Komentarze użytkownika Elastico07

Znaleziono 16055 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 158 z 402 (komentarze od 6281 do 6320):

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:45

Siadło też rozgrywanie ramsdela od tyłu

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:43

@darek250s napisał: "Tylko ty mogłeś uwierzyć w to co napisałem."
Dużo tutaj takich komentarzy,po za tym nie znam cie więc skąd mam wiedzieć że to ironia ale wyjątkowo kretynska

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:40

@darek250s napisał: "Arsenal zostawił cały sezon w meczu z City, a i tak przegrali. Wszystkie siły na ten mecz i teraz nie ma mocy"
Ty myślisz że my fizycznie po tamtym meczu jeszcze zmęczeni jesteśmy? Dobrze się czujesz?

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:39

@OFFO napisał: "emile smith rowe fatalny"
Dokładnie,dużo biega,mało robi I tylko podania do najbliższego

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:38

Płacz o sędziowanie w tym meczu to już jakiś totalny akt desperacji

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:27

Esr to tak dużo biega a mało robi,jeszcze podaję tak że ledwo to dochodzi

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:11

Boże ale Saka jest bez formy

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:07

Siadła forma i brakuje środka pola,klepiemy sobie na swojej połowie

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 14:47

Jakieś info nt tomiyasu,co z nim?

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 14:05

Bida na ławce,oby ten skład wystarczył na dziś bo później już powracają

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 22.01.2022, 23:01

@EZ_22 napisał: "Panowie obiektywnie, skończymy sezon w top 4?
Jak to widzicie"

Ciężko w tym momencie odpowiedzieć 50/50 w mojej opinii

@PanMisiek: dobrze dobrze :) jak zaczniesz używać sensownych argumentów zacznę się odnosić jakoś poważniej,póki co niżej wyjaśniłem sytuacje komentarzem który spotkał się z aprobatą ludzi

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 17:56

@ostriket napisał: "która pipa była na Varze w meczu United? przecież to jest niepojęte żeby tego nawet nie sprawdzić xD"
Przecież sprawdzali ale trwało to wyjątkowo szybko...

@PanMisiek napisał: "szkoda strzępić język z tym kołkiem."
Zabrakło argumentów to sojusznika szukasz,zmaltretowalem cie intelektualnie,nie masz podjazdu ;)

@Ashburton napisał: "A powiesz może kiedy to arsenal robił za kadencji artety jakieś wyniki?"
Jesteśmy blisko top4 więc jakieś tam wyniki są i puchar anglii też nie wygrał się sam.Wiadomo że oczekiwania są wyższe ale jeżeli ten sezon skończymy w top4 to arteta wykona świetna pracę

@PanMisiek napisał: "poczytaj sobie chłopcze moje wpisy odkąd przyszedł Arteta, to zobaczysz, że zdania nie zmieniam."
Gdzie były chłopcze twoje komentarze wtedy kiedy Arsenal grał i robił wyniki ? Skoro nawet wtedy byles przeciwko Artecie czemu nie miales na tyle odwagi zeby o tym pisac ? Łatwo się wypowiadac negatywnie wtedy kiedy nie idzie ale skoro jestes przeciwnikiem Artety to bądz nim cały czas nawet wtedy kiedy idzie i bron swojego zdania a nie siedz w norze i wylaz tylko wtedy kiedy jest najłatwiej skrytykować.Wyjaśnione.

@PanMisiek napisał: "City, Liverpool i Chelsea są poza zasięgiem. Utd i kurczaki będą wyżej od nas, bo mają trenerów. West Ham raczej też. A jeszcze pewnie przebudzi się Leicester. Realnie stawiam na na pozycję 6-8. I może wreszcie ktoś pójdzie po rozum do głowy i zatrudni w tym klubie trenera."
Weźcie zróbcie coś z takimi ludźmi bo to zwykły troll lub chorągiew która zmienia zdania pod wpływem wyników...

@ziom napisał: "Myśl racjonalnie a nie emocjami.Jesli Saka z Martinellim złapią kontuzje co jest bardzo możliwe to kto będzie zdobywać dla nas bramki?Pierwszy raz od wielu lat nie mamy klasowego napastnika.Auba zaliczył niesamowity zjazd sportowy w tym sezonie a on był dla naszego klubu kozakiem od momentu jego transferu.To najlepsza dziewiątka w Arsenalu od czasu Van Persiego który był napastnikiem klasy światowej jeśli miał tylko zdrowie.Klub jeśli nie sprowadzi klasowej dziewiątki w tym okienku to zapomnij o top 4 zwłaszcza,że Tottenham zaczął dobrze grać i na pozycji dziewięć mają kozaka.Laca z Nkhetią w każdym klubie Premiership siedzieliby na ławce rezerwowych."
Myślisz że Arsenal to jedyna drużyna która może mieć problemy kadrowe.Top4 jest w zasięgu i jest celem.Co do napastnika,zgadzam sie ze powinniśmy kogoś sprowadzić na już

No dokladnie tak będzie,po początku sezonu nikt nie zakładał ze w ogole sie właczymy do walki o top4 ale patrząc na przebieg sezonu,nasze wyniki i wyniki rywali,obecną sytuacje w tabeli i terminarz to ten sezon bedzie kolejną wielką porażką jesli nie skonczymy w top4

Komentowany temat: Główny cel transferowy Arsenalu trafi do Juventusu? 21.01.2022, 18:09

@damianARSENAL napisał: "Się dziwicie. 21 dzień okna transferowego, a my się cackamy z ofertami"
Akurat w stosunku do niego byliśmy konkretni ale on sam mówił że wolałbym juve

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Matta Turnera 21.01.2022, 13:41

Jeżeli godzi się na rolę zmiennika to śmiało

Partey chyba celowo złapał czerwo żeby sobie odpocząć

Boże ale oni są odklejeni i niezdyscyplinowani,na ten moment nie widzę nas w top4

@XandeR napisał: "Już Tottenham ma więcej klasy niż obecny Arsenal. Co za banda bez ambicji, wystraszone połamańce"
Nastepny któremu psycha siadła,co za pipki na tej stronie,oczywiście nie mówię o was wszystkich ale takich jak ten i ten co bana dostał to na stos

Saka dziś schowany do kieszeni,nasza prawa strona dziś absolutnie martwa

No słabsi byliśmy i zasłużenie przegrywamy,trzeba pogodzić się z tym że do takich drużyn to nam dalej brakuje

White z ramsdejlem kryminał

@GioFANafc napisał: "forrest wywalilo nas , liverpool wywali nas zaraz.. totenham wywali nas z top 4 - STANDARDOWY SEZON.. klub mem"
Chłopie po 1 to zmień profilowe bo sam jesteś memem w tym momencie

@Gunner915 napisał: "Lokonga po 45 minutach powinien zejść. Arteta dzbanie po co masz tego Parteya na ławce"
Partey wczoraj grał mecz pacanie

A ten jeszcze nkhetia chce ratować mecz

Co to było za żałosne podanie ESR,w tym momencie powinna pójść zmiana

Boże co się stało z tomiyasu,ja rozumiem mieć słabszy mecz ale on gra dziś jak tavares wtedy co został zdjęty w 1 połowie

To jest chyba najgorszy mecz tomiyasu w karierze

@GreKa napisał: "nie gadaj że jedno. Miał odbiory. Gra dobrze"
Ale ty po 1 dobrym zagraniu piszesz o nim jakby wyjaśnił i pozamiatał

@DexteR_000 napisał: "ale o co lace chodzi do sedziego, ze spalonego nie odgwizal :D"
O różnego

@GreKa napisał: "Jeszcze.ktos coś o Sambi?"
1 dobre zagranie nie czyni zawodnika,opanuj się

Potrzebujemy napastnika na już

@mallen napisał: "Z Lokongą boimy się budować akcje od tyłu."
Trafne spostrzeżenie,też to zauważyłem gdy ramsdel wiele razy wybijał zamiast grać do niego

@darek250s napisał: "Jestesmy słabi, byliśmy i będziemy. Jeszcze długi czas budowy tego zespołu. Liverpool tez nie gra jakimś wybitnym środkiem pola."
Psycha siadła,szybko

@Pitu88 napisał: "Też właśnie mi się wydaje, że Lokonga jest za słaby, by stanowić trzon środka, z takim Parteyem byśmy grali dużo lepiej"
Eeee poważnie? Jak na to wpadłeś

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady