Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 13123 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 163 z 329 (komentarze od 6481 do 6520):

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 17:54

Brawo, świetnie im idzie. 2:3 z Soton - myślę, że są już blisko, naprawdę blisko.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 17:51

Mieli Rashforda, ale wybulili na Martiala. W sumie niech robią co chcą. Ja jestem ciekaw tego młodego, czy będzie jak Januzaj.

A może za kilka lat Arsenal po niego sięgnie, jak po Welbecka?

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 17:42

A dopiero ktoś tu pisał, że LFC goni czwórkę, że jeszcze mogą namieszać. A oni serio to dziś przegrali? Łamagi.

Co do derbów, to bardzo chciałbym City poza czwórką.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Everton 0-2 Arsenal 20.03.2016, 15:47

Wszyscy zagrali dobrze lub bardzo dobrze.

Nie przejmujcie się Ospiną. On pajacował grając na czas.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 15:29

Wydaje mi się, że to nie jest ciekawe. Ale wiem do czego zmierzasz, nie zaczynajmy znów tej dyskusji.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 15:15

mitmichael

Teoria. Każdy wie, że nic takiego się nie wydarzy. Ale gdyby, a Tottenham skończyłby na czwartym...

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 15:03

MaciekGoooner

Mogą spadać, ale z drugiej strony zostanie Norwich. Ani Sunderland, ani Norwich nie reprezentują sobą totalnie nic. Dziadostwo do kwadratu. Newcastle to też patologia, ale oni coś próbują. Na rynku są aktywni. Gdyby to poukładać to nie widzę problemu z grą na poziomie West Hamu.

A najbardziej to chciałbym żeby spadła Aston Villa (nareszcie!) i WBA. Ale na to drugie się nie zanosi.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 14:54

MaciekGoooner

Szanuję go (sam nie wiem za co), ale nie szanuję Sunderlandu za to jak potraktowali Dicka.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 14:48

Nie kibicuję Benitezowi. On jak Rooney, gruby, przepłacony i nic specjalnego.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 14:37

Tylko żeby sobie samobója nie strzelił.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 13:23

Campbell cały czas się stara, jak na Kubie Fidel Castro.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 05:17

Mnie też się zdarza alkotwitter, czy alko-k.com, kiedy wyzywam wszystkich od gównonierów (chociaż nimi są), ale dziś:

Arsenal till i die. COYG!

Aha:

c2.staticflickr.com/4/3376/3421059607_b1e0538ec7_b.jpg

youtube.com/watch?v=unUdaF76XaM

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 18:49

Za dużo wymagasz od piłkarzy, za bardzo w nich wierzysz. Ciężko znaleźć bardziej próżną grupę sportowców. Zaraz jeden z drugim menadżerem szepnie słówko swojemu klientowi i zaświeci się lampka niejednemu z nich.

Już widzę jak któryś z nich odrzuci jedyną w życiu ofertę gry dla Realu (sorry Leicester!), czy innego Manchesteru. Już widzę Mahreza, który odbierając statuetkę dla najlepszego gracza BPL, pomyśli sobie "ach, popełniałem tyle błędów w każdym meczu...".

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 18:29

ChatCrapGetBanged

Największy sukces w historii piłki nożnej? No to chyba rzeczywiście w tym Leicester podjadacie jakieś "witaminki".

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 18:06

Gówno warty jest ten rekord bez mistrzostwa. Tym bardziej, że "wszystko" zostaje w AFC.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 18:00

Leicester niezasłużonym mistrzem?

Po pierwsze, jeszcze mistrzami nie są. Po drugie, Arsenal pretensje może mieć wyłącznie do siebie. Po trzecie, mistrzostwo zdobywa się konsekwencją, wrażenia artystyczne są dodatkiem. Po czwarte, lepsze Leicester niż Tottenham.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 15:41

W dobrych nastrojach rozjadą się na kadry. Oby to był początek czegoś wielkiego, nadzieja zawsze jest.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 15:25

Clown-ttenburg. Nie pierwszy raz.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 14:35

Aż strach pomyśleć co by było gdyby Sanchez potrenował dwa tygodnie dłużej w lecie.

Lukaku jak Giroud.

Jeszcze drugie 45 minut, ale nie dało się tak wcześniej? Tzn. kilka(naście) tygodni wcześniej? Brawo AFC.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:22

Mega forma Gabriela? To coś takiego było? Nie grałem w taką grę.

c2.staticflickr.com/4/3376/3421059607_b1e0538ec7_b.jpg

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:07

Sparku

Tego mu życzę, jak każdemu zawodnikowi AFC. Nawet Walcottowi.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:02

RIVALDO700

Oczywiście z tym słabeuszem Alexisem (kiepski) żart. Sprawdzałem czy grupa osób zakochanych w Chilijczyku jest obecna na stronie. Ale że jest bez formy, to nie ulega wątpliwości.

Byle wywieźć trzy punkty.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 12:57

Rafson95

To kiepsko pamiętasz. Wszyscy?

kanonierzy.com/shownews_id-34843_Manolas-zastapi-Vermaelena-.shtml

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 12:54

RIVALDO700

Nie mówię, że nie. Inwestycja byłaby opłacalna, ale to droga inwestycja.

Dziś mam nadzieję, że Joel później zmieni tego słabeusza Alexisa. Oczywiście nie skreślam, może być bohaterem, ale obawiam się, że wyjdzie w drugą stronę.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 12:46

Lepiej czy nie lepiej, nie wiem. Pytam ilu zawodników za tyle poszło, bo jakoś wydaje mi się, że byłby to jeden z rekordowych transferów klubów EPL.

Niedrogo a rekord (czy tam w okolicach), to jednak jakaś różnica. Ale...

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 12:39

Ilu zawodników w historii poszło za więcej niż 60 baniek funtów, że to niedrogo? Rozumiem, że rynek się zmienił, ale to wciąż dużo. No, ale czasem trzeba wydać dużo.

Ja na oknie się jednak nie skupiam. Jeszcze sezon się nie skończył.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 03:53

Karne w tenisie? Byłoby fajnie.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 03:48

Kto wygrywa i kto wygra?

Komentowany temat: Sanchez: Futbol jest moją pasją 19.03.2016, 03:39

"Menedżer czasem mówi mi, abym sobie odpoczął, ale ja nie potrzebuję odpoczynku. Wolę udać się do domu i popracować na siłowni, żeby utrzymać formę."

Ale przecież Wenger go zajechał, zniszczył mu karierę itd. Profesjonalista, cenię to, ale obsesja prędzej czy później prowadzi do zderzenia ze ścianą.

Komentowany temat: Wenger: Lukaku robi ogromne postępy 19.03.2016, 03:36

"- Znaliśmy tego zawodnika, kiedy jeszcze grał w Belgii, ale on zdecydował udać się do Chelsea. Następnie został wypożyczony do Evertonu i oczekiwałem, że powróci do Chelsea. Po tym nigdy nie byliśmy blisko, by go kupić. "

Co w tym dziwnego? Większość z was operuje budżetem za który można kupić batona w biedronce. Na tym się skupcie, bo tutaj nie ma niczego kontrowersyjnego. Krytyka z głową.

Komentowany temat: Konferencja Wengera przed meczem z Evertonem 19.03.2016, 03:33

Zadufany w sobie jak Mourinho. Jaja jak van Gaal. Czy tam cohonez, czego nawet napisać nie potrafisz. Nuuuda.

Czytając komentarze, można odnieść wrażenie, że najważniejsze są jaja. Ja tam myślałem, że w kuchni.

Jaja to są. Jak czytam k.com.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 18:32

Nie wiem co Keown uważa, ale skoro tak mówi to dobrze. Niech kieruje presję w stronę kur. Oni, Arsenal - niech robią swoje. Będzie dobrze.

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 17:42

Jutro wracamy do gry.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 16:57

kamilo_oo

Eee tam, niech Lech się nie przejmuje ławką rezerwowych Legii. Ubliżać i tak jest komu, oni znajdą sobie powód.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 16:54

Od czytania k.com można dostać raka oczu.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 16:40

Mam nadzieję, że Legia i tak wygra.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 13:46

Sporting Braga - Szachtar Donieck

Villarreal CF - Sparta Praga

Athletic Bilbao - Sevilla FC

Borussia Dortmund - Liverpool FC

Komentowany temat: Gilberto: Arsenal stracił szansę na mistrzostwo 18.03.2016, 13:42

Iluzoryczne szanse są. Za 24 godziny mecz. Za prawie 26 godzin dowiemy się, czy Arsenal poległ w tydzień na wszystkich frontach.

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 13:40

Po wejściu na boisko zrobił dużo szumu, ale nie zmienił niczego w przebiegu spotkania. - 5.4

Najlepszym momentem Francuza było zgranie piłki piętką do Alexisa. Gdyby nie to, nie wiedzielibyśmy, że Giroud jest na boisku. - 5.6

Zresztą kolejny przegrany mecz, kolejny raz oceny oscylują wokół siódemki. (Czterech zawodników i kolejnych czterech z 6.5 lub wyżej).

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 13:24

Obowiązkowa opłata, ale może ktoś nie będzie mieć? C'mon!

Zresztą sens utrzymywania czegoś takiego jak "media publiczne", jest dla mnie mocno wątpliwy.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady