Komentarze użytkownika ChatCrapGetBanged

Znaleziono 4925 komentarzy użytkownika ChatCrapGetBanged.
Pokazuję stronę 1 z 124 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 03:35

Wykorzystam ten moment nocnej ciszy i spokoju by się ostatecznie z Wami pożegnać. Żegnałem się już wielokrotnie i zawsze jakoś sentymentalnie wracałem, ale tym razem zatroszczę się o brak możliwości powrotu przez zwyczajny brak możliwości zalogowania, bo jednak po alko szczególnie mnie jakoś tutaj ciągnie. No ale ta możliwość już umrze, a następnego konta naturalnie nie będzie. Na trzeźwo trzyma mnie lojalność wobec ziomków a po alko nie ogarnę motywu tworzenia konta, więc już chyba bezpieczny będę. Tak więc na żadne PW już nie odpiszę, chociaż czekałem na pewne wyjaśnienia, ale już mniejsza z tym. Kontaktu ze mną innego nie ma, więc w sumie to żegnam CAŁĄ ekipkę już na zawsze. Fun times. Naprawdę ciekawie było poznawać Was wszystkich, to prawie 10 lat odkąd założyłem konto nie spodziewając się, że k.com stanie się moim stylem życia. Że poznam tu ziomków z którymi założę konfę na gie gie i będę opowiadał życiowe historie z poznawania pierwszej niuni i będę pytał o rady, pozdrawiam @songoku95 (?), nie gadaliśmy od lat, ale niektóre rozkminki se dalej pamiętam. Ty mi chyba podrzuciłeś nutkę darin - extra odrinary love, kozacka nutka mordeczko, aż se puszczę w imię dawnych czasów. Pozdrawiam @Rafson95, który ostatnio zrobił aferkę z koronawirusem i zawinął manatki bo zciotował chyba xdddd No ale nasza znajomość też mocno wpłynęła na moje życie. Pozdrawiam @Sewer bo to najlepszy człowiek jakiego w życiu poznałem i moje odpały zniszczyły tę relację, ale naprawdę wspaniała morda u której zawsze miałem wsparcie i teraz jak se to piszę to mam łzy w oczach, tak lubię tego człowieka. Pozdrówki @RahU oczywiście, bo Ty jakoś to wszystko umożliwiłeś stworzeniem tej strony, mam nadzieję, że Ty, bo przecież Erykowi parówie nie będę dziękował. Dużo osób bym tu musiał wyróżnić i nieco by to na wartości straciło, więc poprzestanę na nickach które już wymieniłem. Ale pamiętam o wszystkich. Były haxy, były zakłady, były fejsbuki, były discordy, mnóstwo rzeczy było, a ja zawsze chciałem stać gdzieś w centrum tego. Ale ta historia się dziś kończy i już o mnie więcej nie usłyszycie. Zawsze chciałem, żeby była heca no i włożyłem w to wysiłki, mam nadzieję, że zapamiętacie te lepsze chwile raczej, parę fajnych żarcików skminiłem które powinny pozostać na zawsze. Popadam w egzaltację jak imbecyl, to taki follow upik którego nie musicie kminić, no ale serio z serducha sobie piszę. Pozdrowię jeszcze cyferkowego michała który słuchał moich alko-ścieków na discordzie, co pozwoliło mi przetrwać ciężkie chwile, i pozdrowię NBW który ogarnia życie w nieco podobnym sposobie do mnie, dzięki czemu nie czułem się tu tak bardzo samotny. No i Patriko, że był ostatnią mordeczką z którą tutaj pogadałem. Kurde, naprawdę jakbym chciał, to mam całą masę historii z kanonierskich znajomości które przełożyły się na realne życie. Aż ciężko w to uwierzyć. Ale niech zostaną jak są. W klasycznym "kto ma wiedzieć ten wie". Nara mordeczki. Wiecie co dalej. Niestety czy stety.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 02:33

@Patriko

Dobranoc!

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 02:28

@Patriko

No sprawdziłem teraz i żałuję, nie ma co ukrywać. Ty takim patusem jesteś? :D

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 02:20

@Patriko

No ale mało kto te historie zna, a nie oszukujmy się, nawet niezainteresowani se to przeczytają teraz, bo innego kontentu nie ma

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 02:14

@Patriko

No i jednak wstyd polskim rapom robisz na publicznym forum

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 02:04

@Patriko

XDDDD cooooooooo

Ale ciekawe, że o tej samej sytuacji mówimy. No i beczka, że to się tak niesie w internety, skoro tacy prawilniacy to mogliby to wyjaśnić jednak między sobą. No i ucinać te języki.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 01:24

@Patriko

No o tym odcięciu języka to coś czytałem. W ogóle była jakaś akcja, że do kogoś ulicznicy wpadli, ale matka "ofiary" wyszła i ich pogoniła XDDD No kopalnia beki w tym ulicznym raperskim półświatku. Zaczęliby w końcu strzelać z ostrej amunicji, bo taką pewnie mają, nie??

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 01:03

@Patriko

Mordeczko, zaśmiecajmy, bo tu się nic nie dzieję. Wkrótce się wyloguję ten ostatni raz i w ogóle tu nic nie zostanie, także trzeba korzystać. Czytam jakieś glamrapy czasem bo aferki to lubię, więc może bym ogarnął tematy które siedzą Ci w głowie.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 00:49

O, już jakiś ziomuś wyjechał z Łoną. Jak to dobrze, że taki Adaś istnieje. Do dziś pamiętam jak na chemii w gimnazjum nauczycielka go propsowała i zapytała czy ktoś słucha. I się zgłosiłem, że ja. I zapytała to jaki kawałek tym lamusom puścimy. I ja se wybrałem jakiś taki z przekazem i bez przekleństw w miarę i se słuchaliśmy. Dobre czasy.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 00:43

@Patriko

Ooo, leszkowe "Granice", to jest bardzo dobre. I teledysk bardzo dobry. Spory sentyment, pod czymś takim się podpiszę i bez wstydu przyznam, że szanuję.

Uliczne rapsy? A to nie wiem, ja nie żyję jakoś dobrze z ulicą. Jak ktoś dodaje sobie do ksywy jakieś RPK to omijam generalnie xd Kiedyś o Łonie powiedzieli, że inteligencki rap robi, i jakoś do tego mnie ciągnie. Dlatego Avi tak rozczarował.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 00:37

@wojt3q napisał: "Mi to w ogóle strasznie byłoby wstyd przyznać się, że słucham polskiego rapu."

No i słusznie, mam dokładnie te same odczucia, środowisko niejako na mnie to wymusiło i mi głupio strasznie.

I chyba dzięki temu zachowuję obiektywność, potrafię gówno nazwać gównem.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 00:28

@Patriko

Znowu oczekuję charyzmy ziomuś

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 00:25

@Patriko

A Ty się, widzę, czaisz jak pies na jeża, chcesz się włączyć w rozmowę czy nie??

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 02.04.2020, 00:18

A najlepszy to jest jego gruby kolega, kiedyś o mały włos by mu wpadli na kwadrat XDDDD No super, gangsterze. Obejrzyj sobie teledyski patrząc tylko na tego Luisa Vifona, ziomek se robi groźne miny i się niby buja w rytm, ale jakieś komiczne pozerstwo z niego bije. Nie mogę być jedynym który to widzi, bez kitu.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 23:45

@Catalonczyk

Nie no, stary, ja całkiem poważnie. Byłem "fanem" na początku jego kariery, "jeden z anonimowych", "ora et labora" czy "motyle" to na pamięć. I do dziś zapętlam. Mój hejt to nie jest hejt od człowieka, który gdzieś się tam otarł i mówi co zasłyszał. Znam każdy jego numer i przypuszczam, że obejrzałem też każdy wywiad. Taki potencjał w nim widziałem. Kiedyś chyba wspomniał, że ma magistra z psychologii. No podjarałem się bo stwierdziłem, że w końcu jakiś raper z kompetencjami co poruszy jakieś tematy. Mówi też, że poezje sobie czyta, no świetnie. Ale leci singiel "Poeta wyklęty" który niby ma nawiązywać do twórczości pewnych osób. I co tam słyszymy? Suki same pchają mi się do łóżka. No świetnie, mordo. Faktycznie z ciebie artysta pełną gębą. Znam jego teksty i możemy zrobić taką akcję, że na każdy mój przykład jego absurdalnej przewózki o tym, jakim to nie jest artystą, Ty mi dajesz jakiś przykład głębszego wersu czy nawiązania do klasyki. Wygrałbym, bo chłop non stop gada, że wrzuca na rapie Raszyn i że jego teksty coś znaczą, ale NICZYM tego nie popiera. Moje striggerowanie wynika z procentów, to prawda, ale już na trzeźwo tak tego typa kminiłem. Bierze sobie na tytuły jakieś trudne słowa a później klepie banały i zgrywa inteligenta. Jak ktoś słucha Gangu Albanii i się wczuwa to spoko, whatever, ale jak ktoś jest fanem Aviego bo się czuje lepszy, to sorry, nie jest i o to będę walczył. Jak czyta Herberta i słucha se Eldo to niech się od tego Leszka czegoś nauczy, bo on oprócz arogancji jakiś przekaz w tracki wrzucał, a Avi to tylko wydmuszka dla pseudointeligentnych dzieciaków.

@DzejCoop

Kaz Bałagane jest tani jak maniury z tindera, tyle mnie Laik nauczył, osobiście gościa nigdy nie słyszałem.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 23:25

@Catalonczyk

Ty Aviego masz na avku? Tego pozera, który kreuje się na wielkiego intelektualistę obeznanego z kulturą, a klepie jakieś banalne teksty w ogóle nie nawiązujące do tego z czym chce być utożsamiany? W każdym numerze pieprzenie o tym jakim jest artystą, ale nic artystycznego w tych tekstach nie ma, sama nędzna bragga. Żenują mnie komentarze na YT o tym, jakiej to chłop sztuki nie robi, bo gówno robi tak naprawdę, bardzo prymitywne te teksty są. Ma imidż i ciekawy głos, ale tekstami się za cholerę nie broni, a jakimś cudem nabrał setki tysięcy osób, nie rozumiem.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 23:10

@RahU

Weź mnie już zbanuj mordo

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 23:03

@RahU

https://genius.com/Janusz-korwin-mikke-masakracja-modego-lewaka-annotated

No według skryptu miałeś lecieć, sorry, w cugu jestem, uznałem to za zabawne.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 22:56

@RahU

Panie adminie, bo tu pada takie pytanie, ponieważ mocno krytykuje pan rozwiązania społeczne discorda. Tej zimy było takie badanie: Na jakiej platformie kibice Arsenalu najmniej boją się o wykluczenie? Pierwsze miejsce - Twitter, drugie miejsce - konfa na messengerze, trzecie - komentarze fejsbukowe...

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 22:49

Ja to ostatnio jestem fanatykiem Kanału Sportowego i oglądam wszystko co puszczają. Nie, żeby mnie to ciekawiło, ale mnie wysłali na przymusowy urlop i tak siedzę sam w pokoju drugi tydzień i wariuję ogólnie, więc formaty takich rozmów mnie mocno ratują i się czuję jakbym jednak był w jakimś towarzystwie. Teraz znowu temat Zarzecznego i to, jakim był cudownym człowiekiem. Jest dużo hejtu w internecie na jego temat, ale jakoś się żaden nie dodzwonił, żeby powiedzieć to głośno. Gość był zwyczajnym aroganckim chamem, narcystycznym człowiekiem który nie budził sympatii. I "zyskał" na swojej śmierci jeśli chodzi o LEGACY, nagle się okazuje, że te paskudne cechy czyniły go w jakiś sposób lepszym od innych. Ohh jaki ten Pawcio był cudowny, że nie liczył się z nikim innym. No super. A na telefonkach oczywiście tylko słodzenie. No słabe to, słabe. Gdyby Zarzeczny żył, to by go cisnęli jak Hajtę, takie są fakty.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 22:37

@Patriko

No ja bym go zapytał, czy mu po ludzku nie wstyd. Bo ja rozumiem profity finansowe wynikające z jego internetowej osobowości, ale czy pozwolenie całej Polsce pluć na siebie jest tego warte? Bo IMO nie jest. Za żadne pieniądze bym się nie zgodził na pełnienie roli Najmana na tym świecie. Jestem pewny, że Marcin jakoś by się sprytnie z tego wykręcił, to raczej takie prywatne pytanko na prywatną rozmowę, ale w tym kierunku mogliby pójść słuchacze. Ale nikt tego nie zrobi pewnie.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 22:01

Odcinek z Najmanem nie spełni oczekiwań. Jak można się było domyślać - a po kilku strimkach mamy już dowód - hejterzy są mocni na czatach, ale nie mają raczej jaj żeby zadzwonić i faktycznie coś POWIEDZIEĆ. Zadzwonią znowu 30-latkowie i powiedzą, że szanują plan na siebie.

Sam El Testo też szczególnie ciekawy nie jest, każdy wywiad taki sam. Chłop ma ten "mądry ton" na który nabiera ludzi oraz schemat rozmowy : przyznam się do 10% win żeby ludzie mnie polubili, a później odbiję resztę 90% zarzutów, żeby mnie jeszcze troszkę szanowali. No i co powie, że już stary jest i żaden sportowiec tylko się bawi w te waleczki, że Bestia go zaskoczył tym cepem bo się szykował na parter, ale w następnej walce już będzie gotowy i tam się przygotuje. Meh.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 21:34

Fabijański w hejt parku ładnie się odgryzł tą parodią Quebo. Ogólnie po usłyszeniu wersu "raperzy rozumiem, ale k***a Fabijański?" stwierdziłem, że Kubuś go zmasakrował i nie zostawił pola na jakieś recovery. Bo rozumiecie, tymi słowami "podniósł" trochę innych raperków i wszyscy staną po jego stronie. Że wiecie, jesteście jacy jesteście, ale nie jesteście Fabijańskim xdd

No ładne to było ogólnie, później fajnie rozwinął z tym aktorstwem, że jakby był tak paskudny to też by był aktorem, żeby jak najmniej być sobą. Szpileczka idealna. Ale Sebuś zamiast się schować w piwnicy to wkręcił się do hejt parku i odegrał fajną pizdowatą rolę. Gimbofani Que na czacie oczywiście wzburzeni, ale bardzo fajna odpowiedź IMO. IMO, bo ja Quebo nawet lubię, Fabijańskiego nie znam, sprawdziłem jakiś numer i był dość marny, ale aferki to ja lubię i chłop się odnalazł jednak. Taką myśl mam dla was.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 01.04.2020, 21:19

@Marcinafc93 napisał: "Stypa na tej stronie niezła, jak na dole komentarze z wczoraj jeszcze są xd"

Niekomfortowe to dla mnie BARDZO, lećmy z tematem dalej

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 23:23

@Patriko

Leżę znów w obcym mieście,

@thide

Gdzieś tam jest jednak miejsceee, co Ty tu robisz??

@mallen

Ćśśśśśśśśśśśśśśśśś

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 23:01

@Patriko

ZANIM DOM Z KAMIENIA DAJ MI TEN ZBUDOWANY Z RAMION

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 22:52

@sWinny

A mnie tam by dziwiła mocno kwestia, że dla kogoś Arsenal jest tlenem. Sugerowałbym zastanowienie się nad swoim życiem, bo generalnie szkoda czasu na bycie głównie FANEM. Zróbcie coś swojego, serio, będziecie żałować życia spędzonego na trybunach.

@Patriko

Nie broń się jak pipka. Spodziewałem się jakiejś charyzmy a tu autobus jak prime Mou :D A jak już musisz, to chociaż puść lagę na Diego Costę i zobaczmy co dalej!

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 22:36

Ja to ogólnie mam bekę, że ktoś w obecnej sytuacji daje jebanie o piłkę nożną. Ludzie mogą zdechnąć z powodu braku żarcia bo wypłat nie ma, a jednak część internautów rozkminia kiedy liga wraca. No komiczne trochę.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 22:27

@Patriko

xddd nie ma to jak fobia społeczna przez internet. Ja tu trochę ludzi już poznałem i najbardziej zniszczeni psychicznie sobie ładnie pozują na ogarniętych ludzi i piszą cywilizowane wiadomości. Nie wiem czy mi się wydaje, czy sugerujesz, że mój alkoholowy problem jest na moje własne życzenie, w tym wypadku się z Tobą absolutnie nie zgadzam, ja zawsze niewinny a świat zewnętrzny tak brutalny...

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 22:12

@Patriko

Nie no, ja jestem neutralem chyba dlatego, że każda z grup na mnie pluje :D

Urazę trochę chowam, bo pomijając discordowe kwestie, jednak mnie olałeś. A to przykre, bo to jak wszyscy.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 21:56

@Patriko

No zaproszenie mocno już wygasło, bo mój discord nie istnieje już i jest nowy, gdzie moja rekomendacja Ciebie już nic nie znaczy. Natomiast moja aktywność względem Ciebie w żadnym wypadku nie nawołuje do discorda, po prostu widzę żeś bonsonowy patus, więc nawiązuję więź choćby i tu. A z Gdańskiem, to wiesz, nie o to.

@Arsenal96l

Na podstawie tamtej sytuacji, to pan żeś jest świnia czy Arnold czy nie, mam nadzieję, że 96 to nie rocznik w tym przypadku bo jednak się ciężko wybronić, w tym wieku jakiś takt już trzeba mieć.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 21:25

@Arsenal96l

Przyznanie się do błędu robi na mnie wrażenie, bo mało kto jest do tego zdolny. Jak mówisz, że faktycznie źle zrobiłeś, to więcej do dodania nie mam, spoko, że to widzisz.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 21:19

@Arsenal96l

No niby tak, ale jednak mocno niesmaczne to było. Wiesz, ja sam jestem pajacem, ale jakoś staram się rozkminiać sytuacje, w których mogę sobie na to pozwolić. I jak nie szanuję świętości i wbijam z buta we wszystko co ludzie określają za ważne, tak nigdy bym nie wszedł z głupim tekstem w newsa o charytatywnej zbiórce. Ludzie przeżywają prawdziwe dramaty na tym świecie i można im pomóc albo to zignorować. Ale NIGDY nie można robić z siebie gwiazdy, bo jak dobry nie byłby Twój żart, po prostu nie pasuje do powagi sytuacji.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 21:13

@Patriko

Nie mam wrażenia, że jesteś obok; zaprosiłem Cię, a Ty lecisz w chchch. Numer o którym mówisz mnie też nie siada, ale ostatnio tu sobie wszedłem i zobaczyłem jak poleciałeś tekstem z najnowszego Bonsa i tak stwierdziłem, że ogarniasz temat, więc Cię tu zaprosiłem. Może mi powiesz jak Gdańsk rozkminiać.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 21:07

@Patriko

Już 3 browar, imponujące! Ja skończyłem 0,5l i się ubieram do żabki po coś dalej. Dopiero dzisiaj zauważyłem, że Bonson już puścił płytkę w obieg no i rozczarowany jestem, jakieś to monotematyczne i słabe, nie?

@Arsenal96l

Tym tekstem na licytacji trochę zniszczyłeś cały imidż, ja bym się spalił ze wstydu gdybym coś takiego odwalił

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 20:58

@Adu

Wszywka przy moich autodestrukcyjnych skłonnościach by prędzej zachęciła niż odstraszała xd

@Patriko

Ziomek piszę do Ciebie a Ty obok mnie, co jest

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 20:44

Babcia do mnie zadzwoniła, ja najebany se siedzę, ale stwierdziłem, że w sumie to bym pogadał no i odebrałem. I tak gadamy, ja tryharduję żeby ogarniać rozmowę w miarę normalnie i niby se trwa normalnie, ale nagle babcia mówi, że no dobra to narazie. I ja se tak kminię, że chyba jednak wyczuła, że zupełnie nie ogarniam tematu. I w tym całym chlaniu to jest najbardziej smutne, nie jakaś tam internetowa ekipka z k.com która się śmieje, że ccgb to se chleje tylko, tylko że nawet rodzina już to wyczuwa i woli się rozłączyć. Przykra sprawa, przestrzegam, pozdrawiam.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 31.03.2020, 19:11

PATRIKO POŚPIEWAJMY SE BONSA

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 27.03.2020, 03:59

Wykorzystam mój czas antenowy i upojenie alkoholowe na wyjaśnienie jeszcze jednej kwestii, która tyczy się discordowców pokroju @Redzik'a i innych ziomeczków. Proszę zostawić w spokoju Paulinkę zwaną @WilkSzary która gra kozaka, ale tak naprawdę bolą ją hejty z tej platformy i się żali na ten temat prywatnie. To wrażliwa osoba na której mi zależy i nie życzę sobie by była smutna przez wasze chujowe teksty. Mogę was zniszczyć werbalnie, ale w sumie mam na jej obronę też łokcie i kolana, więc zamknąć ryje lamusy i bądźcie mili żebym nie musiał interweniować, ok?? Niektórzy sobie radzą z hejtem, inni się żalą adminom a kolejni/e? piszą do mnie i to jest najgorsze co może spotkać internetowych bullies - nie sprawdzajcie dlaczego ;))

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 27.03.2020, 02:38

@RahU

Jutro to ja będę trzeźwy i stracę zainteresowanie całą sprawą, pewnie tu nawet nie zajrzę

@FabsFAN

Jesteś pajacem i byś wyłapał liścia na odmułkę na zlocie, szanowałem Cię jako osobowość na k.com, ale się wypiąłeś na całą ekipę i zrobiłeś z siebie frajera względem chyba kurwa wszystkich, taka moja prawda futbolu czy też prawda k.com. Można wkurwić ludzi jak ja będąc sobą i ludzie zrozumieją, można wkurwiać ludzi jak Ty będąc chuj wie kim pisząc jakieś bzdury xdd

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Everton541013
2. Aston Villa440012
3. Liverpool531110
4. Leicester53029
5. Arsenal53029
6. Wolves53029
7. Tottenham52218
8. Chelsea52218
9. West Ham52127
10. Leeds52127
11. Manchester City42117
12. Southampton52127
13. Newcastle52127
14. Crystal Palace52127
15. Manchester United42026
16. Brighton51134
17. West Brom50232
18. Burnley40131
19. Sheffield Utd50141
20. Fulham50141
ZawodnikBramkiAsysty
D. Calvert-Lewin70
Heung-Min Son61
Mohamed Salah60
Jamie Vardy50
C. Wilson41
N. Maupay41
S. Mané40
D. Ings40
H. Kane36
J. Grealish33
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.67
Gracz września wybór redaktorów Buyako Saka
Buyako Saka
6.93
Gracz września wybór użytkowników Buyako Saka
Buyako Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl