Komentarze użytkownika Czeczenia
Znaleziono 13135 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 212 z 329 (komentarze od 8441 do 8480):
Pomocników jest mnóstwo. Schneiderlin przespany. Nie łudzę się, że Wenger kogoś kupi. Uwierzył w Coquelina, ma Artetę.
Z napastnikami jest gorzej, dużo gorzej. Opcji nie ma wiele.
songoku95
Nie martw się o United, nie sobie sami (nie)radzą.
W każdym razie, Fabiański przed transferem do Swansea też miał średnio udaną karierę, a dziś jest jednym z najlepszych zawodników w lidze na tej pozycji. Ale rozumiem, United to nie Swansea, LvG ma pewnie wyższe ambicje niż zajęcie wyższego miejsca niż za Moyesa.
Sparku
Na środku od biedy może zagrać Monreal lub Debuchy. Ten pierwszy pewnie jest wyżej w hierarchii Wengera niż Chambers.
I to samo na lewej. Może tam zagrać lewonożny, szybki Gabriel.
Można dyskutować o jakości, ale liczbowo obrona wygląda bardzo dobrze. Po dwóch zawodników na każdą pozycję to naprawdę wystarczająco. Do tego uniwersalność tych graczy pozwala na wiele wariantów ustawienia, nawet w przypadku plagi kontuzji.
songoku95
A co ma zrobić, kiedy bramkarzom nie chce się grać?
Piterson
Wyszło, wyszło.
Aha, Ramsey.
Aha.
Ozil wypadł raz na dłużej i na dobre mu to wyszło.
Piterson
To pytanie tyczy się wszystkich Brytyjczyków w składzie.
Sparku
Właściwie to dwóch (Walcott i Welbeck) jest napastnikami, więc został jeden (Chamberlain). Ale sam użyłeś słowa "uniwersalny".
Co do Alexisa - każdy wie jak gra.
pestjusz
Głupie byłoby skasowanie dwa razy okrągłej sumki przy podpisie? Nie dla piłkarza.
Czy głupie dla OL, który takim ruchem tylko podbił cenę za piłkarza? Chyba też nie.
Suarez też podpisał z LFC, chociaż rok później byłby wolnym piłkarzem, a i tak był zdeterminowany by odejść. Dał klubowi zarobić.
pestjusz
Co to zmienia? I tak trzeba bulić.
marimoshi
Ja to w nic nie wierzę, skoro przyszedł nowy bramkarz zamiast porządnego gracza z pola.
Sparku
Jest w składzie trzech uniwersalnych skrzydłowych. Na ławce.
Powtarzam się, ale będę to robił do znudzenia.
Arsenal nie będzie mistrzem Anglii bez defensywnego pomocnika.
Cech, Cechem, ale bardziej ciekawi mnie oferta sportowa nc+
Ustalmy fakty:
Bundesliga? Nie ma.
Ligue 1? Nie ma.
La Liga? Nie ma.
Serie A? Nie ma.
Polskie zespoły grają w rundach przedwstępnych LM i LE - po co to pokazywać?
Stracą EPL i LM to zostaną jak te osły, z samą e-klapą.
Za to śmiało możecie się spodziewać Eleven Sports w pakiecie nc+. Za darmo, bo to przecież w ich interesie powinno być.
Pozostaje oglądać mecze na komputerku, tablecie, pralce, czy na czymkolwiek innym, na czym da się je oglądać. I dobrze.
Nie kupił, a wypożyczył. Na 3-4 miesiące. Trochę jest różnica.
Oczywiście chodziło mi o wiosenny mecz 14/15, odnośnie do słów o Coquelinie.
Arsenal wcale nie grał dużo lepiej niż z WHU.
Coquelin to powinien wylecieć. Zresztą w 13/14 też cudem nie wyleciał w meczu na Selhurst.
Daleki jestem od obwiniania Cecha za bramkę, ale chyba po to został kupiony by coś bronić, w przeciwieństwie do Wojciecha "nie miałem nic do powiedzenia przy bramce" Szczęsnego. Wciąż ma 18 pkt. do odrobienia, sugerując się słowami Terrego który mówił o 15 punktach więcej dla AFC.
Ozil to wiadomo, pozamiatał. Kiedy z raz w życiu odbierze komuś piłkę, to będzie poważne zagrożenie dla Hazarda w plebiscytach na koniec sezonu. Pytanie, czy to nastąpi za kadencji Wengera? Ja nie sądzę.
A jaki lament na gimbonierach.kom był przed meczem, pamiętacie? A tu jak na złość, strzelają i Giroud, i Alexis Delaneyem. Gorzej być nie mogło. Oczywiście nie dla mnie, bo ja to już od dawna się tylko śmieję.
No i zwycięstwo City. A nie mówiłem? ZERO zaskoczenia.
Ciekawi mnie postawa Cecha. Terry bredził coś o +15 punktach dla AFC. Zostało jeszcze 18.
berc1k
Prawie wyciągnął, czy prawie sam na sam?
mackowiak
Na trybuny? Daj spokój, miejsce Walcotta jest właśnie na ławce.
adrian12543
Może zacznij prosić po angielsku lub francusku. Nie sądzę by Boss aż tak dobrze znał polski.
Płakanie nad losem Alexisa, zwiastuje jego dobry mecz. Przeważnie na odwrót się wszystko dzieje.
Chelsea dziś nie wygra, a Arsenal przeskoczy dziś Tottenham i nie zmieni się to do końca sezonu.
3:1 Arsenal, 1:0 City.
Miejsce jest 19, Arsenalu, bo tylko takie miejsce się liczy.
lays
Wiem juz, właśnie sprawdziłem. W takim razie nie wiem. W czwartej kolejce już normalnie w sobotę gra o tej godzinie Tottenham z Evertonem.
lays
Może ma to związek z meczami piątkowymi? Ja tam nie wiem.
Reszta całkiem w normie. Dawałem Tottenhamowi 1 pkt po dwóch kolejkach i tak też jest. Swansea cztery, i też się zgadza.
Ale to tylko przystawka do jutrzejszego grania.
Z perspektywy pierwszej kolejki, to West Ham mnie najbardziej rozczarował.
Prócz tego 0:3 w Soton, ale nie dziwi zwycięstwo Evertonu, raczej rozmiary. No i beznadziejny Sunderland. Wiedziałem, że są jednym z głównych kandydatów do spadku, ale nie wiedziałem, że aż tak.
Ale mecze w piątek, serio? Jak liga angielska chce grać jak te europejskie, to najpierw wziąłbym się za rodzimych kopaczy.
pierre_afc
Tak, tak, kolejny razy Mourinho odwrócił uwagę od swojego zespołu. Nikt oczywiście nie wie co ma to dać, ale to wygodna wymówka dla buraczanego zachowania.
To odwracanie uwagi od zespołu to taka sama mitologia jak szukanie ducha zespołu w AFC. 10 meczów bez porażki, duch jest, wszystko fajnie, ale kiedy w 11 dostajesz w cymbał po kolejnym beznadziejnym meczu, to nawet duch święty nie pomoże.
Dan_Crowley
" Okazuje się teraz, że "Doktor Eva" z Chelsea zamierza pozwać trenera Mourinho za zwolnionie jej z pracy przy pierwszej drużynie mistrzów Anglii. Carneiro oczekuje od "Mou" publicznych przeprosin. Wychodzi więc na to, że lekarka to najważniejsza persona w najlepszym obecnie teamie Premier League, od której niemalże zależy cały rozpoczęty sezon. "
Fragment "felietonu" Jacka K. Ale on nie przez wszystkich jest uważany za poczytalnego.
pierre_afc
Czytałem i nie podobało mi się. Za to Arsenal wspominany i jedna, smutna majowa noc dla kibiców AFC.
kaman17
Tylko tego mistrzostwa żal. Już nawet w marzeniach sennych leją nam dupska.
Wiesz, wydawanie na głupoty jest łatwe.
Aha, nowy news.
Arsenal skopie dupsko Crystal na luzie, bez głaskania.
Racja Mesut, powinieneś szanować innych ludzi i nauczyć się wreszcie angielskiego.
Chętnie przeczytałbym o jego pobycie w Londynie, o tym jak chciał 152 razy odejść i o tym, jak Wenger go wypuścił.
Bo jego klasa sportowa nie podlega żadnej dyskusji.
Porażka? Arsenal z ligi spadnie.
Marzyć wolno, za to nie więzienie nie grozi.
A propos Wengera, zachował się bardzo fair informując Flaminiego o jego roli.
Póki będzie siedział na ławce/trybunach - będę zachwycony. Jego pensja jest problemem księgowej, nie moim.
Aha, to lecę stawiać, że wygrają LM.
Koło dupy mi to lata ile zarabia, byle jak najdalej od murawy. Facet właśnie ogłosił, że już nie jest sportowcem.
Czy mu się należy? Pewnie tak, Arsenal może go spłacić i nie zbiednieje, serio. Przyzwoitość ludzka nakazuje jednak pamiętać, kto dał zarobić te parę groszy w życiu, kto rękę wyciągał, kiedy już raz się nadstawiałeś dupskiem do klubu. Jeszcze Arsenal mu wolną rękę daje, mało? Za to co sobą reprezentował?
Jego wybór, ja mu tam nie żałuję, bo nie z moich podbiera. Ale jak to było? Klasy nie można kupić?
Jeżeli Frank mówił, że to najlepszy skład, to ciekawe jak tłumaczył się po blamażu z Rapidem.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ja to kiedyś zastanawiałem się, co Deschamps ma w głowie, że wystawia parę Sakho-Varane, zamiast Mangala-Koscielny? W 14/15 Mangala grał taką kupę, że przestałem się wygłupiać, ale wczoraj rzeczywiście - bardzo dobry mecz.