Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27159 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 57 z 679 (komentarze od 2241 do 2280):

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 19:40

@ksowa90:

Mysle, ze damy rade ,ale daleki jestem dopisywac nam 3pkt.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 18:07

@Dawid04111:

Najlepszy remis, patrzac na terminarz to City potraci wiecej pkt od LFC cos czuje.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:54

@alexis1908:

Jakbysmy nie kochali pilki klubowej to final mistrzostw swiata to chyba najwazniejszy mecz dla kazdego pilkarza. Oglądałem cala Francja grala wielkie gowno Mbappe sam gral przeciwko calej Argwntynie i nie ma w tym przesady,a ktos tu mowi ,ze jakis Isak jest lepszy.

Typ eliminacji nie moze przejac ze Szwecja grajac z Kosowem.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:52

@Marzag:

Eze tez przyszedł pozni i prezentuje sie 3 klasy lepiej

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:49

@Marzag:

Daj spokój ile mamy mu dac czasu tego przygotowania to nie jest 2 kolejka ligowa.

No tak wcale Mbappe nie strzelal calkiem niedawno Realowi czy jeszcze w psg zdobyl hatricka na Camp Nou.
Gosc ma z 60 goli w LM , nie lapcie mnie za jakies drobne bledy bo pisze z pamieci.

Chcesz reg czy mie w swiecie pilki mbappe jest lepszy od isaka

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:45

@Damper:

Niby tak ,ale teraz Arsenal gra jeszcze bardziej defensywnie niz wtedy sytuacji bylo wiecej sporo marnowal jak sie ogladalo nasze mecze.
Moim zdaniem Gyok to lepszy egzekutor.
Kai sie przyda na lawke.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:31

@arsenallord:

Marzag i kibice czerwonki : d

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:25

@Marzag:

To bylo durna odpowiedz.

Mbappe zjada Isaka i osiagnal od niego dyzo wiecej w pilce chyba 90% ludzi na swiecie by to powiedziało. Isak robil kolo 20 goli w eng lidze i jest bardzo dobry, ale ma dobrego wejścia w zespol LFC i teraz sie polamal.
W jakim wieku eksplodowal Mbappe ,a w jakim szwed. Gosc w Sociedad to byl przecietniak.

@Damper:

Nie poprawi sie tylko poprawia sie to sie dzieje.
Kaia pamietam potrafi spieprzyc strzal z 5m lub sam na sam. Strzaly na bramke szwed ma o niebo lepsze i przyzwyczaja sie do druzyny.

Zobaczymy kto ma racje

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:14

@Damper:

Gyokeres dopiero wchodzi do druzyny z kazdym meczem jest lepiej przeciez to widac.
Chyba ,ze ktos nie oglada spotkan tylko czyta kanonierzy.com to wtedy moze odniesc inne wrazenie.

Kai juz wykonczenia nie poprawi , wiec predzej Gyok sie zgra z zespolem i zacznie dobrze odgrywac i trzymac pilke bo zagral tu raptem parenascie spotkan ,a nie dobija do 100 jak Kai

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 16:02

Co do Havertza to dobey gracz ,ale przeplacony z chora tygodniowka. Trzeba go wykorzystywac bo sie przyda szwed tez musi odpoczac.
Szwed wczoraj pokazal ,ze moze robic to co Kai odgrywac partnerom i trzymac pilke.
Za to Kai nigdy nie bedzie dobrym egzekutorem dlatego koniec koncow to Gyok bedzie pierwszym wyborem.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 00:33

Ja mam wrazenie ,ze pare osob tu chce ,zeby szwed byl niewypalem i umniejszaja nawet jak zagra swietny mecz. Dzisiaj zagral niemal bezbłędnie. Dla niektórych lepiej miec racje ,od poczatku go krytykowali i wolo sesko i havertza , lepsza ich racja niz dobro klubu.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 02.11.2025, 00:18

@Theo10:

Przyzwoity ty jaka sobie robisz gosc by wszedzie powinien miec dwie asysty. Przy drugim golu tez pieknie zagrwl do Trossarda. Po 1 polowie motm , jesli ktos byl od niego lepszy to tylko Rice ,ale Gyo nie mogl zagrac w 2 polowie.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 01.11.2025, 23:36

@Marzag:

Odkąd do nas przyszedl nasz najlepszy zawodnik.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 01.11.2025, 22:40

Wygrac z Sunderlandem ,a LFC z City na remis.

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 01.11.2025, 21:44

Spalony jak uuujjjj ,asystent im kibicuje

Komentowany temat: Zadanie wykonane! Arsenal pokonuje Burnley 2-0 01.11.2025, 20:24

@Jogurt:

Wygrac z Sunderlandem i mamy repki gdzie sporo pilkarzy wroci do gry. Lfc gra z city to bedzie mega wazny mecz z czarnymi kotami.

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 19:21

@vitold:

tak mam 1k do wygrania za 5pln , dawali mi 30zl cashback, ale pierdziele i sie oplacilo :D

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 18:36

psg ,ze zdjebie mi ryzykowny kupon na ktorym wchodzily kursy po 3.65 ,ja pierdu

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 17:49

2 polowa obrzydliwa ,szkoda ze chociaz gola nie ma.

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 17:31

Nasi chca wygrac juz bez wysilku

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 17:10

Szwed kontuzja lub odpoczynek ,ale i tak sie wkurzylem liczylem na kolejne gole

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 17:10

@vitold:

Nie mam konta na devilpage ,ale czytam juz byly komentarze tam ,ze beda sie bili o mistrza hahahah

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 17:09

Czemu Gyoka zdjal ?

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:48

@vitold:

W tym wieku to on posywa co sie nawinie , z jedna jest oficjalnie byle sie z kims pokazac.

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:46

@Jogurt:

Artra im powiedzial ,ze w stycznou kupuje LS , albo zaczna grać

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:42

Znow pieknie szwed ,a saka zle nie wiem nie poznaje go dzisiaj.

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:40

Trossard spokojnie mogl przejac ta pilke

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:39

@Marcel90:

Malo powidzianie mogl juz mieć 2 asysty i poza tym pare razy ladnie pogral

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:38

@swistak86:

Nie no szwed zdecydowanie najlepszy dzisiaj

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:37

Kocham Rice

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:34

Gyok chyba sie przyzywczaja do grania Arsenalu mowilem ,zeby poczekac znow dobra akcja
Narazie motm

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:33

@vitold:

Dzisiaj poza golem bardzo dobrze sie prezentuje wiec takie komentarze byly by smieszne

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:31

Co szwed dzisiaj gra

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:31

@vitold:

Po to kupilismy napastnika bo wlasnie ze slabszymi mielismy problemy i mnostwo remisow w zeszlym sezonie. W epl nie ma slabych druzyn

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:29

@Marzag:

No mial prawo strzelic masz racje. Sace moge raz wybaczyc : _

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:28

Gyok mi sie dzisiaj podoba

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:27

Welbeck przezywa druga mlodosc :)

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:26

@Marzag:

Mogl w sumie strzelac ,ale podanie bylo by pewniejsze. Slabo uderzyl , szkoda

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:24

Brzydko teraz saka powinien podax

Komentowany temat: Wyjazd na Turf Moor: Burnley vs Arsenal 01.11.2025, 16:17

Stwierdzilem w fantasy ,ze lepiej kogos z obrony od nas miec. Za kolejke biore Gabriela w sumie tez punktuje

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady