Komentarze użytkownika Cesc1994

Znaleziono 4613 komentarzy użytkownika Cesc1994.
Pokazuję stronę 106 z 116 (komentarze od 4201 do 4240):

Komentowany temat: Wenger: Walka o pozycję lidera dodatkową motywacją 19.11.2010, 18:06

GO GO GUNNERS!!!

Komentowany temat: Sagna: Interesują mnie tylko trzy punkty 19.11.2010, 15:27

Tylko nas nie zawiedź Bac!
Liczę na niego jak i na cały zespół.
A w ogóle wie ktoś czy Laurent na jutro wraca?

Komentowany temat: Sagna: Interesują mnie tylko trzy punkty 19.11.2010, 15:21

Tottenhamu a nie Tottenahmu:D

Komentowany temat: Już nie Flappyhandski... 19.11.2010, 15:14

Ja od początku wierzyłem w Łukasza i widzę że to się opłaciło bo teraz faktycznie gra świetnie - na miarę swojego talentu.

Komentowany temat: Van Persie polecał Van der Vaarta 19.11.2010, 10:38

Mam nadzieję że jutro powstrzymamy Rafaela i Bale'a. Bez nich Tottenham nie istnieje.

Komentowany temat: Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 19.11.2010, 10:08

sport.wp.pl/kat,1728,title,Lewandowski-w-jedenastce-gwiazd,wid,12866145,wiadomosc.html

Sagna w międzynarodowej 11 tygodnia:)

Komentowany temat: Spotkania fanów w całej Polsce na derby ze Spurs! 18.11.2010, 19:36

Arsenal1994 ---> Coś o tym wiem. Też mam 16 lat i chętnie bym poszedł ale nie mam nawet nikogo znajomego kto kibicuje Arsenalowi. Trudno - obejrzę w tv.

Komentowany temat: Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2010, 17:58

stefcio15 ---> Haha:D dobre

Komentowany temat: Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2010, 16:37

batofator --> Dokładnie o to mi chodziło. Po prostu patrząc na grę Czelsi w ostatnim meczu można przypuszczać że będzie im baaaardzo trudno nie tracić bramek.
A za dodawanie tego linka wszystkich przepraszam. Chociaż nie dodawałem go do WSZYSTKICH news-ów a ledwo do DWÓCH! Rozumiem jednak wasze niezadowolenie.

Komentowany temat: Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2010, 13:45

concrete13 --> Oczywiście:D nie trudno się domyślić... Może faktycznie przesadziłem z tą radością. Powiem tak: cieszę się jedynie z tego że nie tylko my mamy duuuuży problem z kontuzjami (jak to zazwyczaj bywa).

Komentowany temat: Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2010, 13:39

concrete13 > zgadzam się ale mimo tego ta wiadomość wywołała u mnie uśmiech na twarzy. Patrząc na ostatni mecz Czelsi to Terry jest im niezbędny...

Komentowany temat: Van Persie o transferze Afellaya 18.11.2010, 13:31

Dobra wiadomość:) tym bardziej jeżeli będzie pauzował kilka miesięcy!

Komentowany temat: Van Persie o transferze Afellaya 18.11.2010, 13:30

sport.wp.pl/kat,1744,title,Terry-zalamany-Nie-moge-dluzej-z-tym-grac,wid,12853506,wiadomosc.html

Komentowany temat: Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2010, 13:22

Dobra wiadomość:) tym bardziej jeżeli będzie pauzował kilka miesięcy!

Komentowany temat: Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2010, 13:21

sport.wp.pl/kat,1744,title,Terry-zalamany-Nie-moge-dluzej-z-tym-grac,wid,12853506,wiadomosc.html

Komentowany temat: Kanonierzy wracają na 2. miejsce! Everton 1-2 Arsenal 18.11.2010, 09:01

Thx

Komentowany temat: Kanonierzy wracają na 2. miejsce! Everton 1-2 Arsenal 18.11.2010, 08:49

Mam pytanie gdzie mogę zobaczyć wyniki ze wszystkich wczorajszych meczów towarzyskich?

Komentowany temat: Fabiański o Euro 2012 17.11.2010, 18:29

I jeszcze z Robertem na ataku dzisiaj. To chyba bramki nie strzelimy;/ Lubię Roberta i uważam go za duży talent ale jego skuteczność mnie poraża!

Komentowany temat: Fabiański o Euro 2012 17.11.2010, 18:17

Mam nadzieję że Fabian dzisiaj będzie miał trochę roboty i się wykaże. Mam nadzieję że chociaż remis dzisiaj wywalczymy tym bardziej że nie gra Drogba i Kalou

Komentowany temat: Kanonierzy wracają na 2. miejsce! Everton 1-2 Arsenal 14.11.2010, 19:03

I tak gra Czelsi jak niema Terry'ego...

Komentowany temat: Kanonierzy wracają na 2. miejsce! Everton 1-2 Arsenal 14.11.2010, 18:56

Cole asysta! Gratulacje!!!

Komentowany temat: Kanonierzy wracają na 2. miejsce! Everton 1-2 Arsenal 14.11.2010, 18:51

Tym bardziej że nie gra Pippo i Pato:(

Komentowany temat: Kanonierzy wracają na 2. miejsce! Everton 1-2 Arsenal 14.11.2010, 18:50

4cesc44 > no ja mam nadzieję że wygra Milan ale znając życie pewnie Inter ich rozwali:/

Komentowany temat: Kanonierzy wracają na 2. miejsce! Everton 1-2 Arsenal 14.11.2010, 18:32

HAHA! Szykują się już tylko 2 pkt straty do The Blues! Wielkie brawa dla Sunderlandu!!!

Komentowany temat: Do przerwy: Everton 0 - 1 Arsenal 14.11.2010, 13:06

Niestety jestem na imieninkach u babci, która rzecz jasna nie posiada Cyfry+ ani internetu... Jeszcze raz DZIĘKI!:D

Komentowany temat: Do przerwy: Everton 0 - 1 Arsenal 14.11.2010, 13:05

Dominika93; maslok; Wielkie dzięki!!!

Komentowany temat: Do przerwy: Everton 0 - 1 Arsenal 14.11.2010, 12:59

Witam. Mam ogromną prośbę żeby ktoś napisał mi jaki będzie wynik po I połowie i po meczu sms-em!!! Oto mój numer: 792650227!!! Będę baaaaaaaardzo wdzięczny! Proszę niech ktoś się zgodzi

Komentowany temat: Do przerwy: Everton 0 - 1 Arsenal 14.11.2010, 09:03

Jeszcze się przypomnę ok. 13

Komentowany temat: Do przerwy: Everton 0 - 1 Arsenal 14.11.2010, 08:46

Mam prośbę: czy ktoś mógłby mi napisać sms-em jaki będzie wynik po I połowie i po meczu??? Oto mój numer telefonu: 792650227.
Bardzo mi zależy i będę bardzo wdzięczny:)

Komentowany temat: Oficjalnie: Wojciech Szczęsny podpisał nowy kontrakt 13.11.2010, 17:02

armata_PL > no tak:D dzięki...

Komentowany temat: Oficjalnie: Wojciech Szczęsny podpisał nowy kontrakt 13.11.2010, 16:57

która minuta w meczu man. city vs birmingham???

Komentowany temat: Howard: Fabiański jest świetny 12.11.2010, 10:59

A zimą Manuela się sprzeda

Komentowany temat: Howard: Fabiański jest świetny 12.11.2010, 10:59

Fabian jest 100 razy lepszy niż Almunia i mam nadzieję że jak ten drugi wróci po kontuzji to będzie 3 bramkarzem...

Komentowany temat: Chamakh zawodnikiem meczu 11.11.2010, 12:58

Wie ktoś kiedy będzie cały mecz do pobrania???

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 11.11.2010, 12:57

Wie ktoś kiedy będzie cały mecz do pobrania???

Komentowany temat: McCarthy pod wrażeniem postawy Fabregasa 11.11.2010, 12:57

Wie ktoś kiedy będzie cały mecz do pobrania???

Komentowany temat: Świetny mecz Fabiańskiego, Chamakh trafia dwa razy! 11.11.2010, 12:57

Wie ktoś kiedy będzie cały mecz do pobrania???

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 07.11.2010, 20:55

Te wywiady z Arsene'm znam już na pamięć. Co mecz taka sama wypowiedź...

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal vs Newcastle 07.11.2010, 19:26

Ocena Fabiańskiego jest śmieszna! To nie on przegrał na mecz! Zgadzam się że zawalił ale najgorzej jak dla mnie zagrali Cesc i Chamakh! A i Kościelny nie jest bez winy przy tym golu więc skąd to 6.5???

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal vs Newcastle 07.11.2010, 19:22

A tak czekałem na te oceny:/ Trochę się zawiodłem bo nie oddają do końca tego, kto jak dzisiaj grał...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady