Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 364 z 402 (komentarze od 14521 do 14560):
Temu panu juz podziękujemy,co za łeb,robic faul mając zółtą karte 80 metrów od swojej bramki,haha :)
Wilshere za Ramseya,koniecznie!
@Gerwciu: Nie z takim Evertonem,mam nadzieje.
@Fabri4: Przeciez dobrze dzisiaj grają ziomeczku.
@bayakus: Nie kazdy ma takie zdanie,ja osobiscie tego nie powiedzialem.
Mesut musi zostac,w formie jest nie do zastąpienia,szkoda ze tylko tak rzadko mu sie chce
haha Ramsey,podsumowanie jego umiejętnosci w 1 strzale.
@Kanonier204: Kto ?
Mesut MOTM,nie zepsuj tego .
@Baronesko: Kreujemy duzo sytuacji ale tylko dzieki Ozilowi a nie Ramseyowi,napwno dobry mecz oglądasz ?
PYTANIE DO WAS:
Kto z naszych światowej klasy pomocników jest gorszy,Ramsey czy Xhaka ?
Xhaka out,nic dobrego nie wnosi,jakby nie rykosztej przy strzale Pickford by to wyłapał spokojnie
Nacho kocur w tym sezonie,Bellerin obok Ramseya i Xhaki najgorszy na boisku.
Dobra,chyba sie nagralismy juz
Nasza pomoc stoi na tragicznym poziomie,nie wygramy nigdy nic powaznego z takimi zawodnikami w srodku jak Xhaka i Ramsey,kryminał
Ale Xhaka to jest bezgłowie,jak ktos taki zrobił taką karierę.
Bądźmy szczerzy z takimi pomocnikami jak Xhaka-Ramsey nie wygramy nigdy nic wielkiego.
@majormati: Dokładnie,on a tylko warunki fizyczne i to wszystko.
@SoulStorm: Tylko ze przez niego w ten sposob w tym sezonie stracilismy okolo 6-7 bramek
Mszczą sie na nas niewykorzystane sytuacje okrutnie w tym i w ostatnim meczu.
Ludzie,weźcie tego sabotażyste Xhake z boiska bo będzie jeszcze gorzej,mozna juz stwierdzic ze najgorzej zainwestowane pieniądze AW.
Ile ten Xhaka jeszcze bedzie grał w 1 składzie? Kolejna bramka na jego konto
Co narazie chłopaki grają to w szoku jestem,Laca musi to strzelić,to samo tyczy sie Ramseya
Sanchez-Laca-Ozil,ile trzeba bylo na to czekac :)
Juz nie moge doczekac sie zeby zobaczyc sklad,b.jestem ciekawy czy Wenger mnie pierwszy raz w tym sezonie pozytywnie zaskoczy i wystawi taki jaki wystawiloby 99% trenerów na jego miejscu
@Topek: Kiedy jak nie teraz,jestem pewien ze jakby nie kontuzja Welbecka wyszedl w tym meczu zamiast Ozila/Sancheza,teraz nie ma innej mozliwosci,czekam na to od początku sezonu i moze sie doczekam,ale jeszcze nie mowie hop bo nie wiadomo co Wengerowi strzeli do głowy i czy czasem nie wystawi Iwobiego kosztem Ozila.
@Szebson: Moze koło sie obróci i teraz w styczniu bedzie pełna kadra i solidna gra :D
""Nie powinniśmy słuchać tego, co mówią inni."" i własnie dlatego to co dzieje sie w Arsenalu przede wszystkim za sprawą pana AW tak wygląda,nic dodać nic ująć
Jezeli ktoś w to wierzy to pozdrawiam :)
Miał za mało meczów pre-sezonowych zeby eksperymentować składem wiec robi to teraz w PL i EL :D
''Wenger skupia sie na PL'',dobrze mu idzie jak narazie,warto dodac ze w PL tez eksperymentuje skladem co mu zabardzo nie wychodzi,co ten człowiek wyczynia najlepszego z tą druzyną,patologia.
@dudekns: Czyli brakuje wszystkiego,a przede wszystkim trenera z jajami.
@drewniane_krzeslo: A Tobie nikt nie kaze komentowac,przez takich ludzi własnie jak ty ten klub wyglada teraz tak jak wygląda,dokładnie z takim samym podejściem,a Wenger Out juz jest od tamtego sezonu i bedzie juz do konca za to co ten człowiek wyprawia,a dokladnie chodzi o to jakich zawodnikow wystawia w 1 składzie.Smiech na sali,Iwobi,Welbeck,Elneny,Xhaka,tak wygląda poważna druzyna? Prosze Cie...
Jak patrze w jakim stylu gra teraz taki Inter czy Milan to moge stwierdzić ze Arsenal został z tyłu daleko
@ljungberg77: Dokładnie,polać koledze za ten komentarz,wypisz wymaluj tak jak jest naprawde,mozna winić przede wszystkim Wengera za to ze gra pseudo piłkarzami w 1 składzie.
Co sie dzieje w tym klubie,dramat.
@mitmichael: Mozna sie było tego spodziewać po takim składzie,powiedziałem to przed meczem ze ten skład to paranoja a ludzie na K.com sie zachwycali
A tego ze zagraliśmy ''bardzo dobrze do przerwy'' juz nawet nie skomentuje,powiem tylko tyle ze utwierdził mnie w przekonaniu ze stracił kontakt z rzeczywistością i zyje w innej epoce...
Nieprawdopodobne to jest to ze ty masz czelność dalej prowadzic ten klub i wychodzic na kolejne spotkania,nieprawdopodobne jest to jak mozna nie uczyć sie na błedach tak jak nie uczysz sie Ty,nieprawdopodobne jest to jak mozna nisko upaść i stać sie obiektem drwin na całym świecie a mimo to niczego sie nie nauczyć,szkoda nerwów,pozostaje tylko czekać az wkoncu coś sie zmieni za pare lat,przede wszystkim na samej górze czyli właściciel a w nastepnej kolejności Wenger,bo zawodników ma dobrych tylko ich nie wystawia w 1 składzie i własnie tak sie kończą jego eksperymenty.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@mistiqueAFC: Wlsnie sie zastanawialem kto to pisal ;),prorok