Komentarze użytkownika Czeczeniec
Znaleziono 602 komentarzy użytkownika Czeczeniec.
Pokazuję stronę 3 z 16 (komentarze od 81 do 120):
Ale Arteta łeb, Saka nie gra nic cały mecz, a ten ściąga Trossarda…
Po co on trzyma tego Sake, ktora akcje dzisiaj juz zawalił?
@alexis1908: w skrócie chyba można po prostu powiedzieć, że sędziowanie w tej lidze jest żenujące, z resztą nie od dziś i nie tylko w naszych meczach
@alexis1908: w tamtym meczu decyzja musiała być podjęta bez cienia wątpliwości, bo grały dwie drużyny ze szczytu tabeli, dzisiaj grają dwa przeciętniaki więc każda decyzja waży mniej
Jak ktoś (poza vitoldem) broni jeszcze tutaj mistycznego Szweda to jest albo odklejony albo nie ogląda uważnie spotkań, w których on wychodzi na murawę. Jeszcze mam resztki nadziei, że on odpali, ale na ten moment jest absolutnie fatalny. Zaraz ktoś powie, że nie dostaje podań, ale ja się nie dziwię, że mu chłopaki nie podają jak on do każdego jest albo spóźniony albo przyjmie piłkę tak, że mu się od sęka odbije. Flop totalny, oby w drugiej połowie sezonu udowodnił nam swoją wartość, bo w przeciwnym razie naprawdę wyczuwam za rok Fenerbahce.
@FilipCz: imo dobra godzina, dla tych spokojnych idealna okazja na chill z ulubioną drużyną i drinkiem, dla tych szukających wrażeń biforek. Ja tam się bardzo cieszę.
Lammens top 3 parad sezonu na ten moment.
Co by nie mówić - meczycho!
Ale przepiękny wolny Fernandesa.
Ludzie, co wy tu na dole gadacie za głupoty? Mamy chwalić drużynę i trenera po takim festiwalu żenady?
Jasne, że liczą się trzy punkty, ale ten mecz to było czyste frajerstwo w naszym wykonaniu.
@djmacius: dopóki nie zobaczę tego pseudo napastnika na boisku mogę i nawet na rowerze tam jechać.
Po tym meczu trzy wnioski:
- Gyokeres na trybuny
- Martinelli na ławkę
- Arteta na kolanach do Częstochowy
Gyokeres byłby 2 metry spóźniony. Obym już nie zobaczył w tym roku Szweda w pierwszym składzie, tego sobie życzę.
Arteta jak zawsze wykastrowany. Niby człowiek, a jednak pi*da.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDR
Trossard jest o klasę lepszy od Martinellego i nawet 10 bramek w lidze mistrzów Brazylijczyka tego nie zmieni. Belg jest po prostu mądrzejszym piłkarzem i w lepszej formie.
A mityczny potomek wikingów zostaje na murawie. Arteta musi mieć z nim romans, nie widzę innej opcji.
Ale ten Skandynaw jest miernotą, już chyba nawet jego największym obrońcom muszą kończyć się argumenty.
Hincapie taka piękna wrzutka, a nasz potężny Szwed wszystko wzrokiem odprowadza. Dramatyczny jest gość przez te kilka miesięcy.
Gyokeres za rok w styczniu wyląduje w Fenerbahce/Milanie za 15 milionów euro.
My tu trójkę dostaniemy. Taka bezpłodność w ataku i mierność w obronie dadzą o sobie znać. Chociaż tyle że Polak rodak…
@arsenallord: Gyo to może co najwyżej ustrzelić okazję na jakiś dobry telewizor, żeby obejrzeć mundial z Londynu.
Czy my mamy jakiś monopol na grę z Holandią?
O ile awansujemy oczywiście.
@Marzag: imo Jesus. Trzeba zobaczyć jak będzie wyglądał po kontuzji, może akurat wniesie trochę świeżości, ewentualnie połamie się znowu i nie odczujemy żadnej różnicy.
Czyli Wirtz dalej bez gola, bo samobój XD
TOSIN XDDDDD
Van Dijk w tym sezonie wygląda jak Mustafi
A Liverpool swoje XD
No, Saka trochę się zrehabilitował, ale to nie zmienia dramatycznej formy
Wpuściłbym tu Jesusa na końcówkę
No to już jest jakieś fatum
@sonic: a znasz znaczenie słowa „aktualnie”?
Raya kocur
Madueke aktualnie zjada Sakę
Nie ma co patrzeć na to co robi City, trzeba się skupić na sobie. Jak dla mnie mogą wygrywać każdy mecz do końca sezonu, dopóki my będziemy robić to samo.
Tymczasem w Holandii już kolejny mecz w tym sezonie przerwany przez zamieszki. Mieszkam w Holandii już kilka lat i śmieszy mnie to, jak oni wciąż po macoszemu patrzą m.in. na Polskę pod względem kibicowania i ogólnie zachowania (nawet podczas imprez czy festiwali), a sami pokazują absolutnie najniższy możliwy poziom barbarzyństwa.
Umówmy się, Chelsea grała naprawdę bardzo dobrze, ale jak gramy ponad połowę meczu z przewagą zawodnika to jednak powinniśmy jakoś to wyszarpać. Dziwne było to, że my kompletnie nie ruszyliśmy na nich tak jak powinniśmy, nie było w sumie ani jednego momentu, w którym ta nasza przewaga zarysowałaby się jakoś znacząco. Lepszy remis niż wiadomo co wiadomo w czym, ale w moich oczach ten mecz zostawi rysę na kryształowo wyglądającym Arsenalu w ostatnich tygodniach.
Gyokeres pierwszy raz pokazał, że jest na boisku i od razu zrobił to w najgorszy możliwy sposób
Momentami wygląda to tak jakbyśmy to my grali w 10
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Raya to też jest momentami inteligentny.