Komentarze użytkownika CiapsonPL

Znaleziono 208 komentarzy użytkownika CiapsonPL.
Pokazuję stronę 3 z 6 (komentarze od 81 do 120):

słup obiektywizmu i trzeźwego myślenia
@mallen: To jest właśnie najlepszy czas żeby zainteresować się polityką :D

Bosak jest faszystą, bo tak powiedziała jakaś ankieta stworzona nie wiadomo przez kogo, którą znalazł i wypełnił w internecie xD a później śmiejąc się z poziomu pytań tej ankiety sam to wszystko udostępnił.

@Qarol:
Mnie irytuje, że ludzie nieświadomi tego co dzieje się w kraju i często nieinteresujący się polityką mają prawo głosu. Gdzieś już takie przekupstwa na wielką skalę w polskiej historii widziałem.

Komentowany temat: Zapinamy pasy i startujemy! City vs Arsenal 16.06.2020, 20:28

Oddaj pokłon Lordowi.

Komentowany temat: Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 13.06.2020, 12:30

Nie mamy tyle ropy naftowej co Ukraina oraz nie robi się u nas tylu szemranych interesów co na Ukrainie gdzie właśnie oni przodują we wszelkich rankingach najbardziej skorumpowanych państw w Europie i na świecie. Terytorium Ukrainy jest jednym z największych w Europie. Powierzchnię Ukrainy stanowią jedne z najżyźniejszych połaci gleb w Europie. Jest się tam o co tłuc. U nas się już o wszystko powytłukali. Ostatecznie prawie sto lat temu.

Komentowany temat: Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 12.06.2020, 05:05

@kwiatinho
Serio newsweek i wysokie obcaay jako rzetelne źródło?

Komentowany temat: Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 11.06.2020, 12:43

@Alonso: Kaczyński i konserwatyzm pff XD Gospodarczo na pewno nie. PiS w ostatnich latach poszedł ostro w socjalizm jeżeli chodzi o ekonomiczne działanie państwa. Gdzie to ma się do bycia konserwatywnym? Lider tej śmiesznej partii tylko udającej konserwatywną chyba na coś takiego nie poszedłby świadomie.

Boris nie jest premierem nawet rok. Posłużę się logiką naszych polityków, ale w tym przypadku jest to bardziej prawdziwe niż kiedykolwiek u nas w "wolnym" już państwie: Nie od razu Rzym zbudowano i nie jest łatwo uprzątnąć ten burdel po poprzednikach przy jednoczesnym zapewnianiu dobrobytu w każdej możliwej dziedzinie. Nie bez powodu pani May podała się dymisji.

A Putin dba o interes własnego państwa jak nikt inny, więc jest akurat zajebistym przykładem (i nie giną od tego miliony ludzi jak jeszcze 100 lat temu wow).

Białoruś to trochę takie państwo marionetkowe.

Chętnie posłucham czegoś złego o Orbanie (tym współczesnym, bo jeśli masz zamiar wywalać jakieś stare brudy jak cancel culture na twitterze to tak trochę nie mamy o czym prowadzić polemiki).

Nie wiem co z konserwatyzmem ma wspólnego chiński kubuś puchatek.

Komentowany temat: Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 11.06.2020, 12:15

https://twitter.com/michael08930353/status/1267494617349578765?s=19

Współpraca policji z antifą

Komentowany temat: Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 11.06.2020, 12:07

Jeżeli Ci antifowcy tak nienawidzą USA to dlaczego jeszcze tam siedzą i nie chcą wyemigrować do innych krajów, gdzie byłoby im lepiej?

Komentowany temat: Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 11.06.2020, 11:57

@FabsFAN: Obejrzyj materiał Tima Poola o Szwecji na YT (seria kilkunastu filmów). Rząd i policja daje wolną rękę uchodźcom, a media milczą jeżeli chodzi o jakiekolwiek przestępstwa popełniane przez tą grupę społeczną. Czy takie bezprawie i bezkarność w działaniu nie przypomina Ci starotestamentowego Boga?

Komentowany temat: Przegrana w drugim sparingu: Arsenal 2-3 Brentford 10.06.2020, 22:07

Podobno piłka nożna miała być apolityczna :D
Myślałem, że to w głównej mierze nie dotyczyło Premier League, gdzie od dawna wciska się tęczowe opaski kapitańskie.
Teraz nawet Eintracht ma na koszulkach Black Lives Matter
Jaki slogan będzie następny? F*ck the cops?

Komentowany temat: Pierwszy mecz od marca: Arsenal 6-0 Charlton Athletic 10.06.2020, 21:43

Czasy końca już blisko. Ludzie coraz bardziej zaczynają postrzegać zło jako dobro, a dobro jako zło.

Komentowany temat: Pierwszy mecz od marca: Arsenal 6-0 Charlton Athletic 09.06.2020, 11:24

@Spejsik: @majormati: Teraz nie wymagają on nas tolerancji. Teraz jest coś więcej.

https://mobile.twitter.com/PolaMatysiak/status/1177911021090082816?s=19

btw. święto demokracji kiedy to oni są mniejszością :D

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 18.05.2020, 21:14

Przepraszam, ale co jest złego w nacjonalizmie?

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 18.05.2020, 10:51

Czemu ludzie się poddają kiedy przychodzi im mierzyć się z konfederacją i jakąkolwiek argumentacją?

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 18.05.2020, 08:59

@kkam195:
Uraziłem Twoje uczucia? :D
Nic nie ogólniam. Śmieję się z przypadku, bo dalej mam nadzieję, że jednak większość taka nie jest. Zauważ, że wielu ludzi popiera takie prowokacje i temu przyklaskuje. Owszem są inteligentne jednostki (podkreślam jednostki), większość jednak ma problem z myśleniem.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 18.05.2020, 00:12

https://www.facebook.com/103282191172333/posts/159839988849886/

XDD
Zaorane

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 17.05.2020, 22:09

@FabsFAN:
Mam nadzieję, że wiesz o tym, że komuniści są po obydwu stronach barykady oraz o tym, że nie tylko wśród PiSu pełno jest komuchów. Jedni są tęczowi, a drudzy tak jak to ująłeś - "betonowi".

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 17.05.2020, 21:30

@hot995:
Właśnie takie wybory prezydenckie mogą być przełomowe (w pozytywnym tego słowa wybrzmieniu). Oczywiście jeśli wygra odpowiedni kandydat. Może ludzie nareszcie ogarną swoje postrzeganie rzeczywistości. Świadomy obywatel zacznie zmieniać przestrzeń wokół siebie i w końcu może zainteresuje się polityką na poważnie. Nigdy nie poznasz w pełni intencji danego kandydata, więc tak jak piszesz jest w tym również wiele niebezpieczeństw.
Przynajmniej TVP nie będzie (chyba) obrażać kogoś tak ważnego jak prezydent. To już przyniesie szereg zmian.
Nawet jeśli TVP nie będzie dawało za wygraną to dalej pozostają inne sposoby na wyjście naprzeciw cenzurze (przykładem jest tu prezydent Trump, a raczej nieszczęsny Twitter, który pozbył się wielu użytkowników o konserwatywnych pogądach i skutecznie cenzuruje resztę, a prezydenta nie są w stanie tknąć ze względu na sprawowany przez niego urząd).
Każdy głos ma znaczenie, a jawne głosowanie pozwoliłoby na późniejsze uniknięcie posądzania się o ustawianie wyników (chyba każdy słyszał o ścieralnych długopisach w lokalach wyborczych). Jeżeli 2020 przyniesie jakieś zmiany to na kolejne wybory, tym razem partyjne, siły rozłożą się trochę inaczej, co poskutkuje również rotacją w sejmie.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 12.05.2020, 23:03

@wojt3q:
Powołałeś się na BusinessInsider, który jest finansowany przez lewacke pieniądze.
Gratulacje :D

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 10.05.2020, 20:12

Tracimy jako cała ludzkość jeżeli przyjmujemy tezy ogólnie dostępne nie kwestionując ich zgodności ze stanem rzeczywistym. Nie wszystkie teorie spiskowe są na tym samym poziomie. Dlaczego duża część społeczeństwa zrównuje ze sobą teorie spiskowe? Co mają reptilianie do płaskoziemców itp.?
W takim postępowaniu istnieje spore niebezpieczeństwo. Chyba każdy zgodzi się z tym, że spiski na świecie istniały, istnieją i istnieć będą. Każda myśląca jednostka (nie ta, która uważa się za myślącą) powinna przesiewać informacje podawane w eter. Jeżeli wrzucamy do jednego wora wszystkie teorie spiskowe, to mamy gdzieś to, że spisek może rzeczywiście mieć miejsce. Nie potrafimy wtedy rozpoznawać i ocenić zagrożenia. Śmiejemy się z czegoś, co może dziać się w ukryciu. Wtedy stajemy się podatni na to, że ktoś to wykorzysta. Jako ludzie powinniśmy dążyć za wszelką cenę do prawdy. Za dużo jest już dezinformacji, zatajania i ukrywania faktów, a nawet przepisywania historii ludzkości na nowo.


@marcingus1:
Przez moment zastanawiałem się czy Ci w ogóle odpisywać, bo ewidentnie mamy inne przeświadczenie o tym jak powinna wyglądać dyskusja.
Zacznijmy od tego, że w internecie trafiasz na różne osobistości, więc wklepując komentarz powinieneś z góry założyć, że pojawi się strona reprezentująca przeciwne poglądy. Cieszę się, że podjąłeś się polemiki, jednak wypierania się w używaniu argumentów nie rozumiem.

Nie mogę nikomu zabronić wypisywania durnych komentarzy, bo sam nie raz to robiłem (:D), ale kiedy już pod głównym newsem toczy się jakaś żywa i przede wszystkim zdrowa dyskusja, to takie komentarze jak ten Twój z linkiem do obrazka - nie wnoszą niczego pozytywnego do rozmowy. Działają wręcz przeciwnie zaniżając jej poziom. Jeżeli szkoła wyparła w Tobie chęć poznania i ciekawość świata to przynajmniej nie przeszkadzaj zbytnio w ten sposób innym.

Zaliczasz się do "grona myślących" mając za nic siłę argumentów. Tak wynika z Twojej wcześniejszej wypowiedzi. Jeżeli nie to chętnie wysłucham o co chodzi. Mam nadzieję, że nie jesteś jednym z wielu, którym podaje się już odpowiednio zmodyfikowane informacje, a jednostka musi je tylko przyjąć do wiadomości, nie ma mowy o jakimkolwiek jej przetwarzaniu.
Dobrze jednak, że są dwie strony konfliktu i duża część dąży do pogłębiania wiedzy lub jak też wielu uważa do bycia "szurem". Nie chodzi mi tu o takie banały jak właśnie reptilianie czy płaskoziemcy. Ewidentnie coś wisi w powietrzu.


Na koniec wkleję Pana Ortegę, który zauważył pewne zależności w społeczeństwach już dobre 100 lat temu.
Może niektórym to przywróci życie.

"Człowieka mądrego ciągle gnębi obawa o to, by nie zgłupieć i dlatego podejmuje wysiłki, by umknąć owej głupocie, i na tym właśnie polega inteligencja. Natomiast głupiec nie żywi względem siebie żadnych obaw, czuje się najmądrzejszy na świecie i stąd też bierze się ów godny pozazdroszczenia spokój, z jakim dureń rozsiada się wygodnie w swojej własnej głupocie."

Powinniśmy bardziej doceniać filozofów. Jednak czynimy z nimi podobnie jak z szurami od terii spiskowych.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 10.05.2020, 18:02

Odwoływanie się do autorytetów w dzisiejszych czasach może znaczyć tyle co nic.
Przypominam, że Josef Mengele w swoim czasie też był uważany za autorytet.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 10.05.2020, 17:56

@marcingus1:
Najprościej jest usiąść i pośmiać się z innych ludzi.
Jeżeli chcesz już negować istnienie czegoś to rób to rzetelnie i neguj z solidnymi argumentami.
Pozdrawiam wszystkie potulne owieczki w stadzie.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 08.05.2020, 22:15

Ludzie chcą wiedzieć co się dzieje.
WHO 5 razy zmieniało zdanie co do noszenia maseczek.
Nasz minister zdrowia na początku sam wypowiadał się o maseczkach nieprzychylnie.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 08.05.2020, 22:12

@KapitanJack10:
Masz swoje idiotyzmy rządu

https://www.africanews.com/2020/05/06/tanzania-how-can-goat-papaya-pawpaw-test-positive-to-corona-morning-call/

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 08.05.2020, 21:53

@rev: Czy wiesz czym jest aborcja i rozumiesz czym jest aluzja?
Niestety tak większość społeczeństwa odbiera takie słowa.
Korwina również niewielu rozumie. Nie wiem co tu bardziej winić: polską oświatę i system nauczania czy nasze polskie media.
kekw

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 08.05.2020, 11:21

africanews.com/2020/05/06/tanzania-how-can-goat-papaya-pawpaw-test-positive-to-corona-morning-call/

XD

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 07.05.2020, 17:16

Jak macie trochę wolnego czasu i narzekacie na brak nowej muzyki to polecam kanał mojego znajomka. Wydaje mi się, że każdy szanujący się fan polskiej sceny rapu powinien znaleźć coś dla siebie. Nie to żebym się jakoś znał na tym temacie. Mnie bardziej urzekły instrumentale.

youtube.com/channel/UCQ_CrYB51TAy7uqBOn02A7A

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 07.05.2020, 16:03

@wojt3q:
Suche fakty w poszczególnych latach:
britishelectionstudy.com/data-objects/cross-sectional-data/

Zebrane i opisane:
theconversation.com/hard-evidence-do-we-become-more-conservative-with-age-47910

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 07.05.2020, 15:16

@Rafson95:
Badania w UK i USA są zgodne z moim założeniem.
W Polsce niestety nie da się tego w żaden sposób uwzględnić miarodajnie.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 07.05.2020, 12:30

Jak dobrze, że ludzie z wiekiem nabierają konserwatywnych poglądów. Jest jeszcze nadzieja.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 06.05.2020, 22:30

@PrzeArs: Chętnie dowiem się od Ciebie czegoś więcej o Bosaku.

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 06.05.2020, 20:48

Trójkąt beimarski Kidawy. Ktoś ogląda debatę w TVP? :D

Komentowany temat: Najnowsze wieści z klubu 21.04.2020, 23:47

Jak ktoś ma więcej czasu teraz to polecam poczytać jeszcze o QAnon.
Tylko nie na wikipedii.

Komentowany temat: Premier League: Sezon zawieszony do odwołania 12.04.2020, 09:15

@ziom:
Dodatkowo ludzie z wiekiem nabierają bardziej konserwatywnych poglądów. Pozbywając się takich wyborców zachód zapewnia sobie lata socjalistycznego reżimu.

Komentowany temat: Premier League: Sezon zawieszony do odwołania 10.04.2020, 19:15

@Womanizer:
No nie wiem czy takie bieganie po nierównym, często grząskim i zdradliwym terenie z wystającymi badylami, krzunami, kamulcami i innymi niebezpieczeństwami czyhającymi w runie leśnym jest najlepszym wyborem pod miejsce do biegania.
Mam nadzieję, że Twój komentarz to był tylko i wyłącznie trolling, a ja dałem się na to nadziać.
Nawet najlepsze buty do biegania nie zdadzą egzaminu w lesie.

Komentowany temat: Obszerny wywiad z Mikelem Artetą 28.03.2020, 21:41

Chciałbym zadać pytanie jako obiektywny obserwator.

Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego przy każdej próbie przedstawienia i opisania przez jedną stronę teorii spisku zaraz po tym następuje zrównanie tego do teorii spiskowej + do tego zawsze po stronie przeciwnej w "argumentacji" (lub jej pseudo odpowiedniku, a nawet braku argumentacji, bo po co się wysilać) pojawiają się reptilianie? Do luja pana mają do tego reptilianie czy inni płaskoziemcy. Nie każdy weganin jest lewakiem. Nie każdy szczęśliwy posiadacz broni ma konserwatywne poglądy.
Gdzie przepadły czasy debat i poświęcanie czasu na poważne rozmowy na poważne tematy?

Komentowany temat: Oficjalne oświadczenie Arsenalu 21.03.2020, 11:41

Nie ufam WHO

bbc.com/news/amp/health-48448804

Komentowany temat: Oficjalne oświadczenie Arsenalu 21.03.2020, 11:21

Nie o takich mundurowych nic nie robiłem.

Komentowany temat: Dzisiejszy mecz z Manchesterem City przełożony! 12.03.2020, 22:16

@DialSquare1886
Daj sobie spokój chłopie. Nikomu tutaj oczu nie otworzysz. Nie warto się tu produkować. Jeżeli ktoś się z Ciebie ewidentnie nabija i rozmowa nie trzyma poziomu po drugiej stronie to szkoda czasu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com