Komentarze użytkownika Czeczenia
Znaleziono 13124 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 249 z 329 (komentarze od 9921 do 9960):
O prze beka z tym Breivikiem. Niektórzy naprawdę nie powinni poruszać innych tematów niż transfery, albo WengerOut. Haha.
"Tam dostanie pięniądze, których w Europie nikt by mu nie dał. Ale przynajmniej otwarcie o tym powiedział. "
Coś jak TH14 w USA, tylko między "tym", a "powiedział", brakuje "nie". Heheszki.
"-Co wy tam palicie Szczęsny?
-Ja? Radomskie, ale Welbeck ma Camele."
Hehe, uśmiałem się.
W ogóle jak można kopcić szlugi pod prysznicem? To idiotyczne :)
Messi? Szczerze mówiąc gówno mnie obchodzi jakaś Barcelona czy inny Real. Jeżeli tak im pasuje, to mogą się "autozaorać", co zresztą mnie w ogóle nie zdziwi.
Jedyny model który znam, to Giroud.
Po co ci internet w telefonie skoro nie potrafisz z niego korzystać?
Kanonier204
Szczerze? Problemy naszych rywali mogą mnie tylko ucieszyć.
kanonier204
Nie przejmuj się tak, z Mane czy bez i tak będą oglądać plecy AFC.
To się chłopak dowiedział.
...który pokazał się tylko w FM-ie.
Schnor
Fakt, modelajec dał wtedy dupy, ale... olać.
W każdym bądź razie nie wierzę, by goście przegrali z Soton bo zalali pałę. Grają nędznie od pół roku i nic ich nie usprawiedliwia.
simpllemann
Naprawdę, to nie ma szans na coś takiego w BPL. Ja sobie tego nie wyobrażam. Zresztą o Wengerze można powiedzieć wszystko, ale nie to, że olałby dyscyplinę.
Agher
Otóż to, lepiej bym tego nie ujął.
Gadanie na serio, że ci goście balowali w 31.12 - błagam, dorośnijcie.
Tylko, że Serge jest młodszy niż Joel, a tak naprawdę to już więcej pokazał w AFC (podkreślam, w AFC).
Alex to reprezentant ENG, Wenger będzie na niego stawiał. Też jest młodszy i przyszedł za dużo większe pieniądze.
Oczywiście, to tak naprawdę nie ma znaczenia, ale staram się uzmysłowić, że tacy goście mogą być wyżej w hierarchii, dlatego Joelowi może być bardzo trudno się przebić, a nie da się ukryć, że okazjonalnych szans które dostaje, raczej nie wykorzystuje.
Jak ktoś pisze Joel in, to ja się pytam, za kogo? Alex, Theo, Alexis. Do tego Serge nie mniej utalentowany niż Joel. Jest Welbeck, który gdzieś grać będzie w składzie z Giroud. A Cazorla/Ozil?
Simao12
Fajnie, możesz sobie dyplom wydrukować.
W ogóle skrzydłowi bardzo słabi, wręcz żenujący. Ale wszystko można usprawiedliwić, prawda?
Theo nie grał rok, Joel zawodowy ławkowicz, Alexis i nie jego pozycja.
On to specjalnie robi, nie ma opcji :)
Czy jest nasz mecz w TV?
I jaki jest wynik Valencii?
W meczu Dover - Crystal Palace, kurs na tych drugich 1,5. Jestem w szoku.
Gerrard wygra, chyba, że nie gra w FIFĘ czy tam FM-a.
A znając przewrotny los, to LFC wyszarpie tytuł zaraz po tym, jak Stivi Dżi odejdzie.
Co się wcześniej wydarzy? Wenger ogra Mou, czy widzowie zaczną śpiewać na emirates?
michalm1
Dobre, dobre. Opowiem chłopakom pod sklepem. Hehe aż zajady mam ze śmiechu.
Dobrą dajesz bekę chłopie, oby tak dalej.
Nie znam. To jakiś jego sąsiad? Rodzina? Jaki ma samochód?
danielosik
Masz jeszcze jakieś info? Czy ma przy sobie przekąski i napoje chłodzące? Liczę na relację live, a najlepiej jakieś gorące video.
CFC na kacu, widać po gębie Mou.
Tak w ogóle, rozwala mnie gadanie w stylu: "my bankowo przegralibyśmy".
Chociaż niby mamy lepszych piłkarzy. Ale czy na pewno?
W ogóle dziwi mnie na tej stronie przekonanie, że nieobecni zagraliby lepiej.
Po meczu Walcott bez formy, a w przerwie płacz, że musi bankowo wejść.
Albo Campbell, którego tak domaga się lud. Czy pokazał chociaż 0,1% "potencjału" (śmieszne słowo), o który podejrzewają go userzy tej strony?
Tak samo będzie ze "zbawcą" Ospiną. On bankowo jest lepszy niż Szczęsny, póki nie zagra. Do pierwszej "szmaty".
I to takie duszenie się we własnym sosie, a sami wiecie, że problemy się nawarstwiają. Z każdym miesiącem.
mar12301
Dlatego pytam czy serio, bo żart powtórzony 100 razy nie jest śmieszny.
Histeria jak po spadku z ligi, przecież od sierpnia ładnie punktowane są wszystkie wtopy Arsenalu, bo tutaj nic nie funkcjonuje dobrze.
Wy tak serio z tym chlaniem zawodników wczoraj/dzisiaj?
Prawilnie przypominam:
De Gea przereklamowany, Courtois przeciętny, Szczęsny top5 BPL.
Spoko, Wojtek zagra ze dwa mecze na zero, ze trzy "gdzie nie miał nic do powiedzenia", dwa razy na rundę obroni z pięć strzałów w meczu i można pisać dalej, że top5 BPL.
Zresztą czemu mnie nie dziwi, że gdzie Szczęsny i Koscielny, to tarapaty murowane.
james68
Przynajmniej po jednym podaniu Chambersa, Alexis doszedł do pozycji strzeleckiej.
Kto strzelił, bo nie mogę nigdzie info znaleźć? :)
Żebyście niczego piękniejszego nie zobaczyli niż Arsenal, w tym 2015 wam życzę.
Rekordy, statuetki, złote balony - to wszystko nie ma znaczenia. Liga i puchary.
Właściwie to czekać na Soton, zwycięstwo uczyni nas królami okresu świątecznego.
To ważne, bo od oglądania AFC czasem zęby bolą, ale mnóstwo punktów stracili w głowie, jak kto woli - przez frajerstwo.
Na wiosnę musi być pogoń. Właściwie już teraz potwierdzają się przewidywania, gdzie CFC i City walczą o puchar, a United i AFC o trójkę. Jeszcze LFC miał zepchnąć Arsenal z czwórki, ale to się nie wydarzy.
Nie rozumiem po co wysyłać jakieś pieniądze?
Zarząd zrobiłby laskę Wengerowi, żeby ten został.
Wenger nie odejdzie przed końcem kontraktu. Full userów pisze, że facet nie ma honoru, że powinien odejść, ale gość jest ambitny, chce pożegnać się z mistrzostwem, chociaż często występy AFC wyglądają komicznie.
(nie)Piękne jest życie fana Arsenalu. Nawet po zwycięstwie możesz z niepokojem spoglądać na terminarz i następny mecz.
Szczęsny top5 w lidze, top1 na świecie i top15 w Londynie. Mikołaj już go w worku niesie do Barcelony.
Najlepszy na świecie, a kto wie, może nawet w Polsce.
A ktoś się w ogóle czegoś po KFC spodziewał? Litości...
Oooo, Ro-bin van-persi!
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
W ogóle, że te śmieszki z KFC wyżej niż AFC? Prędzej bym uwierzył w West Ham.