Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 331 z 402 (komentarze od 13201 do 13240):
2-0
Wenger czeka że zmianą do 75 m
Śmieszna sytuacja skfitowana tragicznym wykończeniem
Czemu sraka nie wycofa do ospiny w takiej sytuacji tylko kopię w aut?
Zamiast się napinać lepiej się pogodzccie że ta drużynę nie stać na coś lepszego
Wy się jeszcze denerwujecie? Mnie ten sezon już przyzwyczaił,ta drużynę nie stać na nic więcej
Brawo asy brawo,godne pożegnanie Wengera się szykuje
Trzeba pogodzić się z tym że ta drużynę nie stać na nic więcej
0 pomysłu,Miki in
Baleron psuję wszystkie akcje ofensywne
Ile oni miejsca Antkowi zostawiają w takiej sytuacji, kryminał
Ospina wygląda jak ktoś kto musiał stanąć na bramce bo nie ma kto bronić
Sagna kopał w obronce bellerin przerzuca wszystkich
Monreal powinien zejść do środka a koła na bok
Costą pierwszy z pomocą i przerwanie gry sygnalizował
Nie dość że potrafią bronić to jeszcze sami się łamią,ręce opadają
Obrona standard
@Conrado888: Niestety ale naszą obrone to nie problem pozamiatac,szczegolnie taki dzik jak Costa
@Redzik: Zapomniales o najwazniejszym,''Obrono pokaz ze umiesz bronic""
1;1 i nasze zwyciestwo w dogrywce
Nie moge doczekac sie składu,obym tam zobaczył Mikiego
Co z Mikim,bedzie dzisiaj,ktos cos wie ?
@domino178: a co pani Wiesia ma do gadania w tej kwestii,narazie padają propozycje od kazdego z nich i potem wspolnie bedą musieli podjąć decyzje,chyba ze Kroenke postawi na swoim bo ma do tego niestety najwieksze prawo,to normalne ze nazwiska sie przewijają,nie rozumiem Twojego komentarza.
@Papaciok: Mavro Chambers :D
Moze sie okazać ze ten ''no name'',pozjada starych wyjadaczy,jak Klop o nim mowi takie rzeczy to cos musi w tym być
@Miszhka: Oby tak własnie było,on i paru innych zawodników nie zasługuje zeby grac w Arsenalu,czystka jest konieczna.
Zagra dzisiaj Miki ?
Jutrzejsza ewentualna porazka i odpadnięcie moze byc ostatnim gwoździem do trumny Wengera i solidnym kopem w dupe na do widzenia,oby tak sie nie skonczylo,ale wszystko na to wskazuje,mimo wszystko trzeba wierzyć !
Ciekawe co z kontraktem,oby dostał nowy,duze ryzyko ale dla takiego zawodnika warto
Następny,smieszy mnie juz to
Co ten balleron dzisiaj wrzuca ? O co tu chodzi ?
Gadka szmatka,dobrze ze to jeden z jego ostatnich wywiadów bo juz znudziła mi sie ta gadka,z całym szacunkiem ale moglby cos bardziej z jajem powiedziec
i dobrze,mniej wiecej tyle potrzebujemy zeby sensownie przebudować tą tragiczną obronę
@tyson880: sam w to nie wierzysz
@londo: nie wiesz co mówisz chłopaczku,w piłkę na wysokim poziomie to chyba ty nie grałeś i nie masz pojęcia jak to wygląda skoro myślisz że lekarze dopuszczą go do grania nie będącego w 100% gotowy
@MVTI: potrafił zaskoczyć
Świetny to był twój wczorajszy strzał w 93 minucie
@Traitor: mi 1420
@pumeks: Kogo miał zmienić,jak miał zareagować,jedynie Iwobiego wpuścic ktorego tutaj wszyscy hejtujemy od poczatku sezonu,z tych chłopaków nie da sie więcej wykrzesać,szczegolnie z Mustafiego i Koscielnego,tlyko i wyłącznie im mozemy podziekowac za to co sie stało,zupelnie inaczej byś mowil jakby sie skonczylo 1-0,nie mowilbys o tym ze Wenger nie zareagowal ne mecz,podziekujemy przede wszystkim Koscielnemu
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Na co jeszcze stary czeka z wpuszczeniem mikiego?