Komentarze użytkownika Elastico07

Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 339 z 402 (komentarze od 13521 do 13560):

Komentowany temat: Cech z urazem głowy 03.04.2018, 16:54

Obronić pierwszy rzut karny i złapac kontuzje#Arsenal.

Komentowany temat: Chambers: Musimy wykazać się skupieniem 03.04.2018, 16:52

Mam nadzieje ze nie bedzie grał w 1 składzie.

Komentowany temat: Wenger: Mamy silny zespół 03.04.2018, 16:44

"Zgadza się. Pierwsza połowa była rozczarowująca, a druga przekonywająca. Zagraliśmy w swoim tempie, z lepszą jakością, a w pierwszej połowie byliśmy zbyt statyczni. Podczas pierwszej połowy miałem wrażenie, że możemy ten mecz przegrać, a podczas drugiej czułem, że wygramy. Ostatecznie, w przekonujący sposób wygraliśmy to spotkanie.
" Strasznie głupia wypowiedz jak na wypowiedz z perspektywy trenera,takiej odpowiedzi udzieliłby kazdy kibic powyzej 10 roku zycia

Komentowany temat: Wenger: Lacazette i Aubameyang mogą grać razem 02.04.2018, 17:42

@Armata500: Nie z tym trenerem,pomimo tego ze wygralismy wczoraj 3-0,kompletnie nie było widać żadnej głebszej taktyki narzuconej przez Wengera,ten mecz nic nie zmienia.

Komentowany temat: Wenger: Lacazette i Aubameyang mogą grać razem 02.04.2018, 14:38

@lu_kier: Pierwszenstwo ma ten który jest wyznaczony przed meczem do karnych bez znaczenia kto go wywalczył,a co do pewności siebie,bez wiekszego znaczenia jest czy strzelałbym pierwszego czy ostatniego,ważne ze trafił i w mniejszym lub wiekszym stopniu napewno go podbudowała ta bramka.

Komentowany temat: Wenger: Lacazette i Aubameyang mogą grać razem 02.04.2018, 14:36

@Marcel90: Do tego czasu moze wsadzi juz dublecik,wiec nie bedzie tak zle

Komentowany temat: Wenger: Lacazette i Aubameyang mogą grać razem 02.04.2018, 13:47

Welbeck w czwartek w 1 składzie,to bedzię paranoja,on nawet na ławke nie zasługuje,Walcott był bardziej produktywny niz on

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:26

Odkąd zszedł Welbeck zaczęła się gra,ocena za jego występ 0

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:25

@Tuvrai: otóż to,Welbeck nie powinno byc nawet na ławce,blokuje innych zawodników.

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:24

Najbardziej z tej całej żenady cieszą bramki Auby.

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 16:08

Dobrze ze trafił ale nie ma sie z czego cieszyc na dłuższą perspektywę,ten mecz nie powinnien zmienic stostunku zarządu do Wengera,ba powinien jeszcze bardziej dac mu do myslenia co trzeba zrobic

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:39

Czym się kieruje Wenger nie robiąc jeszcze zmian ?

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:19

Ciekawe ile ludzi na stadionie? Cała środkowa trybuna praktycznie pusta

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:16

Ktoś się jeszcze dziwi dlaczego tyle miejsc wolnych na stadionie? I dobrze, wyników nie ma,hajs się zgadzać nie będzie,poza le nie ma ratunku dla Wengera,

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:04

@Kysio2607: nie mają podań

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:03

Welbeck ? On jest na boisku? Pierwszy raz go zobaczyłem akurat jak stracił

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:02

@darek250s: dokładnie, kompletnie nie widać żadnej taktyki

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 15:01

Ekstraklasa

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:45

Ciekawe gdzie myślami jest mustafi bo napewno nie na boisku

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:43

Tragedia,polska ekstraklasa

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:42

Welbeck zamiast przyjąć i wyjść z kontrom to wynika na pale i oddaje piłkę,to jest ta jakość?

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:39

Nie da się tego oglądać jak narazie

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:37

Welbeck dzisiaj z bramką zapamiętajcie moje słowa

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:36

Dużo niedokładności od samego początku

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:34

@tomawwa: Milan? Powrót do przeszłości?

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 01.04.2018, 14:32

@rosiu71: ale średni pierwszy skład,4 słabe punkty

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Stoke 01.04.2018, 13:42

Słabo skład wygląda,zawodnicy pokroju ospiny, Welbecka,chambersa, elnenego nie zalapaliby się nawet na ławkę u nikogo z top5 a u nas w 1 składzie grają,za dużo rotacji,żeby to się źle nie skończyło

Komentowany temat: Frimpong: Xhaka zbyt słaby na Arsenal 01.04.2018, 11:00

@grzegorz1211: Bo Xhaka jest za mało agresywny w tym co robi,jedyne w czym jest to są bezsensowne wslizgi na czerwoną kartkę,agresywny w odbiorze to był Coq w swoim najlepszym sezonie.

Komentowany temat: Powrót do rzeczywistości: Arsenal - Stoke 31.03.2018, 19:03

Bardzo chciałbym zobaczyc taki skład jutro jaki jest przewidywany,znając Wengera bedą jakies niespodzianki w składzie czyt,Elneny,Iwobi,Niles.

Komentowany temat: Wilshere odejdzie z Arsenalu? 31.03.2018, 13:53

Nie dziwie się ze nie chcą dac mu kontraktu na lepszych warunkach,mając na uwadze jego podatność na kontuzje.

Komentowany temat: Xhaka: Lubię rozpoczynać ataki od obrony 31.03.2018, 13:51

"Myślę, że gramy lepiej w obronie, ponieważ jesteśmy skoncentrowani na tym, co mamy robić",duzo czasu wam zajęło zeby sie wkoncu skoncentrowac na tym co robocie,zbyt duzo....

Komentowany temat: Xhaka: Lubię rozpoczynać ataki od obrony 31.03.2018, 13:49

"Szwajcar jest pewnym punktem środka pola" Polemizowałbym ...

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 30.03.2018, 17:15

@Marcinafc93: siedem

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 30.03.2018, 17:15

Ktoś chętny na copka w Far cry 5 ps4 ?

Komentowany temat: Bould: Wenger jest głodny zwycięstw 29.03.2018, 21:52

@drewniane_krzeslo: problemem jest to że w tym klubie każdy się powściągliwy w tym co robi zaczynając od zarządu w kwestii zwolnienia Wengera kończąc na piłkarzach w tym co prezentują na boisku

Komentowany temat: Bould: Wenger jest głodny zwycięstw 29.03.2018, 19:29

Kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa,bould out

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny przedłużył kontrakt z Arsenalem 29.03.2018, 15:25

Ktoś chętny na copa far cry 5 PS4 ? Profil FanaticAFC

Komentowany temat: Wenger: Akceptuję konsekwencje słabych wyników 28.03.2018, 22:02

@Atos123: to ze stracił kontakt to wiadomo juz nie od dzisiaj,z kazda wypowiedzią tylko to potwierdza,on chyba na kazdym kroku chce sie wyrożniać,a jedyne czym sie wyroznia to głupimi wywiadami.

Komentowany temat: Sky Sports: Bayern pierwszym wyborem Tuchela 27.03.2018, 22:29

Oby,liczę na kogoś lepszego lub bardziej perspektywicznego.

Komentowany temat: Wenger: Akceptuję konsekwencje słabych wyników 27.03.2018, 22:27

Wiek i długość kadencji ma tu małe znaczenie,jeżeli byłby wyniki,dobra gra i coś wiecęj niż puchar FA w ostatnich latach wątpie zeby ktoś zwracal uwage na to ze Wenger jest juz za stary.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady