Komentarze użytkownika Camillo144

Znaleziono 3354 komentarzy użytkownika Camillo144.
Pokazuję stronę 3 z 84 (komentarze od 81 do 120):

Komentowany temat: Wenger na temat transferów 11.07.2017, 09:00

@Slaviola: Poprawione. ;)

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 03.07.2017, 13:43

Zastanawiam się jak obok Xhaki wyglądałby Toral, na wypożyczeniach w Birmingham i Rangersach dawał radę.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 02.07.2017, 23:00

@Ranczomen: Pierwszy raz o nim słyszę, ale mam ograniczone zaufanie do dziennikarzy z Ameryki Płd.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 02.07.2017, 22:40

@pauleta19: I nazwisko na "B".

Komentowany temat: "Arsenal powinien pozostać przy obecnym ustawieniu" 01.07.2017, 22:22

@kdm: Myślę, że Masterowi nie chodziło o samo ustawienie, a o założenia taktyczne.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 19.06.2017, 00:32

@Gunner012: Czołową postacią chyba nie był, ale zagrał w 27. meczach.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 18.06.2017, 01:11

@mistiqueAFC: Eh, to ta pora, z rozpędu przeczytałem najbardziej... Wybacz e-kolego. ;)

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 18.06.2017, 01:07

@mistiqueAFC: Nie da się wybrać jednego, jest tylu znakomitych aktorów, których nazwiska już tutaj padły i trudno wytypować tego jednego.

Komentowany temat: Nowa odsłona Kanonierzy.com - witamy! 17.06.2017, 16:53

@mitmichael: Gdzie transmitują ten puchar?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 17.06.2017, 12:38

@simpllemann, to wiele wyjaśnia.

Komentowany temat: Manchester City zainteresowany Chrisem Willockiem 10.06.2017, 19:36

@kaman17, nie w City, a United.

@youngd, nie, to wywiad z guardiana.

Komentowany temat: Dominacja na wyjeździe: Stoke 1-4 Arsenal 13.05.2017, 20:29

@prezes77, mam blisko do Rybnika, więc chętnie bym coś takiego ogarnął.

Komentowany temat: Ważne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Manchester United 07.05.2017, 23:01

@pauleta19, Holding popełnił jeden błąd, dość poważny, ale ogólnie zagrał dobrze. Miał też wpływ na drugiego gola. Chyba trochę przesadzona ta twoja ocena.

Komentowany temat: Ważne zwycięstwo, Arsenal 2-0 Manchester United 07.05.2017, 19:31

@Marioht, wszyscy lub większość kibiców wie, że w Arsenalu nie dzieje się najlepiej, ale to nie oznacza, że nie możemy cieszyć się ze zwycięstwa z rywalem.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 15.04.2017, 23:19

@schnor25, wolałbym opcję Costa - Alexis.

Komentowany temat: Özil: Nie przejmuję się krytyką 09.04.2017, 21:01

@Ikar13, 7 w PL, 3 w CL i 1 w FA Cup.

Komentowany temat: Bez rozstrzygnięcia: Arsenal 2-2 Man City 02.04.2017, 20:31

@arsenal159, przy drugim golu zawiniła cała defensywa.

Komentowany temat: Równia pochyła w dół: WBA 3-1 Arsenal 18.03.2017, 21:32

@Mihex, Jonker z Ljungbergiem dobrze się spisują.

Komentowany temat: Wenger po meczu z Lincolnem 13.03.2017, 01:57

@Argudo, pytanie dotyczyło tego, czy któryś z zawodników zawiódł Wengera.

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 28.02.2017, 19:46

Jeśli Allegri powiedziałby coś takiego to raczej komuś zaufanemu, kto nie poleciałby z tym do prasy.

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 27.02.2017, 14:40

@simpllemann, mecz z Bayernem to nie było mordobicie, to był zwykły gwałt.

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 26.02.2017, 22:12

@Sparku, niech strzelą jeszcze 3 to pójdę z tobą.

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 26.02.2017, 22:02

Postawiłem na Real z handicapem.

#ekspert

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 26.02.2017, 21:53

@mistiqueAFC, grał, z Fiorentiny przeniósł się do Romy.

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 26.02.2017, 21:51

A ja od tego sezonu jestem fanboyem Napoli, z wiadomych powodów.

Komentowany temat: Trzeźwo rozpocząć nowy rok: Arsenal - Crystal Palace 31.12.2016, 22:33

To ja wam dotrzymam towarzystwa. ;)

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 28.12.2016, 15:57

@Novazzy, na łuk nie trzeba mieć pozwolenia. Na kuszę wymagane jest to co na broń palną.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 20.12.2016, 22:17

@DawidKan; A czym różni się hiszpański w Chile od tego w Hiszpanii?

Komentowany temat: Aguero nie zagra z Arsenalem 05.12.2016, 15:11

Fernandinho ma 3 mecze zawieszenia, więc również z nami nie zagra.

Komentowany temat: Absolutna dominacja: West Ham 1-5 Arsenal 04.12.2016, 13:20

@Kons, będzie, w sobotę o 20:30.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 02.12.2016, 16:12

W tym samym wywiadzie Özil mówi, że jest szczęśliwy w Arsenalu.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 25.11.2016, 23:45

Orientacji się nie wybiera, ją się czuje.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 21.11.2016, 00:27

@Hubertus888, mam nadzieję, że to był żart.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 13.11.2016, 15:47

@TerrorMachine, http://www.premierinjuries.com/

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 12.11.2016, 23:28

@Kanonier204, golf to bardzo przyjemny sport, nawet miałem okazję zagrać.

Komentowany temat: Grad bramek na Emirates, Arsenal gromi Łudogorec 6-0 19.10.2016, 23:16

@Gunnerrsaurus, Arsenal potrafił wykorzystać to, że czasem cała obrona wychodziła wyżej, gdy bronili blisko bramki byli dobrze ustawieni. I zaznaczam, że mam na myśli tylko pierwszą połowę.

Komentowany temat: Grad bramek na Emirates, Arsenal gromi Łudogorec 6-0 19.10.2016, 23:09

W pierwszej połowie Łudogorec dobrze ustawiał się w obronie co utrudniało budowanie akcji.

Komentowany temat: Emocjonalny rollercoaster! Arsenal 3-2 Swansea 16.10.2016, 23:21

Obie części "Obecności" jak dla mnie słabe.

Komentowany temat: Tygrysy w osłabieniu, czyli 4-1 dla Arsenalu! 18.09.2016, 21:30

@simpllemann, Tottenham cały mecz przeważał, ale zawiodła ich skuteczność.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
7.96
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl