Komentarze użytkownika Czeczenia
Znaleziono 13124 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 247 z 329 (komentarze od 9841 do 9880):
Czy jest tu Simpllemann? Potrzebuję go jak wody ba pustyni...
Wracamy do świata żywych!
COYG!!!
Piękna niedziela.
Walić nowego Vieirę, skoro jest Francis Coquelin!
Podolski out, Szakira in
AJR
Kolejny węszący spisek, stawiający na równi fakty i stereotypy.
Adeusz
Beilik będzie lał się z Chuckiem Norrisem.
kozz
Zapomniałeś jeszcze dopisać "polaczki cebulaczki".
Tu tylko zawiść, zazdrość, zaściankowość - byle rodakowi się nie powiodło :(
Skwituję to tak: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Ashley Williams powinien dostać żółtą za zdjęcie koszulki.
Adeusz94
Bluźnisz. Vieira to ""stary Bielik" - nie mylić ze starym Bielika.
@thide
A to nie wiedziałem. Sądziłem, że od razu aureola nad głową i przynajmniej koszulka w grochy dla najlepszego górala TdF.
@thide
Ale ty masz kiepskie info, bo jutro to Bielik z opaską wychodzi przecież na Etihad. Pewnie "Metro" ;/
BREAKING: W nagrodę za zasługi dla klubu, w poniedziałek ma być odsłonięty pomnik Bielika przed Emirates.
A Wojciech Pawłowski w... Bytovii. To się nazywa zjazd!
Zapomnijcie. Nie będzie żadnego Bielika na ławce.
Swansea grała wyśmienicie do momentu stracenia gola. Później się posypało :/
zbillu1989
Bony odszedł, obrona Swansea się posypała... fuck logic.
Idź oglądaj sobie DD, jak Bristol Rovers wypożycza wychowanka Doncaster, ale zamilcz już tutaj, bo to co piszesz, to beka okrutna.
kozz10
Stary, spójrz ile Jack opuścił meczów z powodu urazów. Później upewnij się ile ma lat, a później mów o sodóweczce, bo akurat problemy Jacka są o wiele szersze.
Dawno, dawno, bardzo dawno nie widziałem tak daremnego zespołu jak dziś Swansea.
Chelsea nie gra tak wspaniale, jak pokazuje wynik. Swansea włączyła tryb autozaorania. Takie błędy? Dziś mogliby mieć problemy z Blyth Spartans.
Co obejrzeć - Sanogo, czy Fabiańskiego?
A coś zapowiadało, że zimą Arsenal kupi DM-a do pierwszego składu, czy coś mnie ominęło?
Bądźcie poważni...
Aż przykro patrzeć na zjazd Wolskiego. Fiorentina miała być przystankiem, a najprawdopodobniej to był jego ostatni wielki klub w życiu.
Może tam w Belgii zbijać piątki z Chuksem Aneke.
scarface
Za dużo czytasz forów bukmacherskich :)
I podobno Legia znalazła następcę Bielika, a ma być nim... Dominik Furman.
Dostać lanie w meczu otwarcia, z zespołem który nawet się nie zakwalifikował - bezcenne. Ba, sami ich wywalili. Litości...
Nie głosowałbym na nikogo, bo jestem przeciwny temu plebiscytowi. Ja kocham piłkę jako grę drużynową.
Mam to samo.
Ja tam się Realami nie interesuję, ale Varane to tak przehajpowany grajek... Nie rozumiem jaranka nim.
I Grosicki, i Grosicki! Grosicki też, przy-ja-cielem Bejla jest!
Zawsze się cieszę gdy Reale czy inne Barcelony dostają po dupie, ale nigdy bym nie chciał być kibicem Atletico.
Fajnie, zaangażowanie, walka, ale mimo wszystko: piłka nożna > piłka z łokcia.
I nie w porę o tym laniu na Realu, bo wyrównali, ale bankowo kibicował im nie będę. Nawet gdyby miał w grze kupon w sts-ie, wartości dwóch batonów, jak niektórzy ściskający paluchy za Scumsy. Hehe.
Atletico prowadzi?
Torres strzela?
Oglądam żeby przekonać się na własne oczy, że Varane to "potencjał", a nie obrońca klasy światowej. A nie, zaraz, przecież on nie gra... jak zawsze.
Czyli generalnie kupują zdesperowani lub zdesperowani opuszczają kluby.
Kanonier204
A z tym Yepesem to serio, czy to jakaś "tutejsza beka", bo często się nazwisko przewija?
Bony jest wzmocnieniem składu, czy wzmocnieniem konkurencji w City?
Kadrę wzmacnia się latem, a zimą się łata dziury w składzie.
Na DM-a to ja nawet nie liczę w tym oknie, ale myślę, że przyjdzie jakiś obrońca. Chociaż nie sądzę by to ew. nazwisko zwalało z nóg. Chyba, że ze śmiechu.
"Kościelny jakimś trafem uchodzi za mega obrońcę, co jest totalną bzdurą. Na stronie panuje radość, bo... ściągamy Bielika."
Bełkot.
Nie w lutym/marcu, a w kwietniu i to raczej jego końcem.
Bielik zły? Nawet BK, jeżeli ktoś pomyślał, że to facet do pierwszego składu.
Wkurzeni na transfery? Też byłbym gdybym wypisywał szalone nazwiska, zawodników dostępnych najwyżej w F(i)UT-cie, czy w co tam się teraz gra.
Niestety, ale w meczu Antofagasta - Palestino 0:0 ;(
Walczymy dalej!
A Bradford jak leje Millwall...
A takie było jaranko, że CFC z Millwall zagra, ale to takie marzenia gości, którzy filmów się za dużo naoglądali.
Bramkarz Torino czerwona.
Tottenham?
Klub wspaniały. Same d.naszemiasto.pl/k/r/14/ee/4fc25d0dbded4_g1.jpg i mg.sadistic.pl/pics/70309b629fae.jpg
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze.
Dużo bardziej mnie interesuje, czy Lazio trzeci raz z rzędu na wyjeździe nie dowiezie 2:0.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Simple
Kiedy ostatni raz City nie strzeliło gola u siebie w meczu ligowym?