Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 13124 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 249 z 329 (komentarze od 9921 do 9960):

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 07.01.2015, 13:58

W ogóle, że te śmieszki z KFC wyżej niż AFC? Prędzej bym uwierzył w West Ham.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 07.01.2015, 13:36

O prze beka z tym Breivikiem. Niektórzy naprawdę nie powinni poruszać innych tematów niż transfery, albo WengerOut. Haha.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 07.01.2015, 13:32

"Tam dostanie pięniądze, których w Europie nikt by mu nie dał. Ale przynajmniej otwarcie o tym powiedział. "

Coś jak TH14 w USA, tylko między "tym", a "powiedział", brakuje "nie". Heheszki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski do końca sezonu w Interze 06.01.2015, 19:13

"-Co wy tam palicie Szczęsny?
-Ja? Radomskie, ale Welbeck ma Camele."

Hehe, uśmiałem się.

W ogóle jak można kopcić szlugi pod prysznicem? To idiotyczne :)

Messi? Szczerze mówiąc gówno mnie obchodzi jakaś Barcelona czy inny Real. Jeżeli tak im pasuje, to mogą się "autozaorać", co zresztą mnie w ogóle nie zdziwi.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 05.01.2015, 13:29

Jedyny model który znam, to Giroud.

Po co ci internet w telefonie skoro nie potrafisz z niego korzystać?

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 05.01.2015, 12:24

Kanonier204

Szczerze? Problemy naszych rywali mogą mnie tylko ucieszyć.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 05.01.2015, 12:18

kanonier204

Nie przejmuj się tak, z Mane czy bez i tak będą oglądać plecy AFC.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 05.01.2015, 12:14

To się chłopak dowiedział.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 05.01.2015, 12:11

...który pokazał się tylko w FM-ie.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 04.01.2015, 22:56

Schnor

Fakt, modelajec dał wtedy dupy, ale... olać.

W każdym bądź razie nie wierzę, by goście przegrali z Soton bo zalali pałę. Grają nędznie od pół roku i nic ich nie usprawiedliwia.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 04.01.2015, 22:52

simpllemann

Naprawdę, to nie ma szans na coś takiego w BPL. Ja sobie tego nie wyobrażam. Zresztą o Wengerze można powiedzieć wszystko, ale nie to, że olałby dyscyplinę.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 04.01.2015, 22:45

Agher

Otóż to, lepiej bym tego nie ujął.

Gadanie na serio, że ci goście balowali w 31.12 - błagam, dorośnijcie.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 04.01.2015, 22:41

Tylko, że Serge jest młodszy niż Joel, a tak naprawdę to już więcej pokazał w AFC (podkreślam, w AFC).

Alex to reprezentant ENG, Wenger będzie na niego stawiał. Też jest młodszy i przyszedł za dużo większe pieniądze.

Oczywiście, to tak naprawdę nie ma znaczenia, ale staram się uzmysłowić, że tacy goście mogą być wyżej w hierarchii, dlatego Joelowi może być bardzo trudno się przebić, a nie da się ukryć, że okazjonalnych szans które dostaje, raczej nie wykorzystuje.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo i awans do czwartej rundy, AFC 2-0 Hull 04.01.2015, 22:30

Jak ktoś pisze Joel in, to ja się pytam, za kogo? Alex, Theo, Alexis. Do tego Serge nie mniej utalentowany niż Joel. Jest Welbeck, który gdzieś grać będzie w składzie z Giroud. A Cazorla/Ozil?

Komentowany temat: Historia lubi się powtarzać: Arsenal vs Hull City! 04.01.2015, 19:24

Simao12

Fajnie, możesz sobie dyplom wydrukować.

Komentowany temat: Historia lubi się powtarzać: Arsenal vs Hull City! 04.01.2015, 19:21

W ogóle skrzydłowi bardzo słabi, wręcz żenujący. Ale wszystko można usprawiedliwić, prawda?

Theo nie grał rok, Joel zawodowy ławkowicz, Alexis i nie jego pozycja.

Komentowany temat: Historia lubi się powtarzać: Arsenal vs Hull City! 04.01.2015, 18:42

On to specjalnie robi, nie ma opcji :)

Komentowany temat: Historia lubi się powtarzać: Arsenal vs Hull City! 04.01.2015, 18:27

Czy jest nasz mecz w TV?

I jaki jest wynik Valencii?

Komentowany temat: Historia lubi się powtarzać: Arsenal vs Hull City! 04.01.2015, 13:50

W meczu Dover - Crystal Palace, kurs na tych drugich 1,5. Jestem w szoku.

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2014 - Kanonierzy.com w liczbach 02.01.2015, 19:37

Gerrard wygra, chyba, że nie gra w FIFĘ czy tam FM-a.

A znając przewrotny los, to LFC wyszarpie tytuł zaraz po tym, jak Stivi Dżi odejdzie.

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2014 - Kanonierzy.com w liczbach 02.01.2015, 19:29

Co się wcześniej wydarzy? Wenger ogra Mou, czy widzowie zaczną śpiewać na emirates?

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2014 - Kanonierzy.com w liczbach 02.01.2015, 19:24

michalm1

Dobre, dobre. Opowiem chłopakom pod sklepem. Hehe aż zajady mam ze śmiechu.

Dobrą dajesz bekę chłopie, oby tak dalej.

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2014 - Kanonierzy.com w liczbach 02.01.2015, 19:21

Nie znam. To jakiś jego sąsiad? Rodzina? Jaki ma samochód?

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2014 - Kanonierzy.com w liczbach 02.01.2015, 19:17

danielosik

Masz jeszcze jakieś info? Czy ma przy sobie przekąski i napoje chłodzące? Liczę na relację live, a najlepiej jakieś gorące video.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:16

CFC na kacu, widać po gębie Mou.

Tak w ogóle, rozwala mnie gadanie w stylu: "my bankowo przegralibyśmy".

Chociaż niby mamy lepszych piłkarzy. Ale czy na pewno?

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:40

W ogóle dziwi mnie na tej stronie przekonanie, że nieobecni zagraliby lepiej.

Po meczu Walcott bez formy, a w przerwie płacz, że musi bankowo wejść.

Albo Campbell, którego tak domaga się lud. Czy pokazał chociaż 0,1% "potencjału" (śmieszne słowo), o który podejrzewają go userzy tej strony?

Tak samo będzie ze "zbawcą" Ospiną. On bankowo jest lepszy niż Szczęsny, póki nie zagra. Do pierwszej "szmaty".

I to takie duszenie się we własnym sosie, a sami wiecie, że problemy się nawarstwiają. Z każdym miesiącem.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:31

mar12301

Dlatego pytam czy serio, bo żart powtórzony 100 razy nie jest śmieszny.

Histeria jak po spadku z ligi, przecież od sierpnia ładnie punktowane są wszystkie wtopy Arsenalu, bo tutaj nic nie funkcjonuje dobrze.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:24

Wy tak serio z tym chlaniem zawodników wczoraj/dzisiaj?

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 17:22

Prawilnie przypominam:

De Gea przereklamowany, Courtois przeciętny, Szczęsny top5 BPL.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 16:52

Spoko, Wojtek zagra ze dwa mecze na zero, ze trzy "gdzie nie miał nic do powiedzenia", dwa razy na rundę obroni z pięć strzałów w meczu i można pisać dalej, że top5 BPL.

Zresztą czemu mnie nie dziwi, że gdzie Szczęsny i Koscielny, to tarapaty murowane.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 16:40

james68

Przynajmniej po jednym podaniu Chambersa, Alexis doszedł do pozycji strzeleckiej.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 14:16

Kto strzelił, bo nie mogę nigdzie info znaleźć? :)

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 06:07

Żebyście niczego piękniejszego nie zobaczyli niż Arsenal, w tym 2015 wam życzę.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 18:39

Rekordy, statuetki, złote balony - to wszystko nie ma znaczenia. Liga i puchary.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 18:11

Właściwie to czekać na Soton, zwycięstwo uczyni nas królami okresu świątecznego.

To ważne, bo od oglądania AFC czasem zęby bolą, ale mnóstwo punktów stracili w głowie, jak kto woli - przez frajerstwo.

Na wiosnę musi być pogoń. Właściwie już teraz potwierdzają się przewidywania, gdzie CFC i City walczą o puchar, a United i AFC o trójkę. Jeszcze LFC miał zepchnąć Arsenal z czwórki, ale to się nie wydarzy.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 18:05

Nie rozumiem po co wysyłać jakieś pieniądze?

Zarząd zrobiłby laskę Wengerowi, żeby ten został.

Wenger nie odejdzie przed końcem kontraktu. Full userów pisze, że facet nie ma honoru, że powinien odejść, ale gość jest ambitny, chce pożegnać się z mistrzostwem, chociaż często występy AFC wyglądają komicznie.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 18:01

(nie)Piękne jest życie fana Arsenalu. Nawet po zwycięstwie możesz z niepokojem spoglądać na terminarz i następny mecz.

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 14:02

Szczęsny top5 w lidze, top1 na świecie i top15 w Londynie. Mikołaj już go w worku niesie do Barcelony.

Najlepszy na świecie, a kto wie, może nawet w Polsce.

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 13:48

A ktoś się w ogóle czegoś po KFC spodziewał? Litości...

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 13:41

Oooo, Ro-bin van-persi!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady