Komentarze użytkownika Er4s
Znaleziono 5583 komentarzy użytkownika Er4s.
Pokazuję stronę 1 z 140 (komentarze od 1 do 40):
@Champishere:
Ale coś wiadomo jak poważna?
Trzeba dzwonić do Porto po Kiwiora
Co z Hincapie?
Timber złapie niedługo mięśniówkę. Kwestia czasu. No ale skoro każdy kibic to wie to boski Mikel pewnie też musi to wiedzieć i wliczać w kalkulacje.
To by było takie bardzo Arsenalowe
A może Aston Villa w tym roku na mistrza dla odmiany a od przyszłego spowrotem City z Liverpoolem na zmianę
Odegaard jest dużym problemem tego zespołu a jak ktoś tutaj pisze że on zagrał dobry mecz gdzie my z akcji z wyłudzonym kontuzjami Evertonem ledwo oddaliśmy strzał na bramkę no to wszystkiego dobrego życzę w te święta. Dużo słodkości i może Siatkówka
Chłopaki. Tu nie ma gadania o naciąganej niesympatii. Kibicujecie od ilu lat? 3? 5? Dowiedzcie się co na przestrzeni ostatnich 30 lat robił piłkarz na pozycji nr10 w mistrzowskiej ekipie z PL i porównajcie to z Odegaardem. Zrozumiecie że nie chodzi o czepialstwo.
Leżymy w dziale kreacji. Nasz superstar nie strzela bramek, nie próbuje ich strzelać a w dodatku przestał asystować. Ocknijcie się chłopcy. Dodajcie 2 do dwóch. Nie wszystko jest hejtem.
Arteta jest strasznie odklejony on często ma się wrażenie że nie rozumie jaki jest wynik i co się dzieje na tym boisku zielonym co stoi przy nim
@Garfield_pl:
A czy Arteta co w końcu on: granie Odegaarda na tragicznym poziomie czy nic nie on: ??
Fatalnie gra Zubimendi i Odegaard - to jest 2/3 środka pola. Nie rozumiem jak trener może to bagatelizować
Tragiczny mecz. Jedziemy na limicie farta podczas gdy City wygląda kapitalnie. Arteta zajechał team. Ma nierówno pod sufitem. Miej nas PB w opiece.
DRAMAT
Ale Ci nasi piłkarze to są debilki
Arteta da im wszelkie narzędzia do tego aby wbili na 1:1. Jak nie wbija to tylko będzie świadczyło o ich słabości. Arteta natomiast dowiezie
Myślałem że wpuści Gibbsa albo Kiwiora
Oni są zajechani jak konie bo ten uparty osioł nie rozumie słowa „rotacja” i „zmiany” wcześniej niż ostatnie minuty meczu.
Odegaard i Saka dawno powinni myć sobie delikatne plecki pod prysznicem
Odegaard jest totalnie beznadziejny…. Z nim na 10 nie masz szans wygrać ligi
Arteta jest mocno nierozwinięty
Jesus jeszcze 2,3 mecze i więzadła
Arteta to szur
Arteta ma zbyt zjarany garnek żeby zrozumieć zmiany to są takie rzeczy co można robić aby wpływać na mecz piłkarski….
Umęczon kibiców
Arteta jest omkły, wiemy nie od dziś. Z takim składem i wsparciem zarządu ogarnięty coach byłby już w kosmosie i z pucharami
Czy można już Odegaarda zdjąć z boiska?
Już się dajemy bałamucić drewniakom zamiast spokojnie kontrolować mecz. Makabra
@damianARSENAL:
Bo Saka może być niewidoczny a swoje liczby i tak zrobi
Ode to problem nr1 tego zespołu ale zagrał dwa dobre podania z Olamoikoys parieus i Arteta tego nie przyzna
@Gunnerrsaurus:
Co Ty jesteś jakiś wczorajszy?
Norweg jest tragiczny, mógł w tej akcji zagrać wszystko
Tragiczny jest Odegaard, wszystkie te jego podania są do kibla
@Elastico07:
Aha no i lepszy jest Eze od Odegaarda w takich aspektach jak asysty i gole ale to nie jest w sumie najważniejsze
Odegaard to dramat miejsce 15-20 na pozycji „10” w PL.
Teraz Arteta chyba ich wycofa do 16-ki. Mamy wynik
@varatas:
No nie wiem dla mnie Norweg to żaden czołowy piłkarz od jakiegoś czasu. Rice, Gabriel, Saliba, Raya, Saka czy nawet Havertz, Martinelli - ludzie którzy przynoszą jakieś liczby ale Odegaard? Gwiazda to on od dwóch lat jest tylko w głowie Artety i kibiców którzy się na to nabierają
@varatas:
Odegaard to jaka gwiazda? Piłkarz jednego sezonu. Później wieczna przeciętność z przebłyskami
Ale wieś. Z nami w obecnej formie w lidze może wygrać każdy.
Arteta ma zryty łeb, trener który nie potrafi przyznać się do błędu nigdy nie zdobędzie mistrzostwa
Póki co rezerwy Evertonu wyglądają trochę lepiej od Nas
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Z plusów to nie ma Odegaarda więc może będzie szła piłka do przodu szybciej.