Komentarze użytkownika BizoNxd6

Znaleziono 3740 komentarzy użytkownika BizoNxd6.
Pokazuję stronę 86 z 94 (komentarze od 3401 do 3440):

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 16.12.2019, 12:38

Wiadomo sezon ten i postawa w lidze pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o Napoli, aczkolwiek tam są dużo większe szanse niż u nas na tą LM niestety.

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 16.12.2019, 12:37

@FabsFAN

No nic dobrego, tym bardziej że zwalniają im trenera po wygraniej 4-1 i jeszcze ma przyjść do nas, chociaż Ancelotti może by coś zdziałał, nie wiem nie wypowiadam się w kwestii trenerów dostępnych na rynku. Arteta miał przyjść, jakiś Nuno a niema nic także no zobaczymy jak się potoczy.

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 16.12.2019, 12:32

@FabsFAN

No i to jest najgorsze w tym wszystkim...

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 16.12.2019, 12:28

No to Coquelin zrobił krok w przód przechodząc do Valencii XD to jest dramat jak człowiek widzi, że taka Valencia jest w LM a my w LE...

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 16.12.2019, 12:22

No to teraz jak na nasz klub przystało. Czekamy na losowanie LE!.

Komentowany temat: Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City 15.12.2019, 18:31

@Mickeylo

Uwierz ta Miediema by poskładała naszych zaangażowaniem.

Szkoda, że nie idzie zrobić takiego deala, że kasa za Pepe zostaje u nich ta 1/4 czy tam ile z 40mln i oddajemy im tego żółtodzioba. Drugi Gervinho sie szykuje ba nawet on więcej robił.

Szkoda godać, niby człowiek się łudził a jednak wiedzioł...

Super niech wszyscy boczni niech dostaną kontuzji :)...

@Tevez

Pierwszy raz można się z tym zgodzić...

Ależ piękna obronaa!

Aha XDD

Gabigol!

Komentowany temat: Sonda: Arsenal nie zagra w europejskich pucharach 15.12.2019, 15:10

Każdy kibic naszego klubu miał prawo tak sobie pomyśleć, bo gramy padaczkę. Zobaczymy dzisiaj co będzie z City ale coś się boję, że jak wyjdzie Luiz to będzie gwałt.

Komentowany temat: Balague: Arteta więcej niż gotowy na Arsenal 13.12.2019, 16:46

Wiecie co? A ch*j jest ryzyko jest zabawa gorzej w tym sezonie być nie może, dawaj do nas Arteta wiadomo jako pierwszy klub brać Arsenal to bardzo duże wyzwanie, ale mam nadzieję, że podoła. Po meczu z City pewnie zasiądzie u nas najprawdopodobniej. Oby tak było.

Komentowany temat: Saka po meczu ze Standardem 13.12.2019, 09:29

Nie że coś, ale ta grupa powinna być już dawno temu wygrana i to powinna być formalność.

Komentowany temat: Zrobić swoje i zapomnieć: Standard Liege vs. Arsenal! 12.12.2019, 19:31

Janucha zapisz se gdzieś strimsworld tam zawsze jest.

Komentowany temat: Emery obejmie Everton? 09.12.2019, 14:38

No to nieźle XD a my nadal z niczym...

Komentowany temat: Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1 06.12.2019, 13:38

@Mado23

Ale powiedział też, że wróci najwcześniej w Czerwcu 2020 także Allegri na pewno nie przyjdzie, jest mega problem z trenerami obecnie i naprawdę nie mam pojęcia kogo zatrudnimy...

Komentowany temat: Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1 06.12.2019, 11:01

Jak ja widzę torreira do wylotu, to się puknijcie co niektórzy wczoraj ostro zasuwał kilka spoko odbiorów, wbije w rytm meczowy i będzie z niego rzeźnik.

Komentowany temat: Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1 05.12.2019, 23:09

Wygrali lepsi, co tu dużo mówić, statystyka to potwierdza i to jest przykre, że nawet na Emirates dostajemy ostro w dupala.

Komentowany temat: Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1 05.12.2019, 22:45

BTW. Rudzki to pała.

Komentowany temat: Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1 05.12.2019, 22:43

Torreira dzisiaj całkiem spoko!

Komentowany temat: Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1 05.12.2019, 22:22

No od początku mieli tak cisnąć!!!

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 22:09

Patrzeba nam jednego...

#YayaSanogo

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 22:00

Jedno było pewne *

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 22:00

Przy Wengerze jedno było, mieliśmy dominację i posiadanie piłki na Emirates praktycznie zawsze!

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 21:56

Auba naprawdę robi dla nas mega dużo, gość jest głową Arsenalu obecnie...

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 21:51

Masakra masakra to jest dramat...

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 21:48

Ale Leno paleno się u nas namęczy ja jebie

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 21:08

@Jacek1s

Ooo to super, dzięki za info!.

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 21:04

Ktoś się orientuje, czy nasz mecz puszczają na którymś kanale? na C+ np.?

Komentowany temat: Uratować tonący okręt: Arsenal vs. Brighton! 05.12.2019, 17:48

Dzisiaj TYLKO WYGRANA. MUSIMY W KOŃCU ZBIERAĆ U SIEBIE PUNKTY!!!!

Komentowany temat: Arsenal vs Leeds United w trzeciej rundzie Pucharu Anglii! 02.12.2019, 21:27

Auba też spoko, że gdzieś go umieścili. Gość jest dobry ale na najwyższy lvl wskoczyłby w Realu lub Barcy nima co gość miałby pewnie top10 z palcem w...

Komentowany temat: Arsenal vs Leeds United w trzeciej rundzie Pucharu Anglii! 02.12.2019, 21:26

@Jacek1s

Zgadzam się z tobą w 100%.

Komentowany temat: Arsenal vs Leeds United w trzeciej rundzie Pucharu Anglii! 02.12.2019, 21:17

Chociaż nominowana nasza Vivianne, jeszcze u nas sporo ugra kobiety mamy bardzo zdolne i chociaż z nich możemy być dumni!

Komentowany temat: Nowa mentalność, stare demony: Norwich 2-2 Arsenal 02.12.2019, 20:56

A jak tam nasza Vivianne Miedema? Ugra coś?

Komentowany temat: Nowa mentalność, stare demony: Norwich 2-2 Arsenal 02.12.2019, 20:48

W tym roku będzie wyżej wraz z immobile

Komentowany temat: Nowa mentalność, stare demony: Norwich 2-2 Arsenal 02.12.2019, 20:44

Fajnie, że nasz mlodziak był nominowany.

Komentowany temat: Nowa mentalność, stare demony: Norwich 2-2 Arsenal 01.12.2019, 17:14

@Elastico07

Odniosłem się do twojej odpowiedzi, że słyszysz to od 1,5 roku. Nie czytałem twoich wcześniejszych komentarzy odnośnie poprawy stylu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady