Komentarze użytkownika Fabri4

Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 167 z 261 (komentarze od 6641 do 6680):

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 07.12.2016, 22:31

dawać ten Real w 1/8!

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 07.12.2016, 08:33

Womanizer

Niby tak, ale przez prawie 3 miesiące może się wiele zmienić. Nauczony przez tyle lat, już sie nie nastawiam tak optymistycznie.

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 07.12.2016, 08:21

Nie jarajcie się tak. Z Monaco też mieliśmy awansować na luzaku.

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 06.12.2016, 22:12

hahahahaha Ludo!!!!

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 21:02

K204

fenks bro

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 21:00

link mozna?

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 20:36

ma ktoś link do alliez?

Komentowany temat: Ostatni mecz fazy grupowej LM, Basel - Arsenal! 06.12.2016, 14:22

Firmino może odejść z Liverpoolu za, w przeliczeniu, kwotę 98 milionów euro. Ciekawsze jest jednak co innego – kwota ta nie dotyczy Arsenalu, zawodnik po prostu nie może przenieść się do „Kanonierów”.

Komentowany temat: Absolutna dominacja: West Ham 1-5 Arsenal 04.12.2016, 12:15

Ciekawe czy Vardy żałuje że został w Lisach. Gość 700 minut bez gola.

Komentowany temat: Absolutna dominacja: West Ham 1-5 Arsenal 04.12.2016, 11:19

Caroll jak Drogba, co mecz to nam strzela

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 15:35

Fabregas co za leszcz ;)

Komentowany temat: Grudzień, nareszcie - West Ham vs Arsenal! 03.12.2016, 14:44

Kewin cooo??? HAHAH

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 01.12.2016, 23:01

Co Wy tak o tym Fabregasie, nie ma szans że do nas wróci. Nawet bym go nie chciał.

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 01.12.2016, 18:01

Spokojnie, Wenger kupi jakieś 'quality' w zimie. Coś jak Kallstrom

Komentowany temat: Porażka w słabym stylu: Arsenal 0-2 Southampton 01.12.2016, 09:51

Obejrzałem właśnie obszerny skrót i jestem przerażony. Nie dziwne, że przegraliśmy skoro King Ramsey i Ox nie potrafili strzelić z 7 metrów

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 21:32

@MarkOvermars

Nigdy nie napisałem tutaj że ten puchar jest ważny, nawet nie oglądam Pucharu Ligi bo to strata czasu. Ale do czegoś sie trzeba przyczepić ;p

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 21:26

Czym Wy się przejmujecie, nic nie znaczący puchar ;)

Komentowany temat: Udanie zakończyć trudny miesiąc: Arsenal vs Southampton 30.11.2016, 21:24

co tam sie dzieje bo nawet nie oglądam?

Komentowany temat: Gnabry: Arsenal chciał mnie zatrzymać 28.11.2016, 23:02

simpllemann

Nie wierze że to napisałeś na poważnie :D

Komentowany temat: Wrócić po trudnym okresie: Arsenal vs Bournemouth 27.11.2016, 15:39

Karny z kapelusza, sędzia dziś dno. Ozil dno. Cech dalej nie wiem że co to obronić karnego

Komentowany temat: Wrócić po trudnym okresie: Arsenal vs Bournemouth 27.11.2016, 15:07

Witam sportowe świry. Jaki typ na dziś?

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 17:56

CP więksi frajerzy od nas ;)

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 23.11.2016, 23:50

Cóż, jakie wnioski można wyciągnąć po tym meczu.. Od 4-5 sezonów uważam że nie nie liczymy się w europie i to wszystko się potwierdza. Możemy kupić 5 piłkarzy za 80 milionów każdy, ale mentalności się nie kupi dopóki nie będzie zmian kadrowych na ławce trenerskiej.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:25

Cech - 7.5
Jenkinson - 5.5
Koscielny - 7
Mustafi - 7
Monreal - 2
Coq - 6
Elneny - 4.5
Ramsey - 2
Ozil - 4
Walcott - 4
Sanchez - 6.5

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:20

Dobry i remis po tym fatalnym meczu w naszym wykonaniu

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:17

Giroud bohater jak zwykle

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:14

bany się sypio i prawidłowo.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:12

Obrońcy Wengera pewnie się pocą podczas tego meczu.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:08

Nie wiem czemu mnie to jakoś nie rusza. Zero pomysłu Wengera, obsrał się kolejny raz przed Mou

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 14:56

Brawo United, zasługujecie na wygraną

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 14:55

Ale gramy piach

Jeśli nie zaczniemy oddawać strzałów to nie zdobędziemy bramki..

Nie rozumiem czemu tak świetny trener jak Wenger robi totalną głupotę i wystawia tego Ramsey'a na skrzydle No kurde czemu??????

Każdy się tu o Jenkinsona bał, a gra poprawnie

Żadnego karnego tam nie było ;)

Spokojnie, po meczu przyjdzie MG i powie że Ramsey dobry mecz, a Cech jednym z najgorszych.

stream: http://aliez.me/live/d4pgvs/

W ofensywie to ja tylko Sancheza widzę

Ale Ramsey gra lipę, tragedia

Jaki karny? za co?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady