Komentarze użytkownika Czeczeniec
Znaleziono 783 komentarzy użytkownika Czeczeniec.
Pokazuję stronę 2 z 20 (komentarze od 41 do 80):
Wy jesteście też tu niepoważni, przecież leżał tam z 40 sekund przy bandzie zawodnik Evertonu, co miał skończyć w 96 idealnie? XD
Bez przesady, dla nas remis i tak jest fantastycznym wynikiem, mogło być lepiej, ale równie dobrze sami mogliśmy wygrać na Etihad to nie musielibyśmy teraz liczyć na dobrą grę innych. Ogarnijcie się tu w większości, bo wszędzie widzicie winnych tylko nie tam gdzie trzeba.
Tydzien temu jakoś pisałem tutaj, ze City straci punkty z Evertonem, które będzie mocno walczyć o puchary.
Życzę sobie żebym miał takiego nosa w każdym aspekcie życia.
Nottingham sie z luzem utrzyma. Walka będzie między West Hamem a Tottenhamem, ale realnie patrząc na terminarz - kurczaki mają cholernie trudne zadanie przed sobą. Coś co wydawało się nieprawdopodobne, jest naprawdę bardzo blisko. De Zerbi musiałby chyba sprzedać duszę, żeby wyciągnąć to przy takiej formie drużyny.
Pewnie szybko wrócą nawet jeśli spadną, ale to wciąż sensacja co najmniej na miarę mistrzostwa Leicester.
Prawda wciąż jest taka, że my za ten ostatni miesiąc nie zasługujemy na żadne trofeum.
Nie był to aż tak tragiczny mecz jak się spodziewałem, ale nasza bezpłodność w ataku jest obrzydliwa. Nasz najgroźniejszy strzał (poza karnym) oddał zmiennik, obrońca, w 88 minucie. To jest porażające.
Gramy absolutnie żałośnie, ale tu zostaliśmy przekręceni w 100%
Ale smród
Teraz jest najwazniejsza próba charakteru Mikela. Ważniejszej nie będzie.
No to musi być karny
Arteta dopisał ogórki do listy zakupów.
Martin „Rondo” Odegaard
Niech próbuje w ten sposób to w końcu coś wejdzie, tutaj było bliziutko. Dobrze wiemy, że drugi skrzydłowy ma za suchą waginę na takie odważne próby.
@Mickeylo: jakie dokładnie te wyniki? bo gablota dalej pusta, dla mnie nie ma znaczenia czy skończymy 3 sezony z rzędu na drugim czy na czwartym
Gyokeres gra tak, jak gralem ja w wieku 9 lat z kolegami swojego brata, którzy byli 12 lat starsi.
Biegałem bez celu, nikt mi nie podawał, a jak już podawał to nie potrafiłem przyjąć, strzeliłem raz jak mi podali na pustą, ogólnie nie wiedziałem co się dzieje ale miałem frajdę, więc tylko to nas różni bo u tego napastnika z Ikei nie widać frajdy.
Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy dobry mecz. Męczą mnie te memy z każdej strony o nudnym 0:0 (rozumiem je, ale mnie męczą XD). Liczę przynajmniej na jakieś 2:1 w naszą stronę.
@darek250s: w Galatasaray to akurat wyląduje Gyokeres, bo będą szukać jakiegoś ziomka po odejściu Osimhena.
Ogólnie jeżeli awansujemy do finału to tam jest tylko jeden mecz i może się wydarzyć absolutnie wszystko, dosłownie wystarczy, że jeden/dwoch zawodników bedzie miało gorszy dzień i to już zrobi różnicę. W takich pojedynczych meczach może wydarzyć się wiele.
Ale na razie jednak trzeba jakoś ogarnąć Atletico, co wcale nie będzie łatwe.
Łukasz Litewka to był jedyny polityk, który realnie pomagał ludziom i wszystkim innym żyjącym istotom. Nie obiecywał, nie zapewniał, a działał i to na dużą skalę. Nagłaśniał sprawy, które były tego warte, sam wielokrotnie wspierałem jego zbiórki. Z jego poglądami można się było zgadzać lub nie, ale faktu, że był wspaniałym człowiekiem o dobrym sercu nie można zaprzeczyć. Czarny dzień dla polskiej polityki, wiem - takie życie, ludzie umierają codziennie, szkoda jednak, że taki człowiek odszedł tak wcześnie.
Ja widzę opcję, w której City straci punkty już z Evertonem, który realnie bije się o europejskie puchary i jest w tym sezonie bardzo niewygodny. Oni w ogóle mają trudny terminarz, myślę że jeszcze coś stracą, pytanie czy my w takiej dyspozycji damy radę czegoś nie stracić.
Mam nadzieję, że Chelsea do mnie zadzwoni i zaproponuje mi kontrakt. Zrobię podobne wyniki co Rosenior i też mnie mogą wywalić po 2 miesiącach. Renomę też mam podobną.
Todd, jak coś to jestem!
Nawet mi nie jest przykro, bo można się było tego spodziewać. Gramy fatalna dla oka piłkę od bardzo dawna i o ile do pewnego momentu dawało to chociaż rezultaty, tak teraz nie działa kompletnie nic i nie zapowiada się na zmiany.
Prawda jest taka, że ani jedna ani druga drużyna nie prezentuje się na miarę mistrza Anglii. Pytanie tylko, która prezentuje się mniej od drugiej.
Żadnego ciągu na bramkę przeciwnika, wszystko cofamy, Arteta pewnie już ma mokro na myśl o remisie.
Wszedł jak w masło.
Nasz były bramkarz, Alex Manninger, zginął dziś w wypadku samochodowym w Austrii. Miał 48 lat.
@BizoNxd6: Ty chyba meczów Atletico w tym sezonie nie widziałeś, to już nie jest taka murarka jak kilka lat temu, ofensywnie oni nas na ten moment całkowicie zjadają
Jakich czasów dożyliśmy, że możliwy awans do półfinału LM nie cieszy tak jak powinien, bo gramy coś takiego.
Martinelli ma pretensje do Madueke, a pewnie sam by strzelił w trybuny XD
Quaresma i Hincapie dali nam więcej ognia w 5 sekund niż Arteta w ostatnich 10 meczach
To jest sabotaż.
Gyokeres nawet nie potrafi tej krzywej nogi dostawić, ten gość potrafi spie*dolic absolutnie wszystko
Arteta ma talent, najpierw przeobraził nasz klub w jeden z najładniej grających w Europie tylko po to, żeby po dwóch latach zrobić z nas jeden z grających najbrzydziej.
@Alatariel: Madueke to jednak dwie półki wyżej niż Gyokeres
Ciekawe czy Urszula Dudziak na ławce śpiewa Papaye
Haramball w najczystszej postaci, 3/4 meczu jak na razie kamera skierowana na naszą polowe i to nie dlatego że Sporting atakuje, padaka totalna
Jest kilka takich dni w roku, że wstaje z uśmiechem na twarzy i czytam komentarze odklejonych fanów Barcelony na Facebooku. Nie ma dla mnie nic piękniejszego.
On musi odejść. Chwała mu za to, że doprowadził nas do tego punktu, ale on pewnej poprzeczki nie przeskoczy.
Mam nadzieję, że Arteta zostanie po sezonie zwolniony i zabierze ze sobą w walizce tego klocka ze Skandynawii.
Fantastyczni jesteśmy, fantastyczni. Dłużej stać i się zastanawiać co zrobić z piłką.
Jak dla mnie Arteta mógłby się spakować po tym sezonie niezależnie od końcowych wyników. Gramy gorzej niż Burnley.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Moegi14: przecież Oliver do niego podbiegł, był też fizjoterapeuta, samo to trwało z 30 sekund