Wenger: Mamy silny zespół

Wenger: Mamy silny zespół 03.04.2018, 10:52, Maciej Szymkowiak 27 komentarzy

Arsenal w pierwszej połowie meczu ze Stoke nie potrafił odnaleźć swojego rytmu. Dopiero w drugiej połowie Kanonierzy zdołali znaleźć drogę do bramki rywali i ostatecznie wygrali mecz 3-0. Oto, co powiedział Arsene Wenger:

O satysfakcjonującej drugiej połowie...

O tym, czy zmienił cokolwiek podczas przerwy...

Tak. Czułem, że to nie kwestia dyspozycji, a psychiki. Mieliśmy dwutygodniową przerwę, przed sobą spotkanie w Lidze Europy, a w Premier League zdaniem wielu, nie gramy już o nic. W piłce nożnej nie ma miejsca na zatrzymywanie się, tylko trzeba utrzymać regularność. Piłkarze zdają sobie z tego sprawę. Uważam, że nasz zespół jest zdrowy, silny i solidarny. W drugiej połowie bardzo dobrze odpowiedział na wydarzenia boiskowe.

O formie Aubameyanga...

Świetnie się spisał. Po pierwsze, zdobył dwie bramki, a po drugie, oddał karnego Lacazette'owi. To było wspaniałe.

O odebraniu sobie szansy na hattricka...

Ludzi dziwi, kiedy jesteś hojny. To powinno być coś normalnego. Uważam to za coś wspaniałego, co tylko wzmocni nasz zespół.

O wspólnej celebracji...

Mamy świetnego ducha zespołu. Gdyby tak nie było, to nie wrócilibyśmy do siebie po finale Pucharu Ligi. Kontynuujmy to i wygrywajmy dalej.

Arsene Wenger autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
dudekns komentarzy: 605009.04.2018, 12:48

My to nie potrafimy przez cały mecz utrzymać solidnego rytmu gry... Co połowa to inna w naszym wykonaniu.

tyson880 komentarzy: 1049603.04.2018, 23:20

Mamy silny, ale nie stabilny zespół. Szkoda, że Wengerowi umyka obraz całości, bo brak mistrzostwa przez kilkanaście lat i wypadnięcie z top four jest olbrzymim ciosem dla historii tego klubu.

Dominik11 komentarzy: 2017103.04.2018, 22:53

Mamy silny zespół ok, ale mamy słabego trenera i tak to wygląda jak wygląda.

Marcel90 komentarzy: 814603.04.2018, 20:25

Maciek za tytul newsa powinien dostac warna xD Juz sie balem, ze to odnosnie transferow w lecie bo to jest w stylu Wengera "Spojrz, jak popatrzysz na nasza kadre to zobaczysz, ze mamy bardzo dobrych zawodnikow na kazdej pozycji, jezeli sciagniemy kogos nowego to ktos inny bedzie musial odejsc poniewaz nie mamy wystarczajaco miejsca w skladzie a ja nie widze potrzeby pozbywania sie super snajpera Welbecka czy tez ostoji defensywy Roba"

Elastico07 komentarzy: 1255503.04.2018, 18:41

Mamy silny zespoł ale nie mamy wyników więc wnioske nasuwa sie sam gdzie jest problem,Wenger hejtuje samego siebie i nawet o tym nie wie,out

kylo100 komentarzy: 370003.04.2018, 17:58

Wenger jak zwykle nie powie, ze gralismy padline.

maci3j komentarzy: 44903.04.2018, 17:28

Pogubiłeś się serio

Elastico07 komentarzy: 1255503.04.2018, 16:44

"Zgadza się. Pierwsza połowa była rozczarowująca, a druga przekonywająca. Zagraliśmy w swoim tempie, z lepszą jakością, a w pierwszej połowie byliśmy zbyt statyczni. Podczas pierwszej połowy miałem wrażenie, że możemy ten mecz przegrać, a podczas drugiej czułem, że wygramy. Ostatecznie, w przekonujący sposób wygraliśmy to spotkanie.
" Strasznie głupia wypowiedz jak na wypowiedz z perspektywy trenera,takiej odpowiedzi udzieliłby kazdy kibic powyzej 10 roku zycia

zly_kanonier komentarzy: 511103.04.2018, 15:08

Lepszy silny zespół i zużyty trener niż na odwrót.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185203.04.2018, 14:02

Zespół wypalenia zawodowego

PabloCebular komentarzy: 68003.04.2018, 13:55

Po tym spotkaniu są dwa plusy: wynik i brak kontuzji. A co do silnego zespołu to XD. Ok mamy dobrych napastników, 2 solidnych pomocników, ale reszta jest bez formy i gra w kratkę. Ospiny nie oceniam bo nie miał dużo roboty.

schnor25 komentarzy: 1854603.04.2018, 13:31

Gdyby Shaqiri był bardziej precyzyjny (strzał na początku spotkania, który minimalnie minął prawy słupek Ospiny) i miał więcej farta (centrostrzał z rożnego), to spotkanie mogłoby się różnie potoczyć. Pierwsza połowa była słabiutka w naszym wykonaniu.

Kaczaza komentarzy: 722303.04.2018, 13:27

Wynik mi się podoba, niestety gra już nie. Mydlenie oczu o tym silnym zespole. Zespół grał jakby musiał a nie chciał. Welbeck w składzie to dowód na to że Wenger się pogubił.

kamilo951456 komentarzy: 66103.04.2018, 13:08

Mamy średni zespół z potencjałem i wypalonego trenera. Przepis na sukces

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36203.04.2018, 13:07

zeby sie zdziwil jak cska wywiezie zwyciestwo, zobaczymy co wtedy znowu powie

mitmichael komentarzy: 4924303.04.2018, 12:43

Ledwo ledwo wygralismy ze Stoke, wynik 3-0 jest bardzo mylacy a Wenger juz podekscytowany mowi, ze ma silny zespol. Nie ma co po takim meczu z takim rywalem przy takim wyniku bardzo podbudowal zespol ta wypowiedzia, teraz beda niszczyc wszystkich do konca

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202303.04.2018, 12:29

ten mecz był straszny, jakby sędzia nie gwizdnął z kapelusza karniaka byłaby bieda - jak można dawać takie wysokie oceny...
mamy jak na Arsenal beznadziejny zespół, bezdyskusyjnie najgorszy od ostatnich pewno z 50 lat, tylko dzieci internetu i fify mogą tu buczeć że nie bo grają ich idole czyli celebryci i marni piłkarze - tabela i "styl" gry, w tym zwłaszcza obrony i ataku mówi sam za siebie
Wenger już jest wypalony, będzie robił to samo tak samo z tymi samymi oczekując cudownie innego efektu - tak robią klasyczni wariaci...
zwolnić go, zapomnieć, budować od zera nowy zespół

ZielonyLisc komentarzy: 2028503.04.2018, 12:19

Wenger po prostu daje otuchy chłopakom. Odnoszę wrażenie, że ostatnio jego praca tylko na tym polega: na chwaleniu.

SoulStorm komentarzy: 744303.04.2018, 11:59

Wenger: Mamy silny zespół natomiast trenera UJOWEGO.

Pukawka komentarzy: 81203.04.2018, 11:54

Standardowy bełkot. Mega silny zespół. Miejsce w tabeli to pokazuje. 13 pkt straty do 4 miejsca i 33 do 1. Normalnie wszyscy się boją starcia z nami. Eh ja rozumiem że chce podnosić morale i budować wiarę w siebie ale mógłby trochę zejść na ziemię. Bo już odkleił się całkowicie.
Kpina, silny zespół w którym w 1 składzie wychodzi Welbeck, ehh

Ranczomen komentarzy: 1233303.04.2018, 11:27

W sam raz na 6 miejsce.

krystian1441 komentarzy: 17203.04.2018, 11:16

hyba z konia spadles dziadek

lays komentarzy: 3987103.04.2018, 11:08

Wenger przegrałby 30 spotkan z rzedu i wygralby 3 i powiedzialby, ze mamy silnego ducha druzyny, bo wrocilsimy do serii wygrywania. Kryminał.

pelek komentarzy: 214603.04.2018, 11:02

Mamy silny zespół i świetnego ducha bo potrafimy podnieść się po druzgocącej porażce, na którą wpływu wcale nie miała słabość zespołu i podupadły jego duch.

melek90 komentarzy: 65703.04.2018, 10:57

Skład mamy silny tylko trener słaby. Żeby chociaż tą Ligę Europy wygrać to będzie jak wygranie Ligii Mistrzów dla nas.

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 103.04.2018, 10:54