jak zawsze bez wysilania się. To jest druzna Wengera on wprowadził taką mentalność tych grzecznych chłopców ,którzy lubią siebie chwalić.
Musimy się pozbyć Wengera to jedyne rozwiązanie.
timiii to nas oświeć łokieć na ryj to jest faul chłopieee
Niektorzy chyba przesadzaja nie liczac gola mielismy lepsze sytuacje od CFC gramy nieco lepiej chodz i brakuje skuteczności to co zrobil Ozil pod koniec to żenada.
Mielismy lepsze sytuacje od CFC w sumie nieco lepiej gramy. Szkoda, ze Sanchez przy złym wyniku podejmuje złe decyzje za dużo sam chce.
Masakra będę niezadowolony jeśli nie wygramy.
hahaha faul jak cholera Atkinson!!!
Martin akurat teraz wystarczyla by precyzja sila byla ok
kurdeee
łooo co się dzieje, ze nie tylko Alexis gra pressing :D
hahahh Wenger z fanami CFC, może ich wkurzy i mu nawalą :D
dobrze, że Cesc nie gra i Willian
Wenger jak zwykle ma swoich pupili to jest nieprofesjonalne i tyle. Iwobi to tragedia są lepsi obecnie od niego.
IWOBI ohhh nooooooooooo
2 golami. , pisze z tel
Pewn przegramy , ale na pewno nie będzie pogromu 2 górami góra w łeb. Jakaś nadzieja jest o ile wega wybierze dobry skład.
Ja i tak czekam strasznie na to , aż będziemy mieli nowego menedzera
Sanchez się lepiej spisywał na szpicy.
W tym meczu to już na pewno trzeba wziąść szybkie skrzydła i Alexa na ataku. Jak wyjdzie Iwona będzie porazka
Hejka wiecie może o której są skoki ?
W styczniu raczej nie wygra ,ale biorąc cały sezon pod uwagę to jest najlepszy bez dwóch zdań
Gunnersaurus , a kto jest nominowany ?
Iwobi
I tak wyjdzie Iwona nie Perez
Nic nie poradzę nie cierpię go z każdym rokiem coraz bardziej. Kibicuje już bardzo długo on nie osiąga wyników. Następnym razem postaram się go nazywać Wengerem ,ale jest ciężko.
Dominik i tak dziad podpisze czeka aż szum minie
Ta słaba psychika drużyny zbudowana została przez Wengera to tak jak niektórzy rozpieszczaja dziecko i nie wiedzą ,że mu krzywdę robią. Tak samo Wenger zrobił z naszymi piłkarzami niestety , ale nowy menedżer będzie musiał zrobić czystki bo niektórzy już się z wengrera mogą nie uleczyć. Ja spotkania z cfc nie ogladam
póki Wenger będzie znami zawsze będziemy ciotami!!!
łamag Coq scodzi
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Coq zawsze był słaby to wy sami wymyśliliście jego legende.