Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27159 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 56 z 679 (komentarze od 2201 do 2240):
Saka musi brac na siebie gre
Merino nadal ogluszony czy co?
Nabijajmy ich na rozne : d
Pezed reprami musi byc dobry humor
Zle to wyglada ,ale juz tak pare razy bylo w tym sezonie. Wierze ,ze nasi to wygraja
@Furgunn:
Ktokolwiek byle nie on ,co masz do Granita
Sobra proba Rice
Cos slabo Bayern dzisiaj
Kontuzje sesko i romero.
Pisalem wczorwj ,ze padnie goli i bedzie fajny mecz nie zaluje chodz zaczeli slabo 1 polowe
I bardzo dobrze remis
Mbuemo w fantasy
Powiem wam ,ze jutro Toty vs Utd moze byc fajny meczyk i sporo goli.
Myslalem, ze Inter zleje Kairat ,a tu nic mamy 2 miejsce to teraz mecz na szczycie w****c *****om i jako jedyni bedziemy z kompletem bo czuje ,ze Atletico zatrzyma u siebie makaroniarzy.
@bobslej22:
a to nie wiedzialem :P
Mourinho zaraz poleci z nastepnego klubu i zaraz Legie bedzie trenowal.
Nigdy gnidy nie lubilem, ale że 10Haag go leje to juz wstyd.
Heyka zna sie kto na AI ten caly Gemini flash przechowuje gdzies moje zdjecia? jesli generuje na ich bazie ,przerabiam je
no to awansik z 4 na 3 miejsce po tej kolejce bo Inter raczej wygra z Kaima
No to Diaz z nami nie zagra ,elegancko
@Matelko:
multiliga
@Fanatic:
Bedzie na odwrot
@Furgunn:
Na bank , w eng lidzs nas nie lubia
@Furgunn:
Z pierwszej perspektywy myslalem ,ze faul.
Mowilem ,ze sedzia dobeze sedziuje poza noorgarda kartka
White taki zjazd zalicza ,ze glowa boli
White jaki osioo , z****l nam passe
@ozzy95:
Poza tym incydentem dobrze sedziuje nie ma sie do czego doczepic
Noorgard zolta za to ,ze go sfaulowali xD
Dowman 15 lat najmlodszy zawodnik w historii LM ,ale chyba komwntujacy tego nie ogarneli
Ile ten chory ma wzrostu
Dowman dawal rade z Brighton to z czechami tez da rade.
Jak saka zejdzie z kontuzja to jebne. Cos nie tak z tym Arsenalem
Dla mnie to nie jest normalne co roku mamy mnostwo kontuzji poza jednym sezonem
@Mastec30:
Ja tam jestem spokojny , oni leje samych ogorkow narazie ta ich passa dobra ,ale bez przesady. U siebie spokojnie mozemy wygrac.
Siema ma ktos koszulke authentic z arsenalu jak sie nosi wzgledem repliki?
Victor Gyokeres is not involved today Arsenal traning
Charles Watts
@SunTzu:
lubie rocka , a troche wypilem i tak jakos wyszlo. Znajomi poszli, a ja chyba musze isc w kimono bo jutro do pracy :D
Yeah, Julian!
Yeah!
Aw!
Alright, lemme tell you
Julian, it's a hungry world
They're gonna eat you alive, son, oh-yeah
Oh, Julian, when their fangs sink in
I'll stitch you, but then I gotta throw you back in, oh
You just try and sleep, even though you're alone
You just close your eyes, boy, you dream of home
The light is always on, you just keep that in mind
When you wake in the morning, you'll be satisfied
'Cause there is always a wrong to your right
And there will always be a war somewhere to fight
And God knows I've had some rough fuckin' years
Ooh, oh Lord, oh Lord, keep on keeping on
Julian, I thought I told you this
But I guess I was wrong, yeah, yeah
Oh, Julian, it probably scares you now
In the future it counts, you gotta trust me, trust me, yeah
So hide this song away for a darker day
When you're down on your knees, screaming "Oh, Lord"
I am always there, you just keep that in mind
When you wake in the morning, you'll be satisfied
'Cause there is always a wrong to your right (yeah)
And there will always be a war somewhere to fight (ooh)
And God knows I've had some rough fuckin' years
Ooh, oh Lord, oh Lord, keep on keeping on
La, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la
Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah
La, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la
Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah
La, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la
Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah
La, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la
Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah
There is always a wrong to your right
And there will always be a war somewhere to fight
God knows I've had some rough fucking years
Ooh, oh Lord, oh Lord, keep on keeping on
La-la-la-la, la-la-la-la
Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah
La, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la
Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah
La, la-la-la-la, la-la-la-la, la-la-la-la
Yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah-yeah
La, la-la-la-la...
Hochland jest najlepszym obecnie napastnikiem, ale ogolnie nie lubie zadnej topowej gwiazdy Messi ,Ronaldo, Haaland ,CR wszyscy to zjeby mam nadziej, ze naszym nie odjebie palma bo Saka czy Rice wygladaja na ogarnietych gosci.
Yamal to juz w ogole sie odkleil.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Z dupy ta kartka ,przesadzil sędzia