Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 349 z 402 (komentarze od 13921 do 13960):
Ktos mi wytlumaczyc co zrobil Cech ?
@NIKEy: Ja to ironicznie napisałem,zacznij Ty głebiej myslec to moze to zaczniesz zauwazac
Mustafi zdecydowanie za czesto idzie na raz
Ktos slyszal jak spiewali przyspiewke Aubie w 1 połowie ? :D
60 melonow zaczyna sie zplacac,Auba i Miki robią robote.
Xhaka najslabszy na boisku.
Ramsey dziecko szczescia :D
Ajjj Auba,widzialem to w sieci
Koscielny zamiast zagrac krotko to wykopuje jak amator
Ale by miał wejscie Heniek jakby mu to weszło.
Nie wiem czy to dobra wiadomosc ze Ramsey strzelil,Wilshere juz nie zobaczymy w 1 skladzie
co za akcji auby i mikiego,brawo !
Mustafi 30 sekunda,zaczyna sie
@Marioht: Xhaka ma atuty ?
Wygramy w tym składzie to przez reszte sezonu bedziemy widziec Ramseya-Xhake-Iwobiego,pierdo** błedne koło,Wenger OUT!
Co za wirtuozy futbolu w pomocy Xhaka-Ramsey mój ulubiony duet wszech czasów
Macie skład ?
Cechowi wystarczy trafic w bramke z karnego i tak rzuci sie w drugą strone.
Potwierdza sie to ze Sanchez nie umie strzelac karnych
Sanchez z dobitki po karnym niestrzelonym na 2-0
Sanchez karnego strzela
@Marcinafc93: Ostatnie A-Alex ? :D
Dawno tak nie wyczekiwalem składu ale wiem ze Wenger i tak mnie wkur**
Przeciez my co mecz mamy po 70% posiadania i co z tego ? Co on pierd***
@Dominik11: Nie daje nam cos ekstra ? Masz racje,daje to druzyną przeciwnym,przykład w ostatnim meczu.
To co,Iwobi w 1 składzie ?
@MarkOvermars: Tym bardziej ze jest wypalony bardziej niz petardy w sylwestra.
@MarkOvermars: Nie zważając na to kim jest i co osiągnął za to co wyprawia powinien go posadzic,mowisz o doswiadczeniu a gra na poziomie 16 latka.
Gorszy od kszaki raczej by nie był wiec mozna żałować.
Noż w kieszeni sie otwiera na widok Cecha.
Jezeli Cech dzisiaj wyjdzie w 1 to Wenger sie skompromituje.
@arsenallord: Kto ma i nie boi się wydawać ten wygrywa
@Adrian12543: Niech odejdzie to będą inaczej gadać.
...'Wenger rujnuje Arsenal''
@matikanonier: On ma tyle na koncie juz ze nawet jakby w Pasterniku Ochojno na treningu był to pewnie tez by się uśmiechał,ale dobrze go takiego widziec :D
Widze ze Getafe nie wygodnie na tym 9 miejscu.
@thide: Odrazu widac efekty,teraz jeszcze sie go pozbyc na dobre to i wyniki bedą.
Wszystko co dobre z Borusii,Sven ktory załatwił Aube i Miki który tez maczał w tym palce,moja sympatia do tego klubu wzrosła :D
Cazorla byc moze zgłoszony zeby go mentalnie podbudować.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Cech słabo gra rękami,bo nog to w ogole nie ma