Komentarze użytkownika Elastico07

Znaleziono 16055 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 160 z 402 (komentarze od 6361 do 6400):

Holding w rozegraniu zawsze był słaby i dalej taki jest

Tavares dziś bez dobrej interwencji

Ale mi mikel teraz zaimponował,brutalna będzie ta zmiana Ale tak ma być,ma mieć nauczkę za robienie z siebie blazna

Ale tavares jest oblesny

@losnumeros napisał: "wrażenie, że Holding gra lepiej niż wcześniej? Myślę że jako rezerwowy będzie idealny. Tylko czy będzie chciał pełnić taką rolę"
Przecież pełni taka role od lat i nie narzeka

Patino jak rozgrywamy od tyłu to ewidentnie schowany tak żeby cAsem piłki nie dostał

Komentowany temat: Romano: Arsenal pracuje nad transferem pomocnika 09.01.2022, 16:58

@kamilo951456 napisał: "Romano powiedzial ze poki co Arsenal nikogo nie kupi ale jak sie pojawi opcja to oczywiscie z niej skorzysta. Prosze czytac ze zrozumieniem"
Czyli nie kupi ale kupi faktycznie mądra wypowiedz

Komentowany temat: Romano: Arsenal pracuje nad transferem pomocnika 09.01.2022, 14:15

To jest ten co parę dni temu mówił że nie bedzie transferu w Arsenalu

Komentowany temat: Stuivenberg po meczu z Manchesterem City 02.01.2022, 10:03

Zagraliśmy piękny mecz I jestem dumna z chłopaków chłopaków po takim meczu ta porażka boli jak żadna inna w tym sezonie bo jest niezadłużona.Do momentu czerwonej kartki byliśmy bezapelcyjnie lepsi i gdyby nie Idiotyczny karny i czerwo kwestia czasu byłaby dla nas 2 bramka i zamknięcie meczu

@Ech0z napisał: "Dobrze ,.kuraki robią sobie nadzieję na 4 miejsce a my ich udupimy na własnym stadionie ."
Co? Gramy z nimi za 2tyg na wyjeździe

Duma mimo wszystko,przegraliśmy przez nasze głupie błędy i nieprzychylność sędziego ale chłopaki do 58 byli lepsi od najlepszej drużyny swiata a później pięknie grali w osłabieniu tracąc pechowo w 93m bramkę.Gdybys my chociaż ten remis dowieźli jak to byłoby piękne po takim meczu ale niestety ta porażka mega zostawia niesmak i jest mi cholernie przykro ale jednocześnie jestem dumny.Nawet jak w tym sezonie miałoby nie być top4 to w przyszłym z taką drużyna i nowymi nabytkami możemy bardzo namieszać wchodząc w sezon z podstawowym składem

Przez takie mecze koniec końców może nam zabraknąć do top4.Seziowanie na bardzo niskim poziomie czuje się oszukany i zniesmaczony

Ależ pech w tym meczu ale i tak zagraliśmy kapitalne zawody i przez głupie błędy i zle decyzję sędziego tego nie wygraliśmy.Wyjatkowo pechowy mecz i szkoda mi chłopaków bo zasłużyliśmy na 3pkt

Oby chociaż remis dowiezili

Idiotyczne i głupie błędy Gabriela i xhaki pozbawia nas dziś 3 pkt ale gra była na prawdę świetna

Po meczu,sami przegrywamy ze sobą jak zawsze,porażka i brak doświadczenia...

Ramsdel nie czuje karnych jak na razie

Xhaka debil dał pretekst...

Jak to będzie karny to jaja

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Manchester City 01.01.2022, 14:06

Partey co gra,jak widzę jak nasi graja w ten sposób to aż płakać mi się chce ze szczęścia

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Manchester City 01.01.2022, 14:03

Duma mnie rozpiera !! Zasłużone

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Manchester City 01.01.2022, 13:49

Nieźle to na razie wygląda,gdy mamy piłkę to jesteśmy bardzo groźni,oby tak dalej i grać jak równy z równym!

@GunnersFan9 napisał: "Wtedy mamy kompletny skład żeby powalczyć o 3-4 miejsce w lidze."
My już walczymy o te lokaty a rozmowa jest o czymś więcej

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Manchester City 31.12.2021, 15:34

@GioFANafc napisał: "Tomiyasu jutro dostępny ?"
Nie czytasz artykuły

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Manchester City 31.12.2021, 15:34

Już widzę jutro nasza młodzież skacowana na boisku bez mikela na ławce.Slabo to widzę i każdy punkt biorę w ciemno,a gdyby się udało wygrać ależ byłby to kop dla pewności siebie przed derbami

Komentowany temat: Zimowe okienko transferowe 2022: zbiór plotek i newsów 31.12.2021, 15:30

@kuzguwu napisał: "Auba do Newcastle za 50 mln+ to byłoby piękne."
50 za 32 zawodnika bez formy? 25mln będzie piękna kwota

Komentowany temat: Mikel Arteta opuści spotkanie z Manchesterem City 29.12.2021, 12:21

Wielka strata,będzie go bardzo brakowało przy Lini bocznej,to nasz 12 zawodnik.

Jak przeciwnicy będą w ten sposób się podkładać co mecz totka dostając czerwo to łykna nas w tabeli...

Komentowany temat: Smith po meczu z Arsenalem 27.12.2021, 14:58

@Furgunn napisał: "Byliśmy dużo lepsi."
Nie no byliśmy słabsi ale wygraliśmy 5-0.To co ty napisałeś to tak jakby nic nie napisać

Komentowany temat: Partey: Jesteśmy szczęśliwi 26.12.2021, 21:54

Pierwsza połowa Parteya dzisiaj była kapitalna

Komentowany temat: Arteta: Gra Ødegaarda jest fantastyczna 26.12.2021, 21:52

Esr daje świetne zmiany i cholernie mi szkoda ze nie gra w 1 składzie ale przy tak grającym Ode ciężko mu będzie.

Komentowany temat: Mecz z Wolverhamptonem został przełożony! 26.12.2021, 21:50

Bardzo dobra informacja,wręcz świetna! Odpoczniemy,wróci Tomi i zagramy mam nadzieję w 1 składzie i wypoczęci

Pięknie bilans poprawiliśmy.Nasza forma z ostatnich 5 meczów jest najlepsza od wielu lat.Mecz się skończył a ja już nie mogę doczekać się następnego.

@GunnersFan9 napisał: "w takiej formie zespołu Aubameyang może nie wracać ;)"
Nie wróci,on już zagrał swój ostatni mecz

@rafi_i napisał: "ESR czemu on nie gra w 1 składzie??"
Ale za kogo ? Za Ode który ostatnio jest jednym z naszych najlepszych zawodników? Za Sake i Gabiego którzy graja niesamowicie ? No choćby chciał to nie ma go gdzie wcisnąć a z ławki też trzeba mieć jakość

ESR super joker,ODE motm

Laca to totalne nieporozumienie.Gosc zagra 1 dobry mecz na 10 i z takim napastnikiem musimy sobie radzić.Alez ta pozycja wymaga u nas wzmocnienia,to aż razi

@Oldgunner3 napisał: "Saka najwyraźniej się zaraził od Xhaki boiskową głupotą - to powinna być czerwona.Niestety może tym się zająć komisja ligii i może być zawieszenie.Oby nie.Swoją drogą to niezbyt dobrze świadczy o dowodzeniu Artety."
Nie bądź śmieszny.On go ledwo dotknął,nie było to ładne zachowanie ale jaka komisja i zamieszanie,bredzisz

Komentowany temat: Boxing Day: Trzy punkty z Kanarkami obowiązkiem 26.12.2021, 16:46

Odegard absolutny Kozak.Jak go jechałem jeszcze jakiś czas temu tak teraz Chłop tak sie rozkręcił ze jestem w szoku,co on robi liczby ostatnio i jak gra,Wow.Wspolczuje ESR bo przy nim aktualnie nie pogra w 1 składzie

Komentowany temat: Boxing Day: Trzy punkty z Kanarkami obowiązkiem 26.12.2021, 16:42

@GunnersFan9 napisał: "Powinniśmy zdobyć pewne 3 punkty tak jak to obecnie stara się zrealizować Tottenham"
Nie byliśmy ta sama drużyna co teraz

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady