Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 396 z 402 (komentarze od 15801 do 15840):
ciezko jest mi uwierzyc ze uda nam sie pozyskac takiego zawodnika za darmo,wenger raczej gustuje w nieznanych 16 letnich przyszlych messich
to bylby przełom
ozil kac,jakbym wiedzial ze tak sklad wyjdzie to nie dawalbym arsenalu na handi,czarno to widze
podlizuje się bo wie że zawinił po raz kolejny
armata
wg mnie juz jest za pozno
zgadzam sie
juz widze tą dynamike z ramseyem na skrzydle
kiedy wraca!!!! ??
to jest przyszłość i teraźniejszość :)
szpital....
ostatni mecz z 8 za 10zl na 200zl czyli barcelona,poszedł wlasnie do smieci
wyjatkowo szczęśliwe losowanie dla nas
Co to jest,to żart ?
prawidłowo
janosik przeoczyles powyzszy tekst
plota,sam wenger sie wypowiedzial ze nie mamy szeroką kadrę i nie kupimy juz nikogo,nie wydaje mi sie zeby trolował
nie moge sie doczekac zeby zobaczyc go w parze z koscielnym
patrzac na sklejke dobry technicznie i dynamiczny zawodnik za 2-3 lata jak sie dobrze poprowadzi moze byc gwiazdą
jest delikatny progres w formie walcota ale do optymalnej jeszcze daleko
dobry kierunek,ogra sie
ale bedzie kaleczenie w tym meczu
nie rozumiem czemu xhaka i wilsher na lawce
nie sprzedzadza go,plota
niech wenger dalej czeka z transferem
holind,gabriel braki w kryciu przez to 2 bramki stracone,ktos jeszcze powie ze nie potrzeba nowego obroncy ?
dobrze zeby dostali z 3-0 i wengerowi oczy otworzyli chociaz to i tak nic nie pomoze,zobaczcie co liverpool zrobil z barcelona a on się łudzi ze z holdingiem i gabrielem ich zaczynamy i z walcotem na szpicy wygramy....
Papcio zlozyl oferte dzisiaj za jamesa z realu 71mln
a najlepsze ze wenger sie zapowiadal ze zakontraktuje nowego obronce przed 1 meczem bo brakuje doswiadczenia a teraz zasugerowal ze nie kupi tylko postawi obok gabriela kogos z trojki chambers bielik holding,słowa wengera są nic nie warte
zobaczcie co liverpool robi z barcelona i wyobraźcie sobie w obronie gabriela i chambersa przeciwko nim
nawet remis bedzie porazką
zobaczcie jaką piłke gra liverpool z barcelona a wenger się łudzi ze młodzikami ich załatwi,jego naiwność przekracza unijną norme
.............................czekając na transfery.................................................................................................................
drewniane_krzeslo
fakty sa takie ze jestesmy bierni bo nawet na stronce nie bylo juz z tydzien o zainteresowaniu nawet
dojdą do nas ze 2 ogorki pod koniec okienka i wenger bedzie sie wypowiadal ze idealne uzupelnienie skladu,a wyda na nich po 5mln
cazorla profesor,powinien wyjsc w podstawie na liverpool ale wenger twierdzi ze brakuje mu formy fizycznej,wg mnie nadrabia technika i przeglądem pola,napewno z nim w skladzie bysmy nic nie tracili a wiele zyskali nawet jak fizycznie odstaje,zawsze go mozna zmienic w 50-60m
pozytywnie młodzież ale pierwszy poważny sparing czeka nas z city i po tym meczu bedzie mozna cos powiedziec o formie naszych
PO TRANSFERZE NAPASTNIAK.... TO bylo najgorsze co moglo sie stac
doczekamy sie prawdziwych wzmocnien ?
walcot techniczny majstersztyk,nastepca Henrego
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
ile razy w ciagu ostatnich 3 miesiecy mowil ze musimy sie pozbierac po porazce ? Ile KUR.. !! ?