Komentarze użytkownika Elastico07
Znaleziono 16056 komentarzy użytkownika Elastico07.
Pokazuję stronę 398 z 402 (komentarze od 15881 do 15920):
przyzwaczajaj sie
do przerwy walcot i cazorla po bramce,łapią forme nasi,łapią !
giroud poprostu jest za słaby na ten poziom co prezentuje arsenal
konkretny na boisku,konkretny w mediach,propsy coq
''że w starciu z tak silnym rywalem nie możemy się ociągać.''
a z kim mozecie się ociągać ?
znowu za duzo gadania w mediach po 1 bardzo dobrym spotkaniu
Krakuus,
popieram gdyby cech nie uratowal pera to mogloby sie skonczyc 3-2
dobry sklad
sadu,to jak masz takie wrazenie to jakie bedziesz mial wrazenie przed kolejną kolejką w bpl z man utd ?
chelsea tez dobrą paką wychodzi,szczegolnie skrzydełka
Czas sie pożegnać !
Zobaczymy czy odpowiecie,bo narazie od konca tamtego sezonu zapowiadac co to nie zrobicie,a narazie same fall starty,takze mniej gadania i zapowiadania a wiecej ciezkiej pracy kur..
Zobaczymy czy odpowiecie,bo narazie od konca tamtego sezonu zapowiadac co to nie zrobicie,a narazie same fall starty,takze mniej gadania i zapowiadania a wiecej ciezkiej pracy kur..
thide
gówniana to jest twoja ortografia
wezmy go lepiej juz sprzedajmy,cierpliwość ma swoje granice
spokojne 0-2 lub 0-3 i przyjemna gra dla oka innej opcji na srode nie widze :)
jakby giroud strzelał bramki tak jak pozuje do kazdego zdjecia...
trzeba tą szklanke sprzedać,ileż mozna miec cierpliwości
i ma racje bo wenger nas oszukuje,mial ponad 250mln i trzeba bylo przeplacic tak jak to teraz wszyscy robią,a nie zaslaniać sie ze nie bylo na rynku dostepnych napastnikow jak za cavaniego dawal 40mln Eu...
Mega wzmocnienie,teraz czekam na nastepne wielkie nazwiska !
DeptaGUNNER,poki co to nic jeszcze nie wydal
nie uwierze dopoki nie wypowie sie sam pilkarz lub jego agent
jaque,jest dobry ale to nie ta sama klasa co cech,pozatym doswiadczony czech bedzie mial bardzo duzy wplyw na cala linie obrony
Swietnie rozpoczecie okienka ktore sie jeszcze nie zaczelo :)
ramsey zaliczyl asyste przy golu Bale
swietnie :)
gunner48,jest za duzo i za mocna rywalizacja jak dla niego w pomocy
Doktor,nie rozumiem z czym ty udezasz do welbecka? przeciez jest to nasz jeden z dwoch srodkowych napastnikow,jest mlody i dobry cos tam nam juz nastrzelal,takze dlaczego ma niedostawac tyle szans ile dostaje,dla mnie on jest lepszy od girouda,mertesacker to nasz podstawowy obronca,na temat flaminiego sie nie bede wypowiadal bo z nim najchetniej bym sie pozegnal
Nie rozumiem jak ktos moze napisac ze bramkarz jest nam zbedny,karzełek ospina jakby nie dobra obrona to nie mialby takiego sezonu,ogladnijcie bramke jaka puscil wczoraj dla kolumbi,ewidenie mu zabrakklo centymetrow,cech to solidny doswiadczony i przede wszystkim bramkarz ktory nie robi glupich bledow,doskonale uzupelnienie skladu+naasstnik oczywiscie jest niezbedny nowy
Wilshere co bramy sadzi dzisiaj dla Anglii :)
czyli nie bedzie transferow :)
i taka wypowiedz mi sie podoba,niestety to jest pojedynczy przypadek w naszej druzynie dla ktorego fa i top4 to jest rozczarowanie
nigdy mnie on nie przekona do siebie,poprostu drewno ktore nie pasuje do naszej filozofi czyli do wyjscia do prostopadlej pily,OUT OUT OUT !
Marcinfc93
Zgodze sie ze nie jest najwyzszej klasy napastnikiem dlatego niech wraca do francji bo arsenal to klub ktory musi miec swiatowej klasy napastnika
Zalosne ...
Kiedy otwiera sie okno transferowe ?
Kiedy dokladnie otwiera sie okienko transferowe ?
tyson880
zle sądzisz,to nie jesst napastnik pod nasza filozofie gry,0 wyjscia do prostopadlej pilki,gra tylem do bramki nie gwarantuje nam 25 bramek+,zdecydowanie potrzebny nowy napastnik
apetyt na przyszly sezon rosnie z dzisiejszym trofeum,czekam na upragnionego mistrza!
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
co to za smieszny sklad,gdzie sanchez gdzie walcot !!