Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 347 z 402 (komentarze od 13841 do 13880):
https://www.youtube.com/watch?v=oE0AgcnRRnk
Wejdzcie,zostawcie suba i łapke jak mozecie,
Zostawcie suba jak mozecie https://www.youtube.com/watch?v=EdPgeOzqsng&t=26s
Bede probowal rozkręcić kanał
Wsadzili,mam nadzieje ze teraz nie stracą bo nie wytrzymam tego juz nerwowo.
Coq z bramką,wkoncu doczekał sie,teraz czekam na drugą bo zamykają kupon na 730
Takich zawodników nigdy mało w zespole,jednak priorytetem na ten moment śo,dm!
Wczorajszy obroniony karny był pierwszym obronionym przez bramkarza od 2013r,w głowie się nie mieści
Chcieli żerować na waszych wygranych ale skuteczni im to utrudniacie.
"Chciałbym wam przypomnieć, że odmówiłem wszystkim największym klubom na świecie" Dziękujemy za łaske,Wenger Out.
Szkoda ze go nie zapytali o występ Welbecka.
Zamierzam przeczytać,jedna z niewielu ksiązek o ile nie jedyna,która mam nadzieje mnie zainteresuje.
Za to Ospine szanuje
Baleron najgorszy na boisku zaraz po welbecku,Ospina pokazał Cechowi jak bronić karne
@Szebson: Chyba polarna
Welbeck out,mam nadzieję że go długo nie zobaczę w 1 składzie
Bellerin ogor na poziomie ligi szwedzkiej
Haha Welbeck
Iwobi-podanie do boku,w tył,strata,do boku,strata,w tył riplej
Czekam na bramkę mikiego, dzisiaj idealna okazja
Ale słaba drużyna, trzeba ich roznieść
@zly_kanonier: Welbz
Jak sie patrze na ten przewidywany skład to sie zastanawiam czy ktos z redakcji chce zebysmy odpadli na tym etapie juz w LE
@n0thing: Mylisz się,zarządowi zalezy tylko na pieniązkach w LM,a co sezon to mielismy wiec wg nich nie bylo wypadków przy pracy a dobry konsekwentny sezon zakonczony w top4.
Wright głosem k.com.
Ale on sobie w dupke włażą,tez sie ciesze ze są tu razem ale mam nadzieje ze nie tylko z tego względu sie tu spotkali
Zapraszam ludzi z Krakowa i okolic do EFC na mikołajskiej 5 na rynku na mecz,oczywiscie w barwach.
@Papaciok: U mnie ****si na 1 miejscu,potem Utd
@GKS_AFC: Nie liczyłbym na to,Iwobi to pewniak w składzie,niestety.
Skoki mnie mało interesują,ale dzisiejszym meczem to zyje odkąd otworzyłem oko :D
"Iwobi" Jak mnie drażni to nazwisko.
@Marcinafc93: Nie zobaczysz,zobaczysz dokladnie taki sam sklad jak z Evertonem
@Smazony: Taki jest futbol,jedni hamują swoją kariere po to zeby inni mogli ją rozwijać,akurat nie mowie tutaj o tym przypadku,ale wszedzie w zyciu tak jest to naturalna selekcja.
@Mats: Ozil dostaje 350k,Auba 180,Miki 170,a Ty wątpisz ze nowy zawodnik w lecie nie dostanie 100-150k? Teraz nikt za mniej nie przyjdzie
@grzegorz1211: Oficjalnie ?
Wg analiz CIES zrobilismy najlepszy interes ze wszystkich klubow w zimie kupując Aube za 63mln gdzie był warty 83mln.
Jest chemią między nim a Aubą,mam nadzieje ze bedzie to wyglądało tak jak w BVB,albo lepiej,nie mam nic przeciwko :)
Ja stawiam na Ancelottiego w Chelsea.
@kubex: Cech za stary,wypalony,tragiczny w tym sezonie,Ospina moze i ma umiejętności ale warunki fizyczne go blokują i w wielu sytuacjach przeszkadzają,dlaatego koniecznie,wysokiego dobrego bramkarza,najlepszy bylby Oblak.
@Adi17: Ramsey na ławke moze zostac przy rozsądnym kontrakcie dla niego.
Szkoda ze Granitowi nie konczy sie kontrakt,ale pewnie i tak dostałby nowy z dużą podwyżką.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@filo94: Spokojnie,to jest dopiero drugi,narazie ucze sie co i jak,jak wystartuje z Fary cry 5 i GOW nowym bedzie z komentarzem.